Czytaj więcej:
Księga idiomów, czyli: Don't get me wrong okładka

Średnia Ocena:Księga idiomów, czyli: Don't get me wrong

"Don’t get me wrong" to pozycja, w której postanowiliśmy pomóc polskiemu czytelnikowi nauczyć się przydatnych, potocznych zwrotów i wulgaryzmów używanych w codziennej angielszczyźnie. Książka ebook skierowana jest wyłącznie do polskiego czytelnika, czyni tę pozycję niezwykle przydatną. Pozwala ona porównać mowa polski z angielskim, a polskie wyrażenia z tymi, których używa się w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Irlandii... Odnajdziesz tu także info o pochodzeniu różnorakich zwrotów, ich zastosowaniu w codziennych rozmowach, a ponadto: info kulturowe, synonimy i przykłady kontekstów, w jakich każde wyrażenie powinno albo nie powinno być użyte. Wszystko to podajemy w lekkiej, nienapuszonej formie, z humorem, a nierzadko i z przymrużeniem oka.

Szczegóły
Tytuł Księga idiomów, czyli: Don't get me wrong
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo LektorKlett
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Księga idiomów, czyli: Don't get me wrong pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Księga idiomów, czyli: Don't get me wrong Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Księga idiomów, czyli: Don't get me wrong PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • ILONA

  Doskonała książka. Dla córki - super do nauki. Ja - przypomniałam sobie czas nauki. Super wytłumaczone, przez skojarzenie, proste do zapamiętania.

 • Kate

  z wydawnictwem pons zawsze trafi się do celu i dynamicznie opanuje się materiał, w tej książce pdf znajdzie się wszystko co potrzebne do opanowania wiedzy na temat współczesnej mowy potocznej zwanej idiomami wraz z wyjaśnieniem pochodzenia poszczególnych zagadnień i porównania ich ze zrozumieniem polskim... podręcznik ten wart jest uwagi i powinien znaleźć się u każdej osoby uczącej się angielskiego - tak więc zalecam

 • Julita Kryczka

  Fajna książka, aczkolwiek o dużo bardziej przydała mi się Blondynka na językach Beaty Pawlikowskiej

 • zgarbowska87

  Jak w tytule, czyli nieźle opracowane angielskie idiomy. Książka ebook bardzo pożyteczna i warto ją mieć w domowej biblioteczce.

 • Dusia

  jeśli zależy nam na perfekcyjnym władaniu mową angielskim to nie może zabraknąć na naszej półce tej pozycji.

 • skoob

  Książka ebook jest naprawdę nieźle zrobiona, wszystko jest jasne, czytelne i przemyślane. Idiomy są uporządkowane wobec emocji, którymi kierujemy się, używając ich, według sytuacji, w której aktualnie się znajdujemy. Co więcej, przy każdym wyrażeniu opisywane jest pochodzenie danego zwrotu albo ciekawostka, dzięki której wiele łatwiej jest je zapamiętać! Doskonałą rzeczą byłoby, gdyby powstała księga kolokacji bądź z przysłowiami, lub klasyczna książka ebook ze slangiem brytyjskim i amerykańskim! Na pewno bym coś takiego kupiła, gdyby było zrobione w takim samym stylu, w jakim jest "Don't Get Me Wrong". Dodatkowo książka ebook ma bardzo fajny rozmiar!

 • Zuzanna Kozłowska

  Idiomy w języku angielskim fascynowały mnie od zawsze, toteż ta książka ebook zainteresowała mnie od razu. Księga idiomów napisana jest bardzo przystępnie i zrozumiale, zawiera dużo ciekawych przykładów idiomów a także wszelkie info na ich temat. Poznanie idiomów pomaga lepiej zrozumieć język, ja bardzo polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!