Czytaj więcej:
Krew snajperów. Opowieść żołnierza GROM-u okładka

Średnia Ocena:


Krew snajperów. Opowieść żołnierza GROM-u

Snajperzy GROM-u od momentu sformowania jednostki w 1990 roku są jednymi z najlepszych strzelców na świecie. Specjalne wyszkolenie, niepowtarzalna taktyka walki, wyjątkowa wytrzymałość fizyczna i psychiczna, a przede wszystkim sprawdzone umiejętności strzeleckie to cechy każdego snajpera z tej jednostki. Jugosławia, Kosowo, Irak, Afganistan, Syria i dużo innych – od lat w miejscach, gdzie zaczyna się konflikt, pojawiają się strzelcy GROM-u.Podpułkownik rezerwy Karol Soyka ukazuje działania snajperów podczas nieopisanych do tej pory akcji. Opowiada, jak konflikt wygląda z bliska, i oddaje realia pola potyczki na podstawie doświadczeń swoich i towarzyszy broni. To opowiadanie nie tylko o ogromnej wytrwałości i sile snajperów, lecz też o poświęceniu i kosztach, jakie ponoszą osoby decydujące się na wykonywanie tego wyjątkowo ryzykownego zawodu.

Szczegóły
Tytuł Krew snajperów. Opowieść żołnierza GROM-u
Autor: Soyka Karol K., Kotowski Krzysztof
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarne
Rok wydania: 2017
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Krew snajperów. Opowieść żołnierza GROM-u pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Krew snajperów. Opowieść żołnierza GROM-u Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Krew snajperów. Opowieść żołnierza GROM-u PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Kawal dobrej ksiazki. Zbior cudownej historii o wojsku.

 • Danielak

  Książka ebook Karola Soyki pt. "Krew snajperów. Opowiadanie żołnierza GROM-u" omawia niełatwy temat wojny i podejmowanych decyzji przez żołnierzy, które ważą na życiu innych. Książka ebook napisana jest spójnym językiem. Podczas czytania książki możemy czuć się jak byśmy byli w danym miejscu w tym samym okresie i to od nas zależało co się zaraz wydarzy.

 • Dariusz Zarzycki

  Super książka ebook ,dostawa błyskawiczna ,profesjonalna obsługa polecam.

 • Marcin Kowalski

  GROM, nie trzeba nic dodawać.

 • DOROTA

  Książka, którą czyta się praktycznie na jednym oddechu. Uchyla nam rąbka zasłony spowijającej zarówno proces szkolenia jak i funkcjonowania JW "GROM" a także jej żołnierzy. To co autorzy zamieścili na jej kartach przekonuje, że zarówno to w jaki sposób przebiega szkolenie i późniejsza służba to droga bólu, wyrzeczeń, dążenia do doskonałości w najbardziej ekstremalny sposób. Do bólu prawdziwa.

 • Jonasz Skibicki

  książka ebook warta oka, idealnie się ja czyta. Historie przedstawione mobilizują do rozmyślania. Jak najbardziej polecam,

 • adik040

  Książka ebook niesamowicie ciekawa. Akcje GROMowców opisywane bardzo przystępnie poprzeplatane są retrospekcjami, co nadaje pewnego rodzaju dynamikę i powiązanie różnorakich wątków. Książkę serdecznie zalecam każdemu, kto choć trochę interesuje się tematyką wojskową i nie tylko.

 • Inn

  Przeczytałam już kilka ebooków na podobny temat i już po paru rozdziałach zauważyłam, że "Krew snajperów..." jest zupełnie inną pozycją, niż te z którymi się dotychczas spotkałam. A czym się różni? Pozostałe są spisane jakby w formie pamiętnika, a ta zahacza dodatkowo o opowiadania oparte na faktach - z wiadomych przyczyn. W każdym z epizodów zapoznamy się z jedną z sytuacji, z jaką może się spotkać snajper w swoim zawodowym życiu - od sytuacji na zwykłych, rutynowych ćwiczeniach po niewiadome, jakie mogą się zdarzyć na akcjach o najwyższym poziomie tajności. Do tej pory nie spotkałam się z takim przedstawieniem pracy tych żołnierzy - stąd jeśli ktoś myśli ponad zajęciem w tej branży, niech przeczyta tę pozycję uważnie i zastanowi się ponownie. Jak napisałam wcześniej - to bodajże pierwsza taka polska pozycja, warta przeczytania i postawienia na półce wśród ebooków o podobnej tematyce.

 • Julita

  Bardzo interesująca książka ebook pisana żołnierskim językiem.

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!