Czytaj więcej:
Krew nas połączy okładka

Średnia Ocena:Krew nas połączy

Przeklęta bliźniacza więź Nicholas żyje już pięćset dwa lata. Większość tego czasu nieśmiertelny spędził w pościgu za niegodziwym Adamem. Bratem bliźniakiem, którego nie widział od wieku. Ci, którzy wiedzą mają nadzieję, że Adam przepadł na zawsze, lecz Nick zdaje sobie sprawę z tego, że to nieprawda. Gdyby brat nie żył, on sam także byłby martwy. Skoro nie może go odnaleźć, Nicholas na razie odpuszcza sobie dalsze poszukiwania brata. Dopóki co, usiłuje zapomnieć i po prostu – żyć, jednak coś nie daje mu spokoju. Nocami przychodzą sny, a w nich pojawia się miasto. Nic specjalnego, prowincjonalna dziura jakich wiele, tyle że w mieście mieszka uśmiechnięty zielonooki chłopak… Jego spojrzenie dręczy nieśmiertelnego. Wreszcie Nick decyduje się porzucić Świeży Jork i ruszyć w drogę.  Dokąd?  Przekona się, kiedy dotrze do celu.  Czy tam właśnie czekać będzie na niego zielonooki? Książka dla czytelników powyżej szesnastego roku życia. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Krew nas połączy
Autor: Łukasz Damaziak
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: BeYA
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Krew nas połączy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Krew nas połączy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Krew nas połączy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Patrycja Górska

  „Krew nas połączy” Nicholas za cel obrał sobie zniszczenie własnego brata bliźniaka, którego szuka już od blisko wieku. Przeszłość ich podzieliła i Nick chce się odpłacić za wszystko bratu. Poszukiwania brata, odpuszcza w momencie, kiedy trafia do miasta, gdzie poznaje chłopaka ze własnych snów. Wówczas w najmniej oczekiwanym momencie wydarzenia zaczynają biec jak oszalałe. Czytając tę książkę mogłam na bierząco dzielić się własnymi odczuciami/uwagami z autorem. Pierwszą rzeczą jaka była dla mnie na początku minusem, a później ją zrozumiałam był rozwój relacji pomiędzy Nickiem, a Taylorem. Dla mnie działo się to za szybko, wolę jak relacje pomiędzy bohaterami, którzy się poznają idą wolniej. Twórca jednak specjalnie postanowił tak dynamicznie rozwinąć relację między dwoma głównymi bohaterami, żeby móc przejść do dalszej akcji. Następnie Taylor, który był niesamowicie wyrozumiały i niemalże magiczny świat, o którym nie wiedział przyjmował ze spokojem. Jednak i tutaj było to w zamyśla autora i wszystko objaśnia się w dalszych losach książki. Okazało się, że rzeczy, które na początku mi przeszkadzały były zrobione z zamysłem i wyjaśnione. Czytając debiuty podchodzę do nich inaczej niż do pozostałych książek. Autorowi daję wielki margines błędu i przymykam oko na niektóre rzeczy. Tutaj również tak było, podeszłam do tej książki z wyrozumieniem, że jest to pierwsza książka ebook Łukasza i nie ma on jeszcze warsztatu pisarskiego, lecz za to ma głowę pełną interesujących historii, którymi chce się podzielić. Uważam, że jest to niezły debiut, który nie jest idealny, lecz sama historia bawi. Z chęcią sięgnę po następny tom, żeby zobaczyć jak rozwinie się historia i sam styl pisania autora.

 • rudy_zgredek 📚

  Idealny debiut autora, niespotykana fabuła, ciekawi bohaterowie, bardzo polecam!

 • anonymous

  Fajna lektura na ciężki dzień, jakbym czytała serial. Zalecam <3

 • pati2398

  Bardzo fajnie mi się ją czytało. Czekam na następny tom

 • Anonim

  Nudy, spisane dziecinnym językiem. Nie zalecam

 • Daria Sokołowska

  Super debiut, czekam na kolejną element !

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!