Czytaj więcej:
Kroniki dziwnego królestwa. Tom 3. Na przekór przeznaczeniu okładka

Średnia Ocena:Kroniki dziwnego królestwa. Tom 3. Na przekór przeznaczeniu

"Na przekór przeznaczeniu" to trzeci tom niezwykłego cyklu fantasy autorstwa Oksany Pankiejewej, który spodoba się wszystkim wielbicielom Olgi Gromyko i fanom fantastyki pochodzącej zza naszej wschodniej granicy. Poprzednie tomy to: "Przekraczając granice" i "Pierwszy dzień wiosny"."Kroniki Dziwacznego Królestwa" to cykl urzekający humorem, mnogością wątków i postaci, wędrówkami pomiędzy światami równoległymi, złożonością intryg i sekretów a także niepowtarzalnym stylem, który czyni obcowanie z prozą Oksany Pankiejewej niepowtarzalną czytelniczą przygodą. Autorka stworzyła tak barwny i rozbudowany świat, że jego odkrywanie jest prawdziwą gratką dla fanów gatunku.Dać królewskie słowo honoru – nic prostszego, lecz ożenić się w ciągu trzech miesięcy, kiedy narzeczona nawet nie majaczy na horyzoncie? A raczej narzeczonych jest tyle, że nie wiadomo którą wybrać, aby później nie żałować do końca życia. Gorsi są prawdopodobnie tylko nieproszeni jasnowidze, którzy mają ochotę zepsuć nadchodzący ślub smutnymi proroctwami o nadciągającej tragedii. Co robić? Złamanie słowa honoru jest dla Szellara niemożliwe, lecz można przecież sprzeciwić się przeznaczeniu.W tym pasjonującym cyklu każdy następny tom przynosi nowe wątki, co sprawia, że jest to niezapomniana czytelnicza przygoda pełna niespodzianek. Od wydawcy:Ta historia ma wszystko, co lubię w fantastyce, wraz z kolejnym tomem nic nie traci na wartości, wciąga w własny świat i sprawia, że choć na chwilę można odpocząć od codzienności. Niebanalni bohaterowie, idealnie wykreowany świat, intrygi które trzeba rozgryźć i wciągający język. Od fantastyki nie potrzebuję nic więcej i z czystym sumieniem zalecam Wam ten tytuł".Magda Barwińska

Szczegóły
Tytuł Kroniki dziwnego królestwa. Tom 3. Na przekór przeznaczeniu
Autor: Pankiejewa Oksana
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Papierowy księżyc
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kroniki dziwnego królestwa. Tom 3. Na przekór przeznaczeniu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kroniki dziwnego królestwa. Tom 3. Na przekór przeznaczeniu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kroniki dziwnego królestwa. Tom 3. Na przekór przeznaczeniu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Monika Szulc

    Niedawno miałam okazję przeczytać pierwszy tom cyklu „Kroniki Dziwacznego Królestwa” i entuzjastyczne przyjęłam „Przekraczając granice”. Jestem olbrzymią wielbicielką fantastyki i to takiej tradycyjnej, a jeśli twórca ma rosyjskie pochodzenie, tym lepiej. Już niejednokrotnie przekonałam się, że ci pisarze mają cudowną smykałkę do rozbawiania czytelnika, a co może być lepszego na poprawę nastroju, jak nie kawał dobrej fantastycznej i do tego zabawnej literatury? Oksana Pankiejewa zabiera czytelnika do całkowicie nowego otoczenia, ponieważ równoległe światy istnieją i są pełne zagadek, które powoli odkrywałam. Pierwsza cześć jest naprawdę sympatyczna, lecz „Pierwszy dzień wiosny” okazał się nawet lepszy, a bo tak bardzo wniknęłam w tą nową rzeczywistość, musiałam od razu sięgnąć po trzeci tom serii. I to by było na tyle, ponieważ teraz muszę czekać na wydanie kontynuacji. Bohaterowie są największą zaletą ebooków Pani Oksany, gdyż są zaskakujący i stanowią grupę, co najmniej dziwną. Troszkę mi zajęło nim wszystkich poznałam, ponieważ mnogość postaci jest ogromna, dlatego ponowne spotkanie z bohaterami było o dużo przyjemniejsze. Wiedziałam, czego już mogę się spodziewać, niemniej jednak wielokrotnie mnie zaskoczyli. Olga stale pragnie utracić cnotę i walczy z pewnym złośliwym zaklęcie, a król Ortanu ma nie jedną zagadkę do rozwiązania. „Na przekór przeznaczeniu” to ciąg dalszy porażek, sukcesów a także mrocznych przepowiedni, które pomimo powagi sytuacji, bawią i wywierają presję na Sellarze. „Kroniki Dziwacznego Królestwa” to fantastyka, jednak postrzegam ten cykle, jako obyczajówkę, a to, dlatego że autorka kładzie wielki nacisk na zwykłe życie, czy również kłopoty bohaterów. Wiele rozmów o związkach, seksie, obowiązkach i nierzadko mało znaczących sprawach. Kluczowe wątki pojawiają się zazwyczaj w drugiej części książki. Akcja płynie równomiernie, by nie powiedzieć nudno. Choć pod koniec zawsze jest intensywnie i ciekawie. Ja jestem zachwycona świeżym światem i tymi szalonym bohaterami, a jeśli ktoś lubi epickie potyczki i pęd przygody, to może nie docenić tych książek. Ja myślę o tym cyklu z pewną czułością i uśmiechem na ustach, ponieważ jest on po prostu miły i przyjemny. Pięknie się odpoczywa czytając książki Pani Oksany, a mnożące się sekrety a także intrygo, nieźle rokują na przyszłość. „Pierwszy dzień Wiosny” a także „Na przekór przeznaczeniu” stale utrzymują poziom pierwszej części, a nawet trochę podniosły poprzeczkę i moje oczekiwania wzrosły. Lekka i przyjemna historia grupy przyjaciół została okraszona sporą dawką humoru, więc poza licznymi zagadkami a także spiskami, czeka was niejeden wybuch szczerego śmiechu. Zalecam 4+/6

  • AISA

    "Na przekór przeznaczeniu" Oksany Pankiejewy to następny tom Kronik Dziwacznego Królestwa. W życiu słynnych nam już z wcześniejszych części bohaterów znowu nie jest nudno. Tym razem możemy obserwować nieco inne zmagania niż potyczka ze smokiem, która miała miejsce w poprzedniej części. Autorka skupiła swą opowiadanie na Szellarze i przygotowaniach do królewskiego ożenku, nie zapominając jednak o innych wątkach znajdujących się na kartach powieści, a jest ich wiele. Czas spędzony ponad lekturą umila specyficzny humor i interesująca akcja. Godny uwagi jest też wykreowany przez panią Oksanę świat - barwny i różnorodny - który można z tomu na tom odkrywać wraz postaciami. Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!