Czytaj więcej:
Komisarz Van Veeteren. Tom 9. Jaskółka, kot, róża, śmierć okładka

Średnia Ocena:Komisarz Van Veeteren. Tom 9. Jaskółka, kot, róża, śmierć

Co zrobi komisarz Van Veeteren, gdy zamiast motywów zbrodni będzie musiał tropić motywy literackie? Niezwykła zbrodnia, niezwykły morderca, którego ślady zaprowadzą komisarza z bezpiecznego antykwariatu wprost na spotkanie twarzą w twarz z okrutnym dusicielem.Co połączyło ofiary dusiciela? Zabójstwa mają wyraźne odbicie w literaturze – w dziełach Blake'a, Musila, Rilkego. Komisarz zaczyna przeczuwać, że morderca, z którym ma do czynienia jest nietuzinkowy. Kolejne śledztwo, które wystawi na ciężką próbę siły Van Veeterena i to nie tylko jego kompetencje literackie. Czy podoła tej piekielnie okrutnej zbrodni?Kim jest oczytany morderca?

Szczegóły
Tytuł Komisarz Van Veeteren. Tom 9. Jaskółka, kot, róża, śmierć
Autor: Nesser Hakan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Komisarz Van Veeteren. Tom 9. Jaskółka, kot, róża, śmierć pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Komisarz Van Veeteren. Tom 9. Jaskółka, kot, róża, śmierć Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Komisarz Van Veeteren. Tom 9. Jaskółka, kot, róża, śmierć PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Oliwia

  Moje półki uginają się od skandynawskich kryminałów, a Nessera pokochałam od pierwszych stron. Przeczytałam wszystkie jego powieści, lecz żadna nie zachwyciła mnie tak jak ta. Pochłonęłam ją w kilka godzin, zapominając o tym, że wypadałoby zjeść, wypić i wyprowadzić psa na spacer :) Genialne, mocne, momentami fascynująco obrzydliwe. Naprawdę polecam!

 • Krzysztof Antkowicz

  Skandynawia to urodzajna kraina kryminalnych powieści. I tym razem nie można przejść obojętnie obok kolejnych przygód głównego bohatera. Hakan Nesser potrafi jak mało kto pisać kryminały ! Zalecam !

 • Seaclink

  W mieszkaniu zostają znalezione zwłoki dziewczyny cierpiącej na depresję. Jedyna osoba, która może mieć jakiekolwiek pojęcie o sprawie znika bez śladu. Następny zgon - samobójstwo czy morderstwo z premedytacją. Co łączy te trzy sprawy? Van Veeteren mimo zasłużonej emerytury, nie doczeka się odpoczynku. Polecam!

 • LeoDigest

  Jeśli wino to tylko francuskie, a jeśli kryminał to tylko skandynawski :) Kto choć trochę zna się na powieściach z tego gatunku, z pewnością wie na czym rzecz polega. ""Jaskółka, kot, róża, śmierć to rasowy kryminał, napisany błyskotliwie, ciekawie, intrygująco - co nie dziwi zupełnie, w końcu Hakan Nesser to niekwestionowany mistrz jeśli chodzi o tego typu literaturę.

 • Labolii

  Następna opowieść Nessera, która wciąga od pierwszych stron. Nesser skupia się przede wszystkim na zawiłych relacjach między bohaterami, sposobie przedstawiania kolejnych postaci. Dużo razy odwóluje się do współczesnej literatury, muzyki, sztuki, przez co jego książki są ""pełne"" i przyjemne nie tylko pod wobec fabularnym.

 • kinga

  Nesser tym razem rozczarował. niepotrzebnie skomplikował. szkoda, lecz stale kibicuję

 • KnotWer

  To moje pierwsze spotkanie z tym gatunkiem prozy jak i tym autorem. Szukając sobie książki do poczytania natrafiłem na tę. Tak zaintrygował mnie opis do niej, że postanowiłem dać jej szansę. Okazało się, że był to niezły wybór. Opowieść dynamicznie mnie wciągnęła, a z rozdziału na epizod stawała się tylko lepsza. Mój debiut sądzę za udany.

 • Jeffect

  Niemal każda z powieści Hakana Nessera okazuje się literackim bestsellerem i z miejsca zyskuje szerokie grono fanów, ja także mam własne ulubione tytuły tego świetnego szwedzkiego pisarza. 9. element cyklu o komisarzu Van Veeterenie też wydaje się niezmiernie interesująca. Na co interesującego tym razem wpadnie Nesser jeśli chodzi o rozwinięcie fabuły?

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!