Czytaj więcej:
Kosztowna pomyłka okładka

Średnia Ocena:Kosztowna pomyłka

W życiu zdarzają się dni, gdy pech nie daje za wygraną. Madison, pracująca jako księgowa w San Diego, nagle wpada w problemy po błędzie przy przesyłaniu faktury. Dokument trafia w nieodpowiednie ręce – do Victora Browna, słynnego przedsiębiorcy z Los Angeles. Dziewczyna w desperacji postanawia odzyskać dokument osobiście. Jednak dzieje nie układają się po jej myśli. Victor oferuje niekonwencjonalne rozwiązanie: odda jej fakturę w zamian za udawanie jego narzeczonej przez kilka dni. Choć na początku dziewczyna i facet nie darzą się sympatią, konieczność skłania ich do współpracy. Madison idealnie wciela się w rolę partnerki, a z biegiem czasu ich relacja przechodzi od wrogości do namiętności.

Szczegóły
Tytuł Kosztowna pomyłka
Autor: Jachnik Magdalena
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dlaczemu
Rok wydania: 2024

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kosztowna pomyłka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kosztowna pomyłka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kosztowna pomyłka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • historie_budzace_namietnosc

    „Tyle że Victor sam w sobie pokazał mi, że jest nieobliczalny i nie ma sensu poświęcać samej siebie.” Na co byście się zgodzili, by tylko naprawić własny błąd? Czy w zamian za odzyskanie pewnego dokumentu, zgodziłybyście się udawać czyjąś narzeczoną?
 Madison popełniła błąd i faktura na dość pokaźną kwotę trafiła nie do tej firmy, do której miała. Jej błąd mógł kosztować utratę pracy i to nie tylko ją, lecz wszystkich, którzy zajmowali się tym. Nie mogła do tego dopuścić i za wszelką cenę chciała odzyskać ją. Tylko nie spodziewała się, że właściciel firmy, do której ona trafiła, okaże się aroganckim i niesympatycznym dupkiem. Który przez rozmowę telefoniczną oświadczył jej, że ma trzy dni na spotkanie się z nim w Los Angeles, po czym się rozłączył. Taki właśnie był Victor, początkowo nie zamierzał, wcale oddawać jej, ponieważ płynęły z tego zbyt wielkie korzyści dla niego. Lecz gdy nagle w drzwiach jego gabinetu staje Madison, postanawia upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Składa jej propozycje nie do odrzucenia. Ma udawać jego narzeczoną na przyjęciu rocznicowym jego dziadków, a odzyska fakturę. Coś, co miało być nawet łatwe w wykonaniu, okaże się dużym wyczynem. Ponieważ tych dwoje od początku nie pała do siebie sympatią. Ona nie jest w jego typie tak jak on w jej. Wiec wszystko miało być proste, lecz takie nie będzie, ponieważ z każdym dniem ich nastawienie do siebie będzie się zmieniać. Jak to mówią, zawiść od miłości dzieli cienka linia. I może byłoby idealnie, gdyby nie jeden mały fakt oboje okłamali się, a do tego Madison wpadła w oko kuzynowi Victora. Dokąd ich zaprowadzą te wszystkie kłamstwa, sekrety i pożądanie? Czy Madison oswoi bestie zwaną Victor? Czy arogancki dupek pokaże, że ma serce i nie zaprzepaści szansy, jaką dał mu los?
 „Kosztowna propozycja” to romans z wątkiem hale-love, romansu biurowego, propozycją nie do odrzucenia, lecz też pełen humoru, śmiechu, dialogów, wciągającej fabuły, błędów losu a także relacji rodzinnych. Główni bohaterowie są uparci i nigdy się nie poddają, lecz nikogo nie udają i cały czas są sobą. Madison ma duże serce i zawsze pomaga innym, nigdy nie myśląc o sobie i pewnie, gdyby nie jej przyjaciółka to nie pojechałaby do Los Angeles i nie podjęła wyzwania, jakie rzucił jej Victor. Lecz przez to nigdy nie zakochałaby się w nim i nie była szczęśliwa. Dzięki swojemu ciętemu językowi i bronieniu własnego zdania, serdeczności zdobywała sympatię każdego. Nawet jego. Za to Victor on jest trudnym przypadkiem. Arogancki dupek, którego każdy w firmie się bał, lecz potrafił mieć też ludzkie odruchy, a jego serce nie było z kamienia. Który obawiał się angażować i obawiał się zaufać, ponieważ twierdził, że prędzej czy potem i tak stanie się coś, co zniszczy wszystko. Lecz wiedział też że większość dziewczyn spogląda tylko na jego wygląd i portfel. Magda dała nam kolejną świetną książkę, przy której można się zrelaksować i przyjemnie spędzić czas, która zapewni nam świetną zabawę z jej bohaterami. Lecz i wywoła w nas emocje, które będą się mieszać od zabawy, sympatii po złość i gniew. Romans nie byłby romansem, gdyby nie znalazły się w nim momenty namiętności, pożądania, przyciągania i gorących scen. Które podsycały temperaturę pomiędzy tą dwójką. Nie mogę zapomnieć o jego dziadkach, którzy są jedyni w swoim rodzaju, a których od razu pokochacie. Jedno nie daje mi spokoju, a mianowicie relacja pomiędzy Victorem a jego kuzynem Adamem. Cały czas się zastawiam, o co tam może chodzić tak naprawdę. I po epilogu jestem bardzo ciekawa, czy doczekamy się też i części o nim? Kończyłam czytać i chciałam więcej, ponieważ z nimi nie można się nudzić, a Magda dbała o to w każdym słowie tej książki. Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!