Czytaj więcej:
Klient w centrum uwagi. Jak szefowie mogą budować pozytywne doświadczenie w zespołach obsługi okładka

Średnia Ocena:Klient w centrum uwagi. Jak szefowie mogą budować pozytywne doświadczenie w zespołach obsługi

Zadbaj o niego jak o źrenicę oka swego! Pozyskanie i utrzymanie prawdziwie dochodowego klienta to marzenie każdego szefa sprzedaży. Zdobycie takiego klienta jest rzeczą trudną i bardzo pracochłonną. O ileż łatwiej zainteresować nową propozycją osobę, która już wcześniej coś u nas kupiła! Oczywiście tylko wtedy, gdy ta osoba jest zadowolona z dokonanego zakupu a także poziomu usług okołosprzedażowych, jakie nasza firma proponuje w pakiecie. Tak zwane pozytywne doświadczenie klienta czyni cuda. Jednak praca w zespole obsługi nie należy do łatwych. Nieźle wie o tym twórca niniejszej książki, który ze własnymi klientami kontaktuje się osobiście od trzydziestu lat. Za pośrednictwem niniejszej książki Robert Zych, handlowiec, trener i szef firmy, dzieli się z Tobą swoimi doświadczeniami i wiedzą z zakresu obsługi klienta, jaką zdobył w ciągu nad ćwierćwiecza zawodowej aktywności. Sięga nie tylko po uniwersalne praktyki słynne na całym świecie. Pamięta również o specyfice klienta polskiego. Analizuje proces podejmowania decyzji zakupowych. Zdradza sztuczki pozwalające wypracować pozytywną postawę względem klientów oraz... narzuconych przez zagraniczną centralę procedur postępowania, które nijak mają się do realiów naszego rynku. Podpowiada, jak bronić się przed klientem trudnym. Wszystko po to, byście obaj – Ty i Twój klient – mieli wyłącznie pozytywne doświadczenia!

Szczegóły
Tytuł Klient w centrum uwagi. Jak szefowie mogą budować pozytywne doświadczenie w zespołach obsługi
Autor: Zych Robert
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Klient w centrum uwagi. Jak szefowie mogą budować pozytywne doświadczenie w zespołach obsługi pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Klient w centrum uwagi. Jak szefowie mogą budować pozytywne doświadczenie w zespołach obsługi Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Klient w centrum uwagi. Jak szefowie mogą budować pozytywne doświadczenie w zespołach obsługi PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • guunia

  "Klient w centrum uwagi" to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy zadają sobie na co dzień zapytania dotyczące obsługi klienta i zarządzaniem zespołami doradców handlowych. Poza tym, że fajnie napisana - prostym, zrozumiałym i obrazowym językiem, zawiera multum przykładów i rzeczywistych doświadczeń z życia autora - Roberta Zycha. Doświadczenie zebrane na każdej stronie. Warto przeczytać i skorzystać.

 • Ashlee

  "Klient w centrum uwagi" to doskonałe case studies odnoszące się do zarządzania działami obsługi klienta. Dużo przykładów + porady, jak zachować się w konkretnej sytuacji. Bardzo interesująca lektura, odpowiednia dla wszystkich menadżerów. Jak dla mnie zdecydowana piątka!

 • Kalina

  Bardzo dobra, zupełnie nieakademicka książka. Opisy sytuacji, z którymi każdy manager może spotkać się na własnej drodze zawodowej, niezwykłe opisy, interesujące case studies i super opisy sytuacji.Polecam z czystym sumieniem wszystkim, którzy chcą przemienić sposób zarządzania na lepszy i efektywniejszy.

 • kisiukris

  Na takie książki czeka się z utęsknieniem. Kupiłem w środę i przeczytałem w zaledwie dwa dni. Po Robercie Zychu spodziewam się zawsze przykładów z życia wziętych. Tym razem również się nie zawiodłem. Dużo naprawdę interesujących informacji na temat tego, w jaki sposób postępować, w jaki zdecydowanie nie, z klientem. Pracuję w banku, więc dużo rzeczy wdrożyć mogę w codzienne działanie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!