Czytaj więcej:
Krew z krwi okładka

Średnia Ocena:Krew z krwi

Gdy pewnego poranka policjanci z wydziału zabójstw pukają do jego drzwi, Daniel Adamski nie wydaje się zaskoczony. Zaniepokojony, zestresowany, zdenerwowany – tak. Lecz tej wizyty akurat się spodziewał. W końcu to dopiero pierwszy raz, kiedy ktoś zabił człowieka dokładnie tak, jak Adamski omówił to w jednej ze własnych książek. Daniel Adamski jest nie tylko autorem kryminałów. To przede wszystkim samotny ojciec wychowujący śmiertelnie chorego Leosia. Kiedy los uśmiecha się do nich w najbardziej szkaradny sposób, zsyłając mordercę psychopatę, Adamski postanawia zrobić wszystko, by ocalić syna. Tego dnia rozpoczyna się przewrotna gra pomiędzy policją, pisarzem i jego najbardziej morderczym fanem… Przemysław Piotrowski, twórca doskonale przyjętej przez czytelników trylogii o komisarzu Igorze Brudnym, powraca z zupełnie świeżym tytułem. "Krew z krwi" to poruszająca książka ebook o ojcowskiej miłości, która nie zna żadnych granic. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Krew z krwi
Autor: Piotrowski Przemysław
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Krew z krwi pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Krew z krwi Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Krew z krwi PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • ananke144_czyta

    Ze zdumienia przecierałam oczy- czy to ten Piotrowski od Brudnego, czy jakiś inny. Jeśli myślicie, że przy tej książce pdf będą Wam towarzyszyć podobne emocje, jak podczas czytania trylogii z Brudnym - to bardzo chciałabym zobaczyć Wasze miny. Emocje są, lecz jest to w ogóle inny ich rodzaj, poziom i wymiar. A twórca nie dawkuje ich stopniowo, tylko na początku książki bombarduje, odpala lont, później ten poziom emocji umiejętnie podtrzymuje, a końcówka... Nokaut. I w sumie jest już pozamiatane... . Bardzo podobała mi się tematyka. Poza tym jest kluczowa i potrzebna. Dla mnie dodatkowo bardzo osobista. W obliczu choroby dzidziusia wszystkie marzenia, wyobrażenia, nadzieje i plany na przyszłość faktycznie znikają, ulatują jedno po drugim, jakby nigdy ich nie było. Można się pocieszać, można nawet sobie wmawiać dużo rzeczy, lecz diagnoza jest jak wyrok i nic tego nie zmieni. Twórca po mistrzowsku oddał te emocje rodzica - nierzadko zbyt silne, by je w ogóle nazwać. Ponieważ nierzadko to właśnie rodzic walczy nie mniej zaciekle, niż dziecko- o każdy następny dzień, by nie popaść w depresję, nie wywiesić białej flagi, by wstać i następnego dnia walczyć z chorobą i ze własnymi słabościami, nie uciekać od kłopotów i po prostu być twardym. By każdy następny dzień nie był "parszywym dniem gównianego życia", jak u głównego bohatera książki. . Były momenty pełne zadumy, głębokiej refleksji, były również momenty zwątpienia (ostatecznie w obliczu całości - ulotne i bezsensowne). I właśnie za ten ogrom emocji, za poruszoną tematykę, za przejmującą historię, pełną momentów zaskoczenia i wzruszenia - duże ❤️ dla Autora. Poznacie nowe oblicze Autora a także całkiem inny wymiar jego twórczości. Gwarantuję- zmiażdży Was zakończenie, a całość na długo zostanie w pamięci. Książka ebook naprawdę o czymś ważnym, która poruszy Wasze serca. No i ten smaczek w postaci inspiracji pewnym filmem a także kluczowy głos w dyskusji o kondycji polskiego kryminału, realiów pracy mediów a także kilka gorzkich prawd o rynku wydawniczym w Polsce ;) Polecam- https://www.instagram.com/ananke144_czyta/

  • Anna

    „Krew z krwi” to zupełnie inna twarz Pana Przemysława Piotrowskiego niż ta do której nas przyzwyczaił własną genialną kryminalną trylogią. Myślę, że równie ciekawa, intrygująca i zwalająca z nóg. Ta ksiażka to wyjątkowo osobista i pełna emocji spowiedź dojrzałego mężczyzny Daniela Adamskiego – męża, którego porzuciła ukochana żona, pisarza średnio poczytnych kryminałów dorabiającego na Uberze, lecz przede wszystkim kochającego ojca pięcioletniego Leosia, śmiertelnie chorego dziecka. W pewien zwykły i zarazem wyjątkowy poranek, trudne i skomplikowane życie Daniela i jego najbliższych zmieniło się diametralnie.. w jeszcze bardziej trudne i skomplikowane. Do drzwi mieszkania samotnego ojca zapukała policja.. Okazało się, że ktoś zabija ludzi według wzorca morderstw omówionych w jednym z jego kryminałów. Daniel staje przed szansą wygrania wojny, gdzie stawką jest życie jego synka i właściwie także i jego samego. Czy mu się uda? „Krew z krwi” to historia o jednym z najgorszych uczuć na świecie, o bezsilności względem choroby dziecka. Poruszono tu temat, który nie jest obojętny dla idealnej większości ludzi, niezależnie od tego czy są rodzicami, czy nie. Ta książka ebook to kluczowy głos w dyskusji, która trwa od lat. Warto sięgnąć. Poczuć te emocje. Dać się zaskoczyć. Zobaczyć jak kluczowe są w życiu chociażby krótkie chwile szczęścia. Docenić to, co się ma. Zrozumieć, że nie można lekceważyć siły miłości, ponieważ ona nie ma granic.. szczególnie gdy chodzi o swoje dziecko, krew z krwi. Polecam❤.

  • Pochlaniaczksiazek

    Recenzja premierowa Daniel Adamski, twórca kryminałów, a przede wszystkim ojciec samotnie wychowujący śmiertelnie chorego Leosia. Pewnego dnia do jego drzwi pukają policjanci z wydziału kryminalnego, on jednak nie jest zaskoczony, oczekiwał tej wizyty. Ktoś popełnione l zbrodnie dokładnie tak jak to Adamski omówił w jednej ze własnych książek. Oczywiście jest jednym z głównych podejrzanych. Policja jednak nie ma żadnych mocnych dowodów świadczących przeciwko niemu. Facet postanawia skorzystać z okazji i dzięki medialnemu rozgłosowi chce zebrać środki potrzebne na leczenie syna. Czy mu się to uda? "Poświęcili byście życie innego człowieka, żeby ocalić chore dziecko? Własne dziecko?" Po brutalnej trylogii z komisarzem Brudnym, twórca serwuje nam zupełnie coś w innym stylu. Bardzo mnie to zaskoczyło. Piotrowski spisał książkę,która porusza do głębi. Prezentuje czego w stanie są dopuścić się rodzice,aby ocalić dziecko. Nie ma żadnych granic, liczy się tylko potomek. Książkę czyta się szybko, mimo iż omówiona historia nie jest łatwa. Bardzo nieźle pokazana relacja ojca z synem. Znajdziecie tu mnóstwo emocji, znajdą się również momenty do zadumy i refleksji. Książka ebook na długo zapada w pamięci. Sama mam dwie córki, nie mam pojęcie co bym zrobiła na miejscu głównego bohatera. Zakończenie powala. Zachęcam do przeczytania.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!