Czytaj więcej:
Kochana córeczka okładka

Średnia Ocena:Kochana córeczka

Moja kochana córeczko, patrzę jak bawisz się na trawniku przed domem. Twoje długie blond włosy opadają na ramiona, a niebieskie oczy błyszczą z radości. Jesteś absolutnie doskonała. Dlaczego nie mogę cię już ochronić? Córka Avy, Carly, to klasyczna dziesięciolatka: pełna energii, radosna i kreatywna. Dla rodziców jest całym światem. Kiedy jednak zaczyna potykać się na schodach i wchodzić w drzwi, Ava natychmiastowo chce jechać do lekarza. Jej mąż Rick jest pewien, że nie ma się o co martwić – przecież dzieci bywają czasem trochę niezdarne. Lecz instynkt podpowiada Avie, że coś jest poważnie nie tak. Carly otrzymuje straszną diagnozę: córka ma rzadką chorobę genetyczną. Chwilę później tragiczny wypadek sprawia, że życie rodziny ponownie pogrąża się w chaosie. Ava musi dokonać strasznego wyboru. Jak jednak wybrać między dwoma osobami, które miłuje najbardziej na świecie?

Szczegóły
Tytuł Kochana córeczka
Autor: Ragsdale Alison
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kochana córeczka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kochana córeczka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kochana córeczka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Agata G.

    Z dnia na dzień szczęśliwe życie Avy zmienia się w trudną codzienność pełną poświęcenia, zabiegania, zmęczenia. Dziewczyna zostaje sama z wieloma kłopotami codzienności i ciężkimi decyzjami, które mogą mieć wpływ na całe życie. Czytelnik jest świadkiem jej rozpaczy i poczucia beznadziei, szukania rozwiązań, które ułatwiłyby znalezienie się całej rodziny w nowej sytuacji. Alison Ragsdale tak nieźle omawia tę sytuację, że dużo razy ma się ochotę pomóc głównej bohaterce, czasami nią wstrząsnąć, lecz przede wszystkim zostać przyjacielem, którego długo jej brakowało. To niełatwa i wzruszająca lektura, lecz trzeba zaznaczyć, że akcja rozgrywa się w Szkocji. To, co opisała Alison Ragsdale, będzie dość odległe dla polskiego czytelnika. Inny jest system opieki zdrowotnej, dostęp do specjalistów, nawet dostępność OIOM-ów niejednokrotnie jest problemem. W powieści Kochana córeczka nie ma mowy o czekaniu w długich kolejkach, a konsultacje z doktorem można otrzymać w każdym momencie. Specjaliści są pomocni, służą radą, polecają innych lekarzy. Ponadto, pomimo niełatwej sytuacji, w jakiej odnalazła się Ava, nie miała kłopotów finansowych. Z tego powodu odniosłam wrażenie, że opowieść jest mi bliska, lecz przede wszystkim ze względu na emocje, jakie wzbudziła, a nie sytuację i możliwości rozwiązywania problemów. "Kochana córeczka" to w rzeczywistości nie opowiadanie o chorej dziewczynce, lecz o silnej matce. Oczywiście, Carly wzrusza dojrzałością, podejściem do nowej sytuacji i odgrywa olbrzymią rolę w tej historii. Lecz Ava została z dnia na dzień postawiona w sytuacji bez wyjścia, w której siebie postawiła na ostatnim miejscu. To bohaterka, która wysuwa się na pierwszy plan i budzi niemały podziw. Jestem pewna, że to postawa, którą większość kobiet, matek byłaby gotowa przyjąć.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!