Czytaj więcej:
Kroniki dziedziców. Tom 5. Dziedziczka guślarzy okładka

Średnia Ocena:Kroniki dziedziców. Tom 5. Dziedziczka guślarzy

Kruchy pokój pomiędzy czarodziejami a pozostałymi gildiami (wojownikami, wróżbitami, zaklinaczami i guślarzami) stale wisi na włosku, a potężne siły wewnątrz wszystkich gildii i poza nimi grożą jego zerwaniem. Emma i Jonah znajdują się w samym centrum zdarzeń. Połączyła ich wspólna przeszłość, wzajemna fascynacja i wiara w magię muzyki, ale pomiędzy nimi staną zamierzchłe niedomówienia i pojawią się nowe rany.  Walcząc o odbudowanie wzajemnego zaufania, Emma i Jonah starają się jednocześnie oczyścić własne imiona z podejrzeń o brutalne morderstwa. Coraz więcej wskazuje na to, że odpowiedzi należy szukać w dramatycznych zdarzeniach z przeszłości. Nie wiadomo tylko, czy dwójka bohaterów pożyje na tyle długo, by zdążyć je znaleźć. Zaskakujące, rewelacyjne zakończenie bestsellerowej serii "Kronik Dziedziców" – wracają dawni przyjaciele i wrogowie i pojawiają się nowe zagrożenia.

Szczegóły
Tytuł Kroniki dziedziców. Tom 5. Dziedziczka guślarzy
Autor: Williams Chima Cinda
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Galeria Książki
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kroniki dziedziców. Tom 5. Dziedziczka guślarzy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kroniki dziedziców. Tom 5. Dziedziczka guślarzy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kroniki dziedziców. Tom 5. Dziedziczka guślarzy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Joanna Goździk

  Super xd

 • Tomasz Szwal

  Pod wieloma względami my krytycy mamy proste zadanie.Znajdujemy się w uprzywilejowanej pozycji.Mogąc z całą surowością i bez konsekwencji ocenić owoce pracy innych,bo ich pisanie i lektura daje najwięcej przyjemności,ale bolesna prawda jest taka,że nasza gadanina jest warta mniej niż kuchenne odpadki.Zdarza się jednak,że czasem i krytyk musi zaryzykować gdy dokona jakiegoś odkrycia i stanie w jego obronie.Przez ostatnie 2 tygodnie poświęciłem własną uwagę na 5 części Cindy Williams Chima świetnych przygód"Kroniki dziedziców"Można powiedzieć,że zjadłem wyjątkowy posiłem (czytanie tych świetnych książek)przygotowany przez zwykłego szefa kuchni(autorki książek)Po ich lektórze muszę przemienić własne przekowanie,że"Nie każna książka ebook jest dla wszystkich".Te książki są tak napisane,że każda osoba,która poszukuje zaspokojenia własnego głodu w ebookach znajdzie właśnie w tych lekturach...Moim najskromniejszym zdaniem autorka tych ebooków jest najwybitniejszą pisarką w nowoczesnych dziejach ludzkości.W krótce znów wrócę do tych ebooków z pełną satysfakcją,że żadna minuta czytania tych świetnych lektur nie będzie straconą minutą.

 • Gizmo0826

  jeśli chodzi o historię dziedziczki książka ebook trzyma poziom poprzednich tomów, jeżeli chodzi o zakończenie "kronik ...", to ja osobiście jestem rozczarowany; lecz mimo wszystko zalecam do przeczytania

 • Wiktoria Kamińska

  Bardzo mi się ta seria podoba, każda następna element wydawała mi się coraz ciekawsza i coraz bardziej mnie wciągała. Dziedziczka guślarzy napisana została w sposób fascynujący i ciekawy, całość jest przepełniona kolorytem. Zalecam każdemu wielbicielowi fantasy z wyższej półki. Idealna fabuła i barwni bohaterowie.

 • Grażyna Meler

  Wcześniejsze części pisane przez tą pisarkę urzekły mnie własną zawartością. Byłem tą książką wręcz zachwycony. Bardzo miło się ją czyta. Byłbym wręcz zaszczycony gdybym mógł przeczytać następne tomy..

 • Krzysztof Róg

  Zaskoczyło mnie jak mało jest recenzji "Dziedziczki guślarzy", ponieważ seria ta zasługuje na uwagę z paru powodów. W interesującej fabule Chima zawoalowała te "dawne wartości", o których spisał poprzedni recenzent: bohaterowie poszukują własnych korzeni, w "Kronikach dziedziców" widać też siłę przyjaźni, to jak młodzi bohaterowie potrafią się wspierać w niełatwych momentach. Bohaterowie ci są bardzo wiarygodni ze względu na ich "cielesność" - nie są tylko papierowymi marionetkami, lecz postaciami z krwi i kości, ze własnymi wadami, słabościami, przemyśleniami.Będę czekał na kolejną serię Chimy, ponieważ pisarka zdecydowanie wnosi powiew świeżości w dość szablonowy nurt ebooków fantasy.

 • Rafał Czecholewski

  Inaczej nie da się tego nazwać. Autorka pisze w nieprawdopodobnie przyjemny sposób, a książka ebook jest pełna akcji, ciepłego humoru i pochwały zamierzchłych wartości. Uczciwie i szczerze mogę polecić i zachęcić do pozostałych części zarówno dziedziców jak i innych historii Cindii Williams Chima.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!