Czytaj więcej:
Kocham czytać. Zeszyt 19-30 Podróże Jagody i Janka. Pakiet 12 zeszytów + gra planszowa okładka

Średnia Ocena:Kocham czytać. Zeszyt 19-30 Podróże Jagody i Janka. Pakiet 12 zeszytów + gra planszowa

12 zeszytów - idealny sposób na ćwiczenie umiejętności czytania ze zrozumieniem i nabywanie nawyku samodzielnego uczenia się. Czytanie tekstów zawierających terminy geograficzne i historyczne jest pierwszym krokiem do przyswojenia treści z podręczników szkolnych i uczenia się języków obcych. Dołączona do zestawu gratis gra planszowa Wycieczka do Włoch to idealny sposób na uczenie się reguł społecznych i sztuki fair play.

Szczegóły
Tytuł Kocham czytać. Zeszyt 19-30 Podróże Jagody i Janka. Pakiet 12 zeszytów + gra planszowa
Autor: Cieszyńska Jagoda
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kocham czytać. Zeszyt 19-30 Podróże Jagody i Janka. Pakiet 12 zeszytów + gra planszowa pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kocham czytać. Zeszyt 19-30 Podróże Jagody i Janka. Pakiet 12 zeszytów + gra planszowa Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kocham czytać. Zeszyt 19-30 Podróże Jagody i Janka. Pakiet 12 zeszytów + gra planszowa PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • mrzenka23

  Serdecznie zalecam dzieciakom które uczą się czytać i są interesujące Państw

 • Marta Wolańczyk

  Kontynuacja pierwszej części "Kocham czytać", lecz może być czytana samodzielnie. Krótkie teksty, interesujące i pisane dużymi olbrzymimi literami (duża czcionka, wyłącznie duże litery) ułatwia dzidziusiowi samodzielne czytanie.

 • Marta

  Wraz z zeszytami 1-18 stanowią najlepszy i bardzo skuteczny sposób nauki czytania od najwcześniejszych lat (dwulatek zaczął sylabować, teraz w wieku niespełna 5 lat czyta). Szczerze zalecam

 • szara3000

  + cena niższa niż gdziekolwiek+ idealny materiał do pracy

 • mariannaa

  "kocham czytać " to jedna z lepszych pozycji do nauki czytania. Niniejszy pakiet zeszytów, z przygodami Jagody i Janka, to nie tylko idealna pomoc. Logopedyczna, czy pedagogiczna,ale także idealna zabawa dla rodziców a także ich pociech. Obrazki w książeczka są kolorowe i ciekawe, a każda z części przedstawia podróż do innego kraju. Litery są wielkie i czytelne, co pomaga dzieciakom w ich początkowej drodze, jaką, jest nauka płynnego czytania. Do zestawu dołączona jest grą, która jest idealnym dodatkiem.

 • Wioletta Balcerek

  Idealny pakiet w idealnej cenie!!! Gorąco polecam!!!

 • Kalimba

  Seria książeczek do czytania dla młodszych od wielu lat nam towarzyszy, teraz czas na element drugą, idealnie wykonana, przyciąga uwagę wyglądem a także ciekawą, edukacyjną tematyką :)

 • palinah7

  Do zakupu tej pozycji przybierałam się jak pies do jeża. Skusiła mnie promocja i opinie innych logopedów. Zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. Śmiało mogę polecić te książeczki. Dzięki Jagodzie i Jankowi każde dziecko, bez względu na stopień jego trudności może poznawać tajniki czytania. Przystępna forma i stopniowanie trudności daje dzidziusiowi satysfakcję, która jest napędem do podejmowania kolejnych kroków.

 • Urszula Baran

  Książeczki są bardzo dobre do nauki czytania, gorąco zalecam :)

 • cheba1982

  bardzo przydatna publikacja, prześlicznie wydana, bardzo zalecam w pracy logopedy.

 • iv

  niezła pomoc do nauki czytania malucha. Jestem zadowolona z zakupu, zalecam każdemu.

 • Renata Słupek

  Idealna pozycja, zalecana przez specjalistów dla dzieci, które mają kłopot z czytaniem. Każda podróż to osobna książeczka barwnie, ciekawie ilustrowana. Tekst jest napisany dużą czcionką. Dzięku tej pozycji mój syn sam garnie się do czytania. POLECAM!!!!!

 • Kasiula

  bardzo dynamiczna wysyłka..zadowolona jestem z tych książeczek

 • aga.ef

  zalecam zakup, idealna pomoc przy nauce czytania za fantastyczną cenę..:)

 • Agnieszka Lasota

  Zbiór książeczek z opowiadania mi dostosowanym do dzieci uczących się zebrane w formie pakietu. Pracuje się na ebookach naprawdę dobrze. Dzieci chętnie z nich czytają wręcz czekają co będą czytać następnym razem.

 • pomylka62

  Doskonała oferta dla dzieci uczących się czytać. Poszerza wiedzę o świecie. Duże litery ułatwiają czyatnie młodszym czytelnikom.

 • paula.wereda

  TO ZESTAW ZESZYTÓW KTÓRE PRZYGOTOWUJĄ DZIECKO DO CZYTANIA.NAPISANE SĄ PROSTYM JĘZYKIEM,UCZĄ PRAWIDŁOWYCH ZACHOWAŃ,NIEZNANYCH MIEJSC,POTRAW I INNYCH KULTUR.KOLORYSTYKA PRZYCIĄGA DZIECI A LITERY SĄ DUŻE CO SPRAWIA, ŻE DZIECKO ŁATWIEJ JE ZAPAMIĘTUJE. DOŁĄCZONA DO PAKIETU GRA TO NAPRAWDĘ ŚWIETNA NAUKA PRZEZ ZABAWĘ JEST CIEKAWA I CAŁY CZAS SĄ NOWE WYZWANIA CO NIE POZWALA SIĘ DZIECKU NUDZIĆ.POLECAM

 • Agnieszka Dziedzic

  Naprawdę warto! Książeczki przydadzą się do terapii logopedycznej. Cena rewelacyjna. Polecam!

 • Justyna Piliszek

  Pierwszy raz ktoś mnie tak mile zaskoczył i ceną i realizacją. Doskonała promocja, ekspresowa wręcz wysyłka i moja ogromna satysfakcja - kombinacja idealna. Pozdrawiam!

 • ktosiowa

  Pozycja, która niezmiernie ułatwia pracę z dziećmi, które mają kłopot z wadami wymowy albo dysleksja. prezentuje w sposób atrakcyjny i przystępny różnorodność kultury europejskiej i nie tylko.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!