Czytaj więcej:
Kostandin. Grzechy mafii okładka

Średnia Ocena:Kostandin. Grzechy mafii

Morderczo przystojny, obłędnie namiętny i... śmiertelnie niebezpieczny. 23-letnia Alicja próbuje odzyskać równowagę po ciężkich przeżyciach. Mają jej w tym pomóc wakacje w Leicester. Już na samym początku własnej przygody poznaje 30-letniego Kostandina Tironę. Piekielnie przystojny, bezwstydny samiec alfa bez trudu kusi bezbronną Alicję, ratując ją z opresji. Niewinna dziewczyna nie jest świadoma, że los postawił na jej drodze bezwzględnego zabójcę i szefa mafii. Alicja i Kostandin wyruszają w przepełnioną namiętnością podróż. Jednak pojawienie się dziewczyny w samym centrum gangsterskiego światka, w którym ludzkim życiem rządzą pieniądze, musi oznaczać kłopoty. Czyhające na nich zagrożenie jest większe, niż oboje przypuszczali. Rozpoczyna się śmiertelnie niebezpieczna gra, pełna nieczystych zagrywek i brudnych tajemnic.

Szczegóły
Tytuł Kostandin. Grzechy mafii
Autor: Winnicka Magdalena
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Akurat
Rok wydania: 2020

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kostandin. Grzechy mafii pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kostandin. Grzechy mafii Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kostandin. Grzechy mafii PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • dream_books25

    Magdalena Winnicka „Kostandin. Grzechy mafii” Alicja 23- letnia kobieta, która właśnie obroniła dyplom, pracująca w rodzinnej firmie postanawia wyjechać do Leicester gdzie mieszka jej najlepsza koleżanka. Właśnie zakończyła własny związek (w dość brutalny sposób). Na własnej drodze spotyka przystojnego Albańczyka – Kostandina. Bardzo dynamicznie dowiadujemy się czym zajmuje się on „zawodowo”. To właśnie dla niej trzydziestoletni facet wywróci własne (jak i jej) życie do góry nogami. Na początku autorka bardzo skupia się na relacji głównych bohaterów a także postaci pobocznych. Takich jak bliska rodzina Kostandina, przyjaciółka Alicji a także jej siostra. Cały świat albańskiej mafii jest tylko tłem. Na późniejszych kartach książki samej akcji jest już więcej, zawiązuje się intryga (która w pewien nieoczywisty sposób łączy rodzinną historię pary kochanków), strzelaniny, ucieczki, śmierć… Mam olbrzymi kłopot z tą książką… Z jednej strony główna bohaterka, która mnie bardzo irytuje. W jednym zdaniu mówi, że miłuje w kolejnym, że jednak nie, lub, że ufa zaraz nie i tak dalej… Dosłownie jakby miała ze sobą samą jakiś problem. Istny rollercoaster uczuć, lecz w sumie co się dziwić po kilkunastodniowej znajomości. Moim zdaniem czasami również autorka za dynamicznie chciała przedstawić nam jakiś wątek, pokazać sytuację przez co można się było troszkę pogubić. Z drugiej zaś strony nie jest to jedynie ckliwa romantyczna historia dwóch kochanków. Mamy tu dużo akcji (przysłowiowego mięsa). A ten prolog?! Serio zastanawiałam się czy to książka ebook oparta na faktach… Do tego olbrzymi ukłon dla wydawnictwa. Na początku każdego rozdziału znajduje się narysowana róża. Od pierwszych stron bardzo mnie to intrygowało. Dopiero na sam koniec książki dowiadujemy się o co z nią tak naprawdę chodziło. Widać, że ogromnie dba ono o szczegóły. Podsumowując książka ebook raczej nie dla każdego czytelnika. Jeżeli lubisz schemat: zraniona polka wyjeżdża za granicę żeby poskładać tam własne serce, spotyka przystojnego mężczyznę (który jest członkiem mafii) to książka ebook jest dla Ciebie. Jeżeli szukasz czegoś z wątkiem romantycznym, przepełnionym „dostatkiem” z motywem niebezpiecznego samca alfa, to też jest to lektura dla Ciebie. Jeżeli jednak poszukujesz czegoś bardziej ambitnego to poszukaj dalej ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!