Czytaj więcej:
Królowa pszczół okładka

Średnia Ocena:Królowa pszczół

Opowiadanie o grupie przyjaciół – członków amatorskiego teatru, dla których tournée po Europie okaże się czasem prób i życiowych zmian.Ciepło, mądrość, umiejętne stawianie pytań i udzielanie trafnych odpowiedzi, prawda o ludzkim losie, szczypta poczucia humoru i nade wszystko sztuka – to „znaki firmowe” pisarstwa Katarzyny Krenz.W tle jest Europa - wiosna - podróż, a także… nowe przyjaźnie i, oczywiście, miłość. A to dobre tło, by taka podróż - w pierwotnym zamyśle przez niektórych bohaterów traktowana jako ucieczka „od” i okazja do oderwania się od dotychczasowego życia - przemieniła się w podróż „ku” czemuś dobremu i nowemu. Ponieważ czasem tak właśnie bywa: życie wydaje nam się tak trudne, iż jedynym wyjściem z sytuacji staje się po prostu wyjście z domu. Wyjazd. Ucieczka. I wyjeżdżamy. Uciekamy. Lub - jak w „Królowej pszczół" - wyruszamy na tournée z zespołem teatralnym. Gdzieś tam jest Świat i Ludzie, którzy sprawiają, że niespodziewanie wszystko zaczynamy widzieć inaczej. Tak naprawdę „Królowa” to tylko pozornie książka ebook o podróży grupy przyjaciół przez Europę. Każda podróż nas odmienia. Ponieważ w rzeczywistości poznanie świata prowadzi do poznania siebie, jest podróżą w głąb nas samych. - opowiada o przesłaniu książki Katarzyna Krenz.

Szczegóły
Tytuł Królowa pszczół
Autor: Krenz Katarzyna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Królowa pszczół pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Królowa pszczół Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Królowa pszczół PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • kasandra

    Książka ebook nietypowa, lecz ciekawa.Mimo,że porusza ona dość ciężkie tematy,miejscami smutne i przygnębiające,to mowa jest na tyle przyjazny,że książkę czyta się dość szybko.Nastrój jest stonowany,melancholijny, lecz uwypukliło to tylko wielki ładunek emocjonalny,który kontrastował z tak spokojnym tłem i przez to silniej oddziaływał na czytelnika.Bardzo spodobało mi się szczegółowe przedstawienie bohaterów, którzy opisani są wręcz z psychologiczną zaciętością.Poznamy ich przeszłość,obawy,pragnienia i kłopoty z dużą dokładnością, a przez to staną się oni nam bliżsi.Tematyka podjęta przez autorkę jest na tyle uniwersalna, że każdy z nas się w niej odnajdzie.W końcu podobnie jak bohaterowie trapią nas problemy,kompleksy albo niespełnione potrzeby.„Królowa pszczół” to piękna,wręcz poetycka opowiadanie o zagubieniu,szukaniu sensu życia i przemianie,która potrafi przemienić rzeczywistość.To też książka ebook o trudnym życiu,ale także o miłych niespodziankach.Wszystko to z nutką filozofii i refleksji..

  • justyna

    Zarówno tytuł Królowa pszczół, jak i cała książka ebook to jedna wielka metafora życia. Przepiękna, poetycka metafora życia. Życia, w którym doświadczamy samotności i opuszczenia, miłości, cierpienia, zagubienia, poczucia przynależności; w którym próbujemy jeszcze raz; w którym nie pragniemy zawieść. Każdy z bohaterów, omówiony bardzo wnikliwie, z całą gamą wewnętrznych uczuć i emocji, jest przedstawicielem określonego typu osobowości. Każdego z nich możemy spotkać na własnej drodze w trakcie naszej podróży przez życie. A podróże - jak mówi stare przysłowie pszczół :-) - nie tylko kształcą, lecz i zmieniają człowieka. Po powrocie nikt nie jest już taki sam. Jest inaczej, lecz czy lepiej?To jedna z tych książek, które najlepiej czytać, siedząc na drewnianej ławce pod drzewem albo leżąc na łące wśród polnych kwiatów. Brzmi banalnie, lecz - uwierzcie mi - nie jest ani trochę.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!