Czytaj więcej:
Książka z dziurą okładka

Średnia Ocena:Książka z dziurą

Jest książka, a w niej dziura. Wielka dziura w samym środku książki. Dziura może się stać szkłem powiększającym, przez które obejrzysz owady, lub basenem, do którego wskoczysz. Torem wyścigowym lub tropikalną wyspą. Zbuduj swój trójwymiarowy wieżowiec, przymocuj słoniowi trąbę lub zagraj w koszykówkę zmiętą kartką papieru. Możesz również wymyślić swoje gry i zabawa nie będzie miała końca. Tylko nie wpadnij do dziury! Pełna śmiesznych rysunków i jeszcze śmieszniejszych pomysłów „Książka z dziurą” bestsellerowego autora Hervé Tulleta oczaruje dzieci w każdym wieku.

Szczegóły
Tytuł Książka z dziurą
Autor: Tullet Herve
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Książka z dziurą pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Książka z dziurą Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Książka z dziurą PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Ciało myślące i czujące.pdf - Rozmiar: 424 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Klaudia Adamczyk

  książka ebook jest ciekawa, wzbudza zainteresowanie i 5 latki I 2 latki. jednakże dość dynamicznie się nudzi. jest duża, ciężka i nieporeczna, czarno białe obrazki się nie podobały, dynamicznie została "upiększkona". teraz leży na półce i grzeje ławę, ponieważ szał robi teraz "dlaczego ziewamy".

 • Anonim

  Szczerze polecam. Super zabawa dla dzieci i czytającym im dorosłym. Kreatywna, rozwijającą wyobraźnię!

 • Ewa Lewa

  Do kreatywnej zabawy i wygłupów. Bardzo nam sie podobala

 • Agata Szadowiak

  Interesująca kreatywna pozycja. Pobudzająca wyobraźnię nie tylko dla dzieci.

 • Betty

  Bardzo fana książeczka rozwijająca wyobraźnię, dzieci bawią się nawet same bez pomocy dorosłych :)

 • matra144

  Choć dość znaczna i ciężka dzieci są nią zachwycone.

 • Anna Sikora

  Generalnie ok, lecz spodziewałam się lepszej jakości stron w środku. Tymczasem to taka zwykła gruba kolorowanka, kartki cieniutkie, druk czarno biały. Sam pomysł na książkę ok, trochę kreatywności rodzica i książka ebook zajmuje dzidziuś ( 2,5 roku) na jakiś czas.

 • justyna

  niestety nic do kolorowania, przereklamowana jeśli chodzi o zabawe z dziura, jedynie posluzyła nam za kosz do rzucania, zanim sama trafia do kosza.

 • Ssarg

  Książka ebook już na potyczka przegrała z paroma zbiorami klocków lego... bo obdarowany nią kilkulatek nie miał czasu się nią zająć. Czekam, aż skończy je układać.Tymczasem, ta dziura zajmuje całkiem dużo mojego czasu, który poświęcam na wymyślanie kolejnych wariantów jej wykorzystania, gdy wreszcie nadejdzie ten czas.Tak czy inaczej, sądzę ją za idealny pomysł. Polecam.

 • patp1

  Gorąco zalecam książkę! Jest bardzo ciekawa i poszerza wyobraznie dzieci. Niby ksiazka z dzuirą, lecz ma wyjątkowe możliwosci. Kazde dzidziuś bedzie zadowolone. Polecam!

 • senuska

  Po prostu idealny pomysł!!! Mój synek co chwila wymyśla co może się zmieścić do tej dziury. Książkę czytamy ciągle na nowo.

 • Sylwia Prusowska

  Idealna książka. Kupiłam w prezencie dla córki koledzy i z radością patrzyłam jak mała ją odkrywa :) gorąco polecam. Kupiłam już drugi egzemplarz dla mojej córki :) Teraz czekam aż do niej dorośnie :)

 • Anonim

  Jako pedagog i arteterapeuta serdecznie zalecam wszystkie książki tego autora. Zabawne, kreatywne, nieprzewidywalne, bo każdy czytelnik tworzy ją trochę po swojemu :) REWELACYJNA

 • izunia_14

  "Książkę z dziurą" kupiłam dla mojego 3-miesięcznego synka. Z zaciekawieniem ogląda czarno-białe obrazki. Wydawać by się mogło,że jest to książka ebook tylko dla starszych dzieci - nic bardziej mylnego!Niesamowite kształty, figury od najmłodszego rozwijają i skupiają uwagę. Książka ebook ma wiele stron jak na taką cenę i warta jest każdej złotówki. Zalecam już prezentować obrazki dzieciakom od młodszych miesięcy. Jak można by ją ulepszyć?Strony mogłyby być z innego materiału a nie zwykłego papieru - wówczas jak dzidziuś dorwałoby ją w własne ręce to dłużej by wytrzymała.

 • simonia

  Ta książka ebook to fajna zabawa dla dzidziusia w wieku ok. 3 lat. Można budować na niej z klocków, malować po niej, wpłacać w dziurę ręce, twarz itp.

 • moniksol

  Następna wciągająca książka ebook Tullet Herve. Moja córka bardzo nierzadko wraca do ebooków tego autora.

 • ulam

  „Książka z dziurą” Bywają różnorakie książki dla dzieci, a jedna niezwykła – „Książka z dziurą”. Tu nasuwa się rym:Co kryje ta okładka?To wielka zagadka.Tak, ta książka ebook za każdym razem jest inspirującą zagadką, prowokacją artystyczną,kulisami do teatru wyobraźni. Wciąga do zabawy nie tylko dzieci, lecz również rodziców. To scena dialogu - dzieci i rodziców. Dzięki tej książce pdf wyrastają im skrzydła fantazji przenosząc i jednych, i drugich, w różnorakie światy i wymiary.Sięgając po „Książkę z dziurą” będziemy jej czytelnikami? Może aktorami? Kim jeszcze? Już sam twórca wydaje się być wielkim, niesfornym dzieckiem - wycina dziurę w książce pdf i czeka, kto w niej się pojawi.Bo dziura w książce pdf to nie pustka – to klucz do dialogu, to niewidzialna piłka – może bańka mydlana, która wypuszczasz z rąk i nie wiesz, kto ją złapie. To odsłonięta kurtyna domowego teatrzyku ze sceną, lecz nie wiesz, kto będzie aktorem, kto widzem i jak potoczy się akcja. Ponieważ ta książka ebook - i ta dziura - to teatr, albo początek wyjątkowej przygody. Dla całej rodziny - to pewne !!!

 • katjusza

  Książka ebook na pewno funkcjonuje na wyobraźnię dziecka, można z nią robić różnorakie rzeczy nie tylko oglądać, za to na minus że są miękkie kartki ponieważ skoro można z nią robić różnorakie rzeczy to łato może ulec zniszczeniu.

 • Ekspert Empiku

  Kreatywność twórców czasami zaskakuje niejednego czytelnika. "Książka z dziurą" jest tego najlepszym przykładem. Po fascynacji "Naciśnij mnie" bez wahania sięgnęłam też po tę pozycję i... nie żałuję! Moi bratankowie mają tysiące pomysłów, czym może być tytułowa "dziura"! :) Ta książka ebook gwarantuje mnóstwo zabawy i śmiechu, a czas spędzony na jej "czytaniu" jest wart każdej ceny.Marlena Rychcik, empik Bydgoszcz

 • Shikamaru

  Kupiłem tą książeczkę w prezencie na mikołajki swojemu bratankowi, ponieważ jest już w takim wieku, że ciągle o wszystko się pyta i nie ma rzeczy, która by go nie interesowała. Więc jak tylko zobaczyłem tą książeczkę to pomyślałem, że będzie miał zajecie. I to by strzał w dziesiątkę. Rodzice dziękują mi po dzisiaj dzień. Polecam.

 

 

Książka z dziurą PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Ciało myślące i czujące Paulina Wycichowska I Mind The Step Strona 2 Rudolf Laban – wizjoner, architekt ruchu, twórca teorii ruchu i tańca • Rudolf Laban (1879-1958) był choreografem tancerzem oraz teoretykiem tańca. Pod wpływem prowadzonych przez siebie obserwacji ruchu człowieka, stworzył teorię, która dzieli tenże ruch na trzy elementarne części: czas, energię oraz przestrzeń. Energia to inaczej siła mięśni, zaś przestrzeń to otoczenie. Laban przypisał ruchom człowieka konkretne wartości, dzięki temu uwolnił siłę wyrazu, która występuje w każdym z nich. • (źródło: „Laban dla wszystkich”, Kined) • (zdjęcia: dancearchives.ac.uk) Strona 3 Irmgard Bartenieff – kontynuatorka myśli Rudolfa Labana, pionierka terapii tańcem • Irmgard Bartenieff (1900–1981) była tancerką, fizjoterpeutką I pionierką w obszarze terapii tańcem i ruchem. Kobieta Renesansu, która uwielbiała łączyć dyscypliny nauki i badała ruch w kontekście różnych dziedzin – włączając w to studium rozwoju dziecięcego, tańców etnicznych, komunikacji niewerbalnej i rehabilitacji. • (źródło: Laban/Bartenieff Institute of Movement Studies) Strona 4 Laban Bartenieff Fundamentals - prymarne wzorce motoryczne 1. Oddech 2. Połączenie: rdzeń – dystalne części ciała 3. Połączenie: głowa – ogon 4. Połączenie: górna - dolna połowa ciała 5. Połączenie: lewa – prawa połowa ciała 6. Połączenie: skrzyżowanie poprzeczne Strona 5 AKCJA - DZIAŁANIE • Sygnały niewerbalnej komunikacji (mowa ciała): • Akcje formalne: - Spojrzenie - optyka - Gest - Zmiana postawy - Skręt - Zmiana orientacji - Przeniesienie ciężaru ciała - Zmiana dystansu (przestrzeń osobista) - - Podróż w przestrzeni proksemika - Obrót - Gest - Skok - Przechylenia poza oś - Ruchy głowy - Upadek - Wyraz twarzy – mimika - Kurczenie się/zamykanie - Dotyk - haptyka - Ekspansja/otwieranie się - Niewerbalny aspekt mowy - Bezruch - Prezencja - Niesprecyzowana akcja Źródło: Michael Argyle „Psychologia stosunków międzyludzkich” Strona 6 DYNAMIKA • Rytm ruchu: - Impuls - Impakt - Swing - Rytm stały, niezmienny - Sprężynowanie, odbicie • Jakość ruchu • Frazowanie Strona 7 PRZESTRZEŃ • Oś • Płaszczyzna • Kierunek • Kształt > linia prosta i linia krzywa - Poza (linia ciała) - Progresja (linia ruchu) - Projekcja (linia wzroku) - Napięcie w przestrzeni (kształt zamknięty pomiędzy elementami) Strona 8 Wszystko się łączy… Strona 9 Istnienie jest ruchem. Działanie jest ruchem. Istnienie jest zdefiniowane poprzez rytm sił w naturalnej równowadze. (…) To właśnie nasze docenienie tańca pozwala nam widzieć przejrzyście rytm natury i przełożenie tego naturalnego rytmu na dobrze zorganizowaną sztukę lub społeczeństwo.” Rudolf Laban

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!