Czytaj więcej:
Kolonia karna. Sceny z życia małżeńskiego okładka

Średnia Ocena:Kolonia karna. Sceny z życia małżeńskiego

Wszelkie podobieństwo do waszego małżeństwa nie jest przypadkowe.Powieść Tomasza Jastruna to wnikliwa analiza związku, prawda o nas samych, o tym, jak zmieniamy się w relacji z drugim człowiekiem. Zaczyna się jak każda historia miłosna: od pasji, erotycznych uniesień, niewyobrażalnej tęsknoty za drugą osobą, obawy, czy partner tak samo kocha, czy równie mu zależy. Po namiętności przychodzi pora na bliskość i intymność ciał i dusz. Później ciepło ustępuje rutynie i przeradza się w niechęć. Wszystkie, kiedyś śliczne przyzwyczajenia, śmiesznostki partnera stają się przykre i nieznośnie irytujące. Jak to możliwe, że on tak bardzo się zmienił? Jak to możliwe, że ona tak myśli, że mówi te wszystkie rzeczy? Jak to się stało, że to, co kiedyś tak kochaliśmy, stało się nienawistne?„Kolonia karna” to świadectwo naszych czasów. Wielu czytelników odnajdzie tam siebie i swoje małżeńskie przypadki. A również rzeczy, o których rzadko mówi się na głos.

Szczegóły
Tytuł Kolonia karna. Sceny z życia małżeńskiego
Autor: Jastrun Tomasz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kolonia karna. Sceny z życia małżeńskiego pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kolonia karna. Sceny z życia małżeńskiego Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kolonia karna. Sceny z życia małżeńskiego PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Maria

  Idealna lektura, napisana z humorem, swobodnym lekkim językiem. W sam raz na jesienne wieczory. Idealny pomysł przedstawienia życia małżonków z perspektywy małżonki i męża. Oj, różnią się bardzo. Lubię sposób pisania pana T. Jastruna. Mam już zestaw jego felietonów "Czułym okiem".

 • Koni

  Porażająca do bólu, jak bardzo można oddalić się od siebie i żyć w światach wyimaginowanych, pełnych wzajemnej nieufności, oskarżeń i "małżeńskiego" umęczenia... Nawet sporadyczny seks nie zdołał ich ocalić:-(... Zabrakło rozmów... tych codziennych, lecz również i szeptanych na uszko, które uleczyłyby dusze i ciała. Bez wzajemnego zrozumienia ciężko być ze sobą... Zalecam każdej parze!!! Przepraszam, poniżej nie zaznaczyłam ilości gwiazdek, a bez nich moja recenzja jest niepełna:-)

 • Koni

  Porażająca do bólu, jak bardzo można oddalić się od siebie i żyć w światach wyimaginowanych, pełnych wzajemnej nieufności, oskarżeń i "małżeńskiego" umęczenia... Nawet sporadyczny seks nie zdołał ich ocalić:-(... Zabrakło rozmów... tych codziennych, lecz również i szeptanych na uszko, które uleczyłyby dusze i ciała. Bez wzajemnego zrozumienia ciężko być ze sobą... Zalecam każdej parze!!!

 • ewamz

  Ksiazka przeczytana w dwa dniNaprawde zalecam zaskakujcy obraz jednej sytuacji widziany oczami dziewczyny i mezczyzny

 • Katarzyna Kempa

  Książka ebook wyjątkowa w swej prostej prozie dnia codziennego. Twórca opisując życie małżeńskie dwojga ludzi trafnie ujawnia podstawowe różnice sposobu myślenia między kobietą, a mężczyzną. Krótkie epizody pozwalają na szybkie i lekkie czytanie, jednak obnażone dramaty i dobitne sugestie długo pozostawiają czytelnika w zadumie. Książka ebook dla jednych jest odbiciem lustrzanym związku, gorzkim nawarzonym piwem, dla innych ulgą i wypowiedzeniem czegoś, o czym głośno się nigdy nie mówi... Receptę na przesypujące się przez palce życie [niestety] każdy musi ułożyć sobie sam.

 • Katarzyna Babiarczuk

  Bardzo ciekawie napisana książka, jedno małżeństwo, dwa spojrzenia - dziewczyny i mężczyzny. Interesujące doświadczenie jak różnie, nierzadko skrajnie różnie można interpretować jedną sytuację.

 • Monika

  Fantastyczna książka.Po '' Pokoleniu Ikea'' druga lektura do zaczytania.Zabawna,lekka w odbiorze.Zwierciadło naszego życia.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!