Czytaj więcej:
Krzywa gęba okładka

Średnia Ocena:Krzywa gęba

Od sennej egzystencji człowieka pogodzonego z szarą codziennością do całkowitego zatracenia. Schowane od dzieciństwa pragnienie urody z powodu błahego przypadku urasta do rangi namiętności, która niszczy. Bohater powieści odkrywa w sobie misję i z gorączką szaleńca podejmuje trud jej spełnienia. Nieistotne na pozór zdarzenia wciągają go w niebezpieczną grę i zatruwają życie. Intensywność pragnienia prowadzi do zupełnej destrukcji osobowości, a łatwe marzenia stają się obsesją. Urojony cel jest już tylko drogą do obłędu. W książce pdf nie ma nagłych zwrotów akcji, spektakularnych zdarzeń, jazgotu, wybuchów i krzyku. Tu groźny jest szept, a właściwie podszept. Podszept ciemnego umysłu. Kiedy gubimy miarę, prosto możemy stać się ofiarami swoich idei…

Szczegóły
Tytuł Krzywa gęba
Autor: Nagiecki Janusz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Krzywa gęba pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Krzywa gęba Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Krzywa gęba PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Leszek Kuźniar

  Książka ebook bardzo specyficzna. Autor, w mistrzowski sposób, buduje napięcie dodając do sennego nastroju kolejne dawki niepokoju, aż do zupełnego rozchwiania psychiki bohatera i czytelnika. Ta wyjątkowo subtelna i wyważona gra osiąga, w miarę czytania, temperaturę wrzenia.Książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Chociaż to pozycja obyczajowo-psychologiczna, czyta się ją jak wytrawny kryminał. Zalecam !

 • Bożena Tryzna

  Świat urojeń i obsesji podpatrzony przez trzecią osobę liczby pojedynczej bardzo niepokoi i wciąga. Pełno w nim wyrafinowanej muzyki, estetyki, malarstwa i wybitnego rzemiosła, lecz również namiętności, erotyki i strachów. Bohater rozpacza na pragnienie urody - to jego kompleks po brzydocie czasów PRL-u -, której brak odczuwa boleśnie. Jednak próba uchwycenia jej istoty, prowadzi do całkowitej ruiny jego psychiki i w konsekwencji - do tragedii. Książka ebook mroczna i ciężka, lecz bardzo wartościowa. O samotności, wrażliwości i życiowych porażkach. Niezła literatura !

 • Dorota Miecik

  Książka ebook o wyjątkowym klimacie i nastroju. Zupełnie inna niż te, które obecnie można kupić. Nie jakieś tam - ble, ble, lecz intensywna podróż w głąb ludzkiej psychiki, z wszystkimi konsekwencjami takiej wyprawy. Idealnie spisane studium, z dużą wiedzą i wyczuciem. Pozycja najwyższego lotu ! Bardzo polecam.

 • Dorota Brycz

  Wyśmienita, oryginalna i błyskotliwa literatura. Nastrój i mowa tak wciągają, że chociaż to pozycja niełatwa, czyta się jednym tchem. Książka ebook mnie doszczętnie zaskoczyła : inteligentna, wzruszająca, szokująca i mądra. Literatura najwyższego lotu ! Minęły już dwa tygodnie, a ona ciągle jest we mnie. Coś niesłychanego ! Jak to dobrze, że jeszcze ktoś pisze takie książki ! Gorąco polecam.

 • Bożena Rychter

  Niezwykła książka, całkiem różna od tego co obecnie jest na rynku. To jedna z tych pozycji, którą nie starczy przeczytać, lecz koniecznie trzeba mieć. Pisana ciekawym językiem, wzruszająca i wstrząsająca zarazem. Świat pełen urojeń i strachów jest niebezpieczny, ponieważ jest w nas... Wnikliwa i inteligentna analiza psychologiczna aż niepokoi ostrością obserwacji.

 • marek wentzel

  Krzywa Gęba - to wspaniała, genialna książka, skierowana do oczytanego i wymagającego czytelnika. Po przeczytaniu, długo nie mogłem sobie poradzić z psychiką. Zostawia w głowie głęboki ślad. Śmiało mogę powiedzieć, że jest trochę niebezpieczna szczególnie dla ludzi emocjonalnie rozchwianych. Twórca posługuje się idealnym mową z najlepszej szkoły polskiej literatury. Opisy erotycznych scen to literacki majstersztyk - apetyczne, lecz nie wulgarne !! Bardzo, bardzo zalecam !

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!