Czytaj więcej:
Kroniki Ellie 2: Nieuleczalna okładka

Średnia Ocena:



Kroniki Ellie 2: Nieuleczalna

Główna bohaterka serii "Jutro" powraca!Nastoletnia Ellie i jej przyjaciele próbują poukładać własne życie po zakończeniu wojny. Kobieta stara się otoczyć opieką małego, osieroconego Gavina, który zaczyna sprawiać jej coraz więcej problemów. Mimo zawartego pokoju w państwie nie jest spokojnie i marzenie o bezpiecznym domu stale nie chce się ziścić.Czy Ellie, która podczas wojny wciąż ryzykowała swoim życiem, nie wykorzystała już całego limitu szczęścia? Czy pozwoli sobie wreszcie na miłość, która nieoczekiwanie na nią spłynie?Książki Johna Marsdena to fenomen. Powieści z jego serii „Jutro” otrzymały kilkadziesiąt nagród w Australii, Stanach Zjednoczonych, Szwecji i Niemczech. W USA znalazły się na liście najlepszych ebooków dla młodzieży. W Polsce też nieustanny się bestsellerami.

Szczegóły
Tytuł Kroniki Ellie 2: Nieuleczalna
Autor: Marsden John
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kroniki Ellie 2: Nieuleczalna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kroniki Ellie 2: Nieuleczalna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kroniki Ellie 2: Nieuleczalna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Klaudia Krzykała

  Recenzja- "Kroniki Ellie 2 Nieuleczalna" John Marsden "Kroniki Ellie 2 Nieuleczalna" to druga element trylogii kończącej serię "Jutro". Świeża przygoda rozpoczyna się, gdy Ellie wraz z panem Youngiem, jego synami a także Gavinem, przepędza stado bydła na własne pastwiska. Chcąc zatrzymać farmę udostępnia element pastwisk za opłatą. Jednak coś losy się z krowami. Są niespokojne. Razem z Gavinem i Homerem czuwają ponad nimi w nocy. Wszystko wydaje się w porządku, do momentu, gdy nagły trzask płoszy krowy. Oszalałe stado zaczyna pędzić przed siebie. Ellie cudem nie zostaje staranowana. Na szczęście daje się je opanować, choć kilka sztuk musi zostać obejrzanych przez weterynarza. Nie dostają zbyt dużo czasu na wytchnienie. Wyzwolenie planuje kolejną akcję. Dom kobiety staje się bazą wypadową. Nie miałaby zbyt dużo przeciwko temu, gdyby nie to, że Gavin zniknął. Przerażona Ellie sądzi, że pojechał na misję za Lee i Homerem. Rusza za nimi w pogoń. Odnajduje ich w idealnym momencie. Podejmując wariackie, nieraz nie do końca przemyślane, decyzje udaje jej się wszystkich uratować. Jednak chłopaka ani śladu. Natykają się na niego dopiero w drodze powrotnej przy granicy. Życie nastolatki, a już na pewno nastolatki, która ma na głowie całe gospodarstwo i opiekę ponad nieposłusznym, przyszywanym bratem jest niezwykle ciężkie. Ellie udaje się pogodzić te wszystkie rzeczy w zadziwiający sposób. Choć cienie minionej wojny czasami do niej wracają, ona stara się im nie poddawać. Ze względu na Gavina. Ponieważ choć chłopak bardzo ją denerwuje to jednak miłuje go jak brata. Jeżeli chcecie przeczytać historię tego uczucia, poznać świeży obiekt westchnień Ellie lub po prostu przeżyć niesamowitą przygodę, pełną napięć i zwrotów akcji, to serdecznie zapraszam do czytania.

 • kasandra_85

  Choć wojna się skończyła, to jednak nastroje wśród mieszkańców nie są najlepsze. Ciągle czuje się napięcie i nie wiadomo co przyniesie przyszłość. Plany o bezpiecznym, szczęśliwym domu trzeb odłożyć więc na dalszy plan. Ważniejszą kwestią jest teraz sprawa utrzymania farmy i obawy o przyjaciół,którzy biorą udział w akcjach.. Byłam interesująca jak potoczą się dalsze dzieje bohaterki i grupki jej znajomych. Nie zawiodłam się. Styl i mowa Marsdena należy do barwnych i plastycznych. Szybsza akcja przeplatana jest nieco przydługimi opisami życia na wsi, co akurat najmniej mi się podobało. Natomiast pozostałe wątki były zdecydowanie lepsze. Nie zabraknie tu silnych emocji, niespodzianek, wyjaśnienia niektórych wcześniejszych wydarzeń, jak i wprowadzenie kolejnych sekretów a także wielu przygód i problemów, z jakimi muszą zmagać się bohaterowie. Humor i śmieszne dialogi też się pojawią. Ogólne wrażenie mam pozytywne i niedługo z przyjemnością zabieram się za kolejną część. Pozdrawiam i polecam!

 • Mella

  Seria Jutro to moja ulubiona seria ebooków dla młodzieży. Idealna powieść, która porusza temat powojennego życia i przystosowania się do niełatwej rzeczywistości młodej dziewczyny. Bohaterka poświadomie poszukuje uczucia, jednak w tych niełatwych czasach na pierwszym planie stoją inne problemy. Idealnie napisana, czego dowodem są nagrody w Stanach, Australii, czy innych państwach europejskich. Polecam.

 • Malina

  Seria Jutro pochłonęła mnie bez reszty! W Kroniki Ellie wciągnęłam się z takim samym zainteresowaniem! Ponowne spotkanie z moimi ulubionymi bohaterami zawsze wywołuje u mnie ciarki! I tak Kroniki Ellie chłonę jednym tchem. Nieuleczalna jest stanowczo lepsza od poprzedniej części, wywołuje więcej emocji, a momentami wzrusza do łez. Z czystym sumieniem zalecam nie tylko młodzieży!

 • Dominisia

  Książka ebook godna polecenia dla wielbicieli serii Jutro. Sama bardzo się wciągnęłam w kolejną element powieści. Książka ebook ukazuje dalsze zmagania bohaterów po zakończonej wojnie a także kłopoty wychowawcze z Gavinem w roli głównej. Książkę czyta się przyjemnie i miło i co najistotniejsze - wzbudza ochotę na przeczytanie kolejnej części.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!