Czytaj więcej:
Kochając Ciebie. W labiryncie doznań. Tom 3 okładka

Średnia Ocena:Kochając Ciebie. W labiryncie doznań. Tom 3

Duży finał bestsellerowej trylogii!  Czy lekar Wysocki i Lena Piasecka odnajdą upragnione szczęście?  Ona przestała wierzyć.  On uważa wszystko za żart.  Ona jest u kresu wytrzymałości. On zaczyna tęsknić.  Relacja Henryka i Leny z góry skazana na niepowodzenie nabiera rozpędu. Obydwoje rozpoczynają trudną i męczącą walkę o to co w życiu liczy się najbardziej. Jak dużo są w stanie poświecić? Czy zadziorny lekar będzie miał w sobie dość sił, żeby naprawić to co zostało zniszczone? Przesiąknięta intrygami, kłamstwami, bólem i miłością opowieść o tym, że w życiu nic nie jest takie jakie nam się wydaje.

Szczegóły
Tytuł Kochając Ciebie. W labiryncie doznań. Tom 3
Autor: Zielińska Karolina
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dlaczemu
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kochając Ciebie. W labiryncie doznań. Tom 3 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kochając Ciebie. W labiryncie doznań. Tom 3 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kochając Ciebie. W labiryncie doznań. Tom 3 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Potrafieczytac

    Lena i Henryk prowadzą osobne życie, jednak czy tej dwójce wyjdzie to na dobre? Jak zakończą się ich losy? Cała trylogia "W labiryncie doznań" dostarcza nam czytelnikom całą masę różnorakich emocji, jednak "Kochając Ciebie" wypełnia ich najwięcej. Zanim jeszcze zaczęłam czytać, wiedziałam, że nie obejdzie się bez łez i to będzie jedno z najcięższych i najbardziej bolesnych rozstań z jakimi przyjdzie mi się zmierzyć. Lenę a także Henryka pokochałam już przy pierwszym tomie i za żadne skarby świata nie chciałam się z nimi żegnać, jednak to było niestety nieuniknione. Kto zna tę dwójkę, ten idealnie wie, że z nimi nie ma nudy. Henryk ma niesamowite, jedyne w swoim rodzaju poczucie humoru, którego już mi brakuje. W tej części też go nie zabraknie, jednak przekonamy się również jak rozstanie z Leną na niego wpłynie i jak się zmieni. Odkryjemy, że nawet szanowany Pan lekar ma uczucia, które jest w stanie okazać i my je na swoje oczy zobaczymy. Będzie śmiech przez łzy. Poczujemy także smutek a także tęsknotę Lenki, która niesamowicie się rozwinęła i to jest dowód na to, jak olbrzymi wpływ ma na człowieka druga osoba. Z cichej szarej myszki przeistoczyła się w wartościową kobietę, która jest w stanie sama podbić cały świat. Ich relacja od samego początku jest mocno skompikowana i ciężka, lecz o prawdziwe uczucie warto powalczyć, czyż nie? W całej historii nie zabraknie intryg a także złości. Pani Wysocka przeszła samą siebie. Z każdym kolejnym tomem przechodziła ludzkie pojęcie i zaskakiwała każdego, nie jestem w stanie jej zrozumieć, prawdopodobnie nawet nie chcę. Chciała kontrolować syna w każdej chwili i decydować za niego jak ma żyć i jak je sobie ułożyć. Dawno nikt mnie tak nie zirytował jak ona. Karolina stworzyła bohaterów z krwi i kości, nadała im tak wyraźne cechy, że miałam wrażenie, że ta historia to nie jest tylko wytwór jej wyobraźni. Tacy ludzie mogą istnieć naprawdę i ja to poczułam. Autorka dała z siebie sto procent i nawet więcej tworząc tę trylogię i to naprawdę widać. Stworzyła coś poruszającego, pouczającego i przy czym bardzo nieźle się bawiłam. Mogłoby się to nigdy nie skończyć, jednak nic co dobre nie trwa przecież wiecznie 🥺 Tak jak już wspomniałam nie obyło się bez łez i chusteczek, a jeżeli chodzi o zakończenie.. jestem szczęśliwa i pełna nadziei, że może Karolina stworzy osobną historię niektórych bohaterów tej trylogii? ZDECYDOWANIE POLECAM! ❤ CZYTAJCIE BO WARTO!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!