Czytaj więcej:
Kobiece serce. 101 medytacji okładka

Średnia Ocena:Kobiece serce. 101 medytacji

Stała gonitwa pomiędzy pracą, domem, przedszkolem, szkołą. Zabieganie, zmęczenie, poczucie przytłoczenia obowiązkami. Spełnianie życzeń bliskich zawsze z uśmiechem na twarzy. Brzmi znajomo?Co zrobiłaś dziś dla innych? I czy zrobiłaś również coś dla siebie? Czy znalazłaś czas, aby obdarzyć miłością nie tylko bliźniego, lecz także swoją osobę? Czy zdarza Ci się zadawać sobie pytania: Dlaczego czasami tak źle o sobie myślę? Czy wierzę, że Bóg mnie bardzo kocha? Czy życie daje mi szczęście?"Kobiece serce. 101 medytacji" to odpowiedź na rozterki każdej z nas. Wszystkie bowiem potrzebujemy miłości, spokoju, wyciszenia i nadziei. Pięć minut codziennej medytacji wystarczy, abyśmy odzyskały radość w Tym, który nas umacnia. Otwórzmy się na łaskę Boga - On nie oczekuje od nas niczego więcej.

Szczegóły
Tytuł Kobiece serce. 101 medytacji
Autor: Froehle Virginia Ann
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kobiece serce. 101 medytacji pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kobiece serce. 101 medytacji Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kobiece serce. 101 medytacji PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • dobrerecenzje.pl

    Kobiece serce jest tak zbudowane, że ciągle martwi się o innych: o rodzinę, pracę, własnych przyjaciół, a czy kiedyś myślałaś o sobie? Nie tylko w tej sferze fizycznej, lecz i psychicznej?Jezus zachęca nas abyśmy codziennie na pewien czas wszystko odstawiły i odpoczęły w Bożej miłości.Pomyśl ile czasu możesz poświęcić na medytacje: pięć minut, dwadzieścia, a może godzinę?Gdy z niechęcią oglądasz w lustrze własne zmarszczki albo gdy we włosach pojawi się pierwszy siwy włos, jest ktoś kto odzwierciedla dla Ciebie tę wierność Boga. Może mąż, partner albo inna najbliższa sercu Ci osoba.Pomyśl przez chwilę o miłości tej osoby, a następnie zanurz się w miłości Boga przychodzącej poprzez tę osobę.Odnajdywanie związków pomiędzy czytanym tekstem, a naszymi osobistymi przeżyciami powoduje, że Biblia żyje w naszym codziennym życiu.Niniejsza książka ebook oferuje teksty do medytacji i modlitwy nie po to, żeby umożliwić Wam studiowanie Biblii, lecz by pomóc Wam odkrywać swoją historię.Wybrane cytaty z Biblii do czytania albo słuchania przez osoby, które wnoszą do nich własne osobiste doświadczenia.Książka z wyglądu bardzo ładna i kobieca. Okładka słodka ozdobiona kwiatami, sprawia wrażenie jakby to był kobiecy pamiętnik, a jeszcze do tego ta słodka niebieska zakładka w formie wstążeczki powoduje, że każda dziewczyna zaraz chce mieć taką książeczkę.Autorka własną książkę zamknęła w pięciu podstawowych rozdziałach, które w moim odczuciu są istotą kobiecych wartości i cech charakteru.101 medytacji do rozważania, na każdy dzień element wyjęty z Pisma Św. i jego interpretacja odnosząca się do kobiet. To kluczowy aspekt naszego życia, ponieważ wszak w tym naszym zabieganiupowinnyśmy się zatrzymać i pomyśleć, że „nie samym chlebem żyjemy”.Zachęcam więc gorąco: zacznijcie czytać tę książkę, ponieważ ona pomoże Wam w kochaniu siebie tak, jak miłuje nas Bóg.Życzę owocnych przeżyć.Moja ocena: 10/10Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!