Czytaj więcej:
Komisarz Forst. Tom 4. Deniwelacja okładka

Średnia Ocena:Komisarz Forst. Tom 4. Deniwelacja

Gdzie jest Wiktor Forst? To zapytanie zadają sobie zakopiańscy śledczy, gdy topniejący w Tatrach śnieg odsłania makabryczny widok na zboczach Giewontu. Odnalezione zostają zwłoki grupy kobiet, których za życia nic ze sobą nie łączyło. Żadna wycieczka nie zaginęła zimą na szlakach, a wszystkie ofiary wypadków w górach zostały odnalezione. W dodatku na ciałach nie ma żadnych śladów świadczących o tym, by doszło do zabójstw. Kiedy w Zakopanem znikają jednak kolejne kobiety, nie ma wątpliwości, że na Podhalu pojawił się seryjny zabójca. Policja odkrywa ślad prowadzący do Wiktora Forsta. Kłopot polega na tym, że nikt nie wie, gdzie od roku przebywa były komisarz…

Szczegóły
Tytuł Komisarz Forst. Tom 4. Deniwelacja
Autor: Mróz Remigiusz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Komisarz Forst. Tom 4. Deniwelacja pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Komisarz Forst. Tom 4. Deniwelacja Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Komisarz Forst. Tom 4. Deniwelacja PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Olga Brygiet

  Wciągająca na maxa

 • Adam

  Do tej pory myślałem , że jedynie kryminał zagraniczny istnieje w odsłony książkowej. Jak bardzo się myliłem. Książki Mroza dosłownie pochłaniam , jedna po drugiej. Panie Remigiuszu, ponoć spisał pan 20 ebooków w ciągu 4 lat , zostało mi jeszcze kilka do "pochłonięcia" , i co dalej ? :)

 • wanda

  Idealny kryminał! Wszystkie cztery części przeczytałam w ciągu miesiąca - nie można się oderwać.

 • dkdwornik

  Trzyma w napięciu od początku do końca. Finał tradycyjnie nieoczywisty i sugerujący, że będziemy się jeszcze spotykali z komisarzem Forstem.

 • Beata Trojanowska

  Polecam. Przeczytałam już wszystkie tomy o komisarzu Forście i jak zwykle u Mroza nie można się od nich oderwać. Nic , tylko czytać.

 • aandryszczyk

  Bardzo fajnie napisana książka. W mojej opinii jest to najlepszy polski autor.

 • Maciej Sieradzki

  Remigiusz Mróz urzekł nas ciekawą i trzymającą w napięciu fabułą. Oczywiście jako wielbiciele skandynawskich kryminałów nie mogliśmy opuścić serii z naszego polskiego podwórka. Polecamy!

 • Aleksandra Gulej

  Zalecam książki tego autora.

 • anonymous

  Prawdopodobnie najgorsza z serii lecz w dalszym ciągu wciągająca

 • fizis

  Nic nowego, bez zaskoczenia. . Mróz jak zwykle rewelacyjny! Nie daje wytchnienia i uzależnia. Dopóki nie skończysz czytać, nie masz spokoju. Zagadka Forsa chodzi za Tobą cały czas i kiedy w reszcie myślisz, że właśnie znalazłeś ukojenie ponieważ sprawa zakończona i układanka ułożona to staje się TO.. na ostatnich stronach Twórca postanawia się na Tobie znęcać i.. zostajesz z niedosytem i niezaspokojną ciekawością, która będzie Cię prześladować aż do momentu publikacji kolejnego tomu o komisarzu. .

 • Wiktoria

  Co za gniot! Nic nie trzyma się kupy, fakty się nie zgadzają A książka ebook napisana jest tak jakby twórca wziął słownik i wybierając na chybił trafił kolejne słowa starał się sklecić kolej e zdania. Bohaterowie zupełnie bez wyrazu, brak głębszego spojrzenia na jakikolwiek temat poruszany w książce. Tak jak by twórca pisał ja na niedrogim speedzie.

 • KamAnn

  Mróz nie zawodzi!!! Następna książka ebook którą czyta się od deski do deski z zapartym tchem. Zdecydowanie zalecam na jesienno zimowe wieczory 😀

 • Gosia_M

  Trochę się zawiodłam tym tomem, lecz tylko trochę...

 • teramisu1992

  super książka ebook

 • Ewa

  Mróz to jefen z moich ulubionych twórców kryminałów, poza Czarną Madonną rewelacja! Zakupy w EMPiK- u- przyjemność!

 • Karolina Stąpor

  Świetne dialogi. Mimo kryminalnego charakteru książki, pełna doskonałego poczucia humoru.

 • ANDROID_USER

  OK

 • Rafał Kurdek

  Remigiusz Mróz. I wszystko jasne. Twórca po raz następny przygniata i to dosłownie, akcją do fotela. Zaprzecza prawom grawitacji i nie pozwala wstać przed przeczytaniem ostatniej strony. Komisarz Forst zaskakuje z każdym kolejnym epizodem i powoduje, że czytelnik nie może doczekać się kolejnej wersji jego zaskakujących przygód.

 • Anita1218

  Super

 • kkatkos

  Super. Polecam. Chociaż sądzę że poprzednie książki z tej serii były lepsze.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!