Czytaj więcej:
Koszmarny Karolek. Dożarta Wróżka Zębuszka okładka

Średnia Ocena:Koszmarny Karolek. Dożarta Wróżka Zębuszka

Strzeżcie się, Koszmarny Karolek znów atakuje! Specjalne jubileuszowe wydania z okazji dwudziestych urodzin najokropniejszego chłopca na świecie. W każdym tomie czekają na was koszmarne wybryki, złowieszcze pomysły, odjazdowe ciekawostki a także ulubione kawały Koszmarnego Karolka. 2 książki w 1: "Koszmarny  Karolek i zębowa wróżka", "Koszmarny Karolek i jeszcze bardziej dożarte żarty".

Szczegóły
Tytuł Koszmarny Karolek. Dożarta Wróżka Zębuszka
Autor: Simon Francesca
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Koszmarny Karolek. Dożarta Wróżka Zębuszka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Koszmarny Karolek. Dożarta Wróżka Zębuszka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Koszmarny Karolek. Dożarta Wróżka Zębuszka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Justyna

  Gorąco zalecam zarówno tę część, jak i wszystkie pozostałe z jubileuszowej serii. Jestem pewna, że po ich lekturze nikt nie poczuje się rozczarowany :)

 • kasia28

  Ah te dzieciaki. Każde dzidziuś prawdopodobnie takie samo:) Nawet mój synek śmiał się że jest lepszy od Karolka, ponieważ dwa mleczaki ma już za sobą:) Idealnie się czyta, stosunkowo nie dużo ilustracji, więcej wciągającego tekstu. Bardzo śmieszne a nawet zaryzykowałabym stwierdzenie że śmieszne.

 • gabi

  choć nikt nie chciałby być w skórze Doskonałego Damianka (jako młodszy brat ma ekstremalnie przechlapane z powodu starszego, złośliwego i niesamowicie nieznośnego Karola) to trzeba przyznać, że Koszmarny Karolek podbija serca własną krnąbrnością ;)! każda jego złośliwość przyprawia o uśmiech zarówno małoletniego jak i dorosłego czytelnika :)Karolki to książeczki nr 1 za olbrzymią dawkę humoru!

 • Jagoda

  Koszmarny Karolek powala kreatywnością! Tym razem kombinuje jakby tu pozbyć się zęba i dostać upragnioną nagrodę od Wróżki Zębuszki. Uwielbiamy każdą z jego przygód, a najbardziej te, w których jest najwięcej psot. Mamy nawet własny Karolkowy rytuał: wszyscy chórem mówimy kwestię, która pada w każdej części książki. Nie ciężko zgadnąć... To oczywiście ,, NIE BĄDŹ KOSZMARNY KAROLKU".Zresztą trzeba przyznać, że każda z 20 książeczek wydanych specjalnie na 20 narodziny małego rozrabiaki wręcz tryska pomysłowością i humorem. Sami czytamy i polecamy! :)

 • Renia45

  Naprawdę zęby wypadają łatwiej przy wsparciu Karolka. Mój synek zniósł pierwszy wypadający ząbek z godnością i wiele lepiej niż się tego spodziewałam. Wszystko za sprawa Karolka. Ta książka ebook pozwala mi czasem coś od mojego syna wynegocjować, do czegoś go zmusić powołując się na Karolka. Taki autorytet mojego syna :) warto się czasem na niego powoływać!

 • Judyta Rosin

  Tę książkę czytałam razem z moją bratanicą (córka jeszcze nie jest na etapie zębowej wróżki) i żałuję, że jak ja byłam mała, to nie było Koszmarnego Karolka... Lecz cieszę się, że przynajmniej moja córka będzie miała okazję poznać historię zębowej wróżki. Ponieważ jest co czytać :). Polecam.

 • Katarzyna Gondek

  Ta książeczka to ulubiona pozycja mojej córki! Ja z synem wolimy co prawda tę z wampirozombie, lecz tak naprawdę każda z nich jest super. Znaczna dawka humoru i zaskakujących zwrotów akcji! Cały Karolek. Polecamy!

 • logopeda

  Koszmarny Karolek to idealna książeczka dla dzieciaków, i nie tylko! :) Karolek jak zwykle zaskakujący, przewrotny! Zalecam wszystkim milusińskim!

 • ameliaa

  "Koszmarny Karolek. Dożarta wróżka zębuszka" to tylko jedna z 20 części wydanych na 20 narodziny Koszmarnego Karolka, a więc jest dużo Karolkowych przygód do odkrycia. A słynny łobuz, maruda i chłopczyk najbardziej niepokorny z niepokornych na pewno nie pozwoli Wam się nudzić;) Miłej lektury!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!