Czytaj więcej:
Kocha, lubi, pragnie okładka

Średnia Ocena:Kocha, lubi, pragnie

Co zrobić, aby pierwsza randka była udana?Jak rozpalić i utrzymać pożądanie?Co jest potrzebne, żeby zbudować udany związek?Ta książka ebook to zapis zaskakujących rozmów o tym, czego pragną dziewczyny i czego chcą mężczyźni. Profesor Zbigniew Lew-Starowicz radzi Paulinie Reiter nie tylko, jak znaleźć, lecz przede wszystkim jak utrzymać partnera i stworzyć związek – namiętny i szczęśliwy."Kocha, lubi, pragnie" to jednocześnie szkoła uwodzenia i najlepsza instrukcja obsługi związku.

Szczegóły
Tytuł Kocha, lubi, pragnie
Autor: Lew-Starowicz Zbigniew, Reiter Paulina
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kocha, lubi, pragnie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kocha, lubi, pragnie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kocha, lubi, pragnie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • DANAJA

  Książka ebook ciekawa, autora nie trzeba przedstawiać. polecam.

 • Paulina Sawczuk

  książka ebook napisana z pomysłem, napisana z optymizmem, dobre porady , zalecam

 • kam

  Wystarczyło przejrzeć kilka pierwszych stron, żeby po chwili odczuć trudność z oderwaniem się od lektury. Tutorial ma formę lekkiej rozmowy o rzeczach na pozór oczywistych, a jednak tak nierzadko zapominanych przez nas. W klasyczny dla profesora Starowicza, elegancki i nienachalny sposób omawiane są kwestie na pozór bardzo proste, a jednak nie zawsze tak oczywiste, jakbyśmy myśleli. Lektura, którą czyta się z przyjemnością, lekka i błyskotliwa, nie przegadana. Polecam.

 • Agnieszka Korcz

  Fascynujący tutorial dla dziewczyn i mężczyzn, różnimy się pomiędzy sobą w wielu aspektach związanych z seksualnością, co tutaj zostało idealnie ukazane. Książka ebook to całe mnóstwo wiedzy na temat erotyki od największego specjalisty w tej dziedzinie. Bardzo przyjemne i interesujące jest takie odkrywanie układanki miłosno - erotycznej.

 • Nearly90

  Jeżeli prof. Lew-Starowicz, to jest to idealna skarbnica wiedzy o miłości i seksie, a takiej wiedzy podanej w profesjonalny, choć równocześnie w zwyczajny i przystępny sposób, potrzebuje każdy z nas. Tutaj nie ma wstydu czy niezręczności. I za to bardzo pana profesora cenię. Rzetelnie i bardzo wartościowo.

 • iwona_diana

  W reszcie coś przystępnie o nas dla nas i o naszych połówkach. Bardzo dynamicznie "pochłania się" treści tej pozycji ;) wciąga, intryguje i daje odpowiedzi dlaczego czasem coś się psuje a przecież nie ma w tym "mojej winy". Na prawdę warto!

 • Ludasnow

  Bardzo cenię sobie profesora Lwa-Starowicza, specjalistę od uczuć, związków i seksu. Jest nie tylko wybitnym seksuologiem, lecz przede wszystkim całkiem niezłym psychologiem i znawcą ludzkich serc. Ta ksiażka to mądra rozmowa, która jest jednocześnie poradnikiem, instrukcją i podpowiedzią jak stworzyć i utrzymać szczęsliwy związek.

 • LeoniMa

  Dziś mówi się tylko seks, seks i seks. Profesor Lew-Starowicz, z którym kilkakrotnie rozmawia Paulina Reiter, słusznie zauważa, że dziś subtelne rozróżnienia pomiędzy seksem, erotyką, popędem a podnieceniem zupełnie zniknęły. One się oczywiście pojawiają, lecz my redukujemy sprawę cielesnych uciech do jednego, zużytego już mocno słowa. Być może to jeden z powodów, dla których nie możemy dogadać się z partnerami – nie potrafimy skutecznie i zrozumiale zakomunikować im, czego oczekujemy i tak samo ciężko zrozumieć nam zachowanie drugiej strony. Losy się tak, bo nie różnicujemy stopni namiętność, nie oddzielamy ciała od psychiki (ok, dziewczyny prawdopodobnie jednak sobie z tym radzą ;)). Rodzą się problemy, w których rozwiązaniu pomóc może ta książka. Nie będzie to pomoc zupełna i doraźna, lecz dzięki wywiadom, świadectwom i tekstom, może choć wskazać sobie kierunek dalszego rozwoju, zmiany na lepsze. Mnie się wydaje, że warto zainwestować. Polecam!

 • Lilit

  Zaliczyłam już niemal wszystkie książki Starowicza, dlatego z olbrzymim zaciekawieniem sięgnęłam po najnowszą pozycję w bibliografii seksuologa. Kocha, lubi, pragnie, to niepowtarzalna, genialna i bardzo interesująca książka, w której znajdziecie masę cennych porad dotyczących umiejętności stworzenia idealnego związku. Polecam.

 • loona86

  Bardzo cenię sobie zarówno autorytet profesora Starowicza jak i warsztat dziennikarski Pauliny Reiter. Ten duet stworzył bardzo interesującą pozycję poruszającą tematykę tworzenia związków. Warto przeczytać co dwójka ekspertów ma do powiedzenia ponieważ przemyślenia te są naprawdę inspirujące i pomagają w scalaniu relacji.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!