Czytaj więcej:
Kobieta, której nikt nie znał okładka

Średnia Ocena:Kobieta, której nikt nie znał

W tej książce pdf nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Kate Moore nie jest jedynie wzorową panią domu, jak postrzega ją otoczenie.  Ma pewną tajemnicę, która determinuje jej życie. Mąż Kate wciąż pracuje, robiąc coś, czego ona nigdy nie rozumiała dla banku, o którym nie wolno jej nic wiedzieć. Kate czuje się coraz bardziej samotna i znudzona. Gdy zaczyna podejrzewać, że ich nowi koledzy nie są tymi, za których się podają, rozpoczyna swoje śledztwo, odsłaniając warstwy otaczającej ją ze wszystkich stron mistyfikacji. Odkrywa fałszywe urzędy, nieistniejące korporacje i ukrytą broń, zagadkową farmę i numeryczne konto z wielkimi kwotami pieniędzy, a wreszcie niewyobrażalne, ciągnące się od dawna oszustwo, które zagraża jej rodzinie, małżeństwo i życiu.

Szczegóły
Tytuł Kobieta, której nikt nie znał
Autor: Pavone Chris
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kobieta, której nikt nie znał pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kobieta, której nikt nie znał Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kobieta, której nikt nie znał PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Ralph

  Jak zmienia się wzorowa gospodyni domowa w detektywa ukazuje książka ebook Chrisa Pavone. Wartka akcja, zaskakujące odpowiedzi, trzymająca w napięciu fabuła przypomina czasem niezły film sensacyjny. Warto przeczytać, może kiedyś zrobią z tego film.

 • Pete

  Samotne życie kobiety, wzorowej pani domu zmienia się, gdy poznaje świeżych znajomych. Rutyna życia, sekrety męża powodują, że zaczyna bardziej przyglądać się otaczającemu ją światu i analizować różnorakie sytuację. Szuka odpowiedzi i co gorsza znajduje je.

 • markietanka

  Atmosfera powieści jest pełna nieporozumień, niedopowiedzeń, podejrzeń. Klimatu dopełnia ponura pogoda i ponure rozważania Kate. Udziela się to czytelnikowi, chwilami dreszcz przechodzi po plecach. Czy życie Kate okaże się jednym, dużym kłamstwem? Musicie przekonać się sami! Mocne wrażenia – gwarantowane! Niesamowita konstrukcja powieści, gdzie wątki zmieniają się jak w kalejdoskopie, sprawia wrażenie chaosu, lecz jest to chaos zamierzony. Wątki splatają się w intrygującą całość i zaskakują czytelnika na finale. Do tego dochodzą znakomite kreacje bohaterów, głębokie i mocno zarysowane, co sprawia, że opowieść jest doskonała. Miałam wrażenie jakbym oglądała idealny film sensacyjny. Podczas lektury powieści atmosfera napięcia jest wręcz wyczuwalna, a ciekawość sprawia, że czyta się ją bez wytchnienia i szkoda odkładać choć na chwilę. Dla mnie oznaczało to zarwaną nockę – lecz było warto :)

 • Hektor

  Czytając tę książkę miałem wrażenie jakbym oglądał jakiś niezły film sensacyjny! Kto wie, może go kiedyś zrobią. Myślę, że wyszedłby z tego dobry hit. Co do książki to zaręczam, że każdy, kto lubi porządna sensację z dozą znacznej dawki akcji to na tej książce pdf się nie zawiedzie.

 • Spike

  W tej książce pdf nikt nikogo tak naprawdę nie zna i nic nie jest tym, czym się na początku wydaje. Autorka potrafiła stworzyć bardzo ciekawą intrygę, w której wszystko zmienia się jak w przysłowiowym kalejdoskopie. Jeszcze ten finał! Zalecam z całego serca.

 • Elmer

  Opowieść czyta się dynamicznie prosto i przyjemnie. Wielowątkowa fabuła wciąga bardzo dynamicznie i trzyma w napięciu do ostatniej strony. A cała historia zaskoczy na pewno nie jedną osobę lubiącą powieści sensacyjne.

 • anonymous

  Czytałam w oryginale. Sensacyjną intrygę pozostawiam do oceny innym fanom gatunku. Natomiast interesujące są obserwacje tytułowych "expatów". Głównymi bohaterami są bowiem młodzi Amerykanie, którzy przenoszą się całą rodziną do Europy, a konkretnie do... Luksemburga. Tak, tak - z perspektywy Waszyngtonu to małe "wielkie księstwo" w środku Europy (a jednocześnie dyskretna siedziba podatkowa dużych banków) wydaje się jakimś żartem. Jak sobie poradzą na tych krętych uliczkach, w zbyt ciasnych windach i bez ulubionych kreskówek? Twórca z dużą dbałością o szczegóły oddał luksemburskie realia i śmiesznostki, które się zauważa, przyjeżdżając do tego państwie - i nie tylko, ponieważ bohaterowie podróżują po całej Europie. Przyjemna lektura nie tylko dla emigrantów.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!