Czytaj więcej:
Klejki. Język japoński okładka

Średnia Ocena:Klejki. Język japoński

Naklejki mają wymiary 70 mm × 24 mm, są zatem na tyle duże, żeby umieszczone na nich słowa można było z łatwością odczytać. Jeżeli dany przedmiot jest zbyt mały albo nieporęczny, żeby bezpośrednio nakleić na niego naklejkę, można zrobić to w jego sąsiedztwie - np. naklejkę ze słowem "długopis" umieścić w odpowiedniej przegródce piórnika albo na kubeczku z długopisami, a naklejkę ze słówkiem "chleb" - na pojemniku z chlebem. Każda naklejka zawiera nazwę przedmiotu w języku japońskim (zapisaną hiraganą albo katakaną) a także jej wymowę (w transkrypcji łacińskiej), a także nazwę przedmiotu w języku polskim.

Szczegóły
Tytuł Klejki. Język japoński
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Cztery Głowy
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Klejki. Język japoński pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Klejki. Język japoński Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Klejki. Język japoński PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Super sprawa dla początkujących. Jak fiszki tylko można je przyklejać, nie zostawiają śladów na przedmiotach, polecam!

 • Nashiyo

  Klej na klejkach trzyma się bardzo dobrze, jednak bez problemu można je odkleić i przykleić znowu w inne miejsce. Dobór słów też jest bardzo dobry, jednak w pewnym momencie zaczyna brakować znaków kanji, gdyż wszystkie klejki zapisane są hiraganą, oprócz tych, których nazwy przedmiotów są zapożyczone z języka obcego, te są pisane w katakanie. Czekam na więcej klejek, dla tych bardziej zaawansowanych! :)

 • koszmarek

  Dobór słów taki trochę szkolny, lecz element przydała się na wycieczce (nawet takie niespodziewane jak pralka i ściana). Klej trzyma dobrze, lecz na szczęcie w większości wpadków po odklejeniu nie zostaje na powierzchni.

 • Marek Patecki

  Znakomite na prezent, mogą służyć zarówno jak fiszki do zapamiętywania słów a jeśli Twój współlokator nie ma nic przeciwko by były przyklejone w różnorakich miejscach w Twoim mieszkaniu to pozwalają na szybkie przyswajanie słówek.

 • Vireda

  Dom cały porozklejany. Z natury jestem wzrokowcem,tak więc mijanie Klejek i rzucenie okiem daje efekty. Zapewnia to szybką i skuteczną naukę. Zastanawiałam się tylko jak rozdzielić sypialnie od przedpokoju,bo ma on fatalne ściany do przyklejenia-farba na gipsowych zacierach,i wymyśliłam:słowo przedpokój jest na drzwiach od strony sypialni, a sypialnia na drzwiach od strony przedpokoju. Ponad zapisem muszę jeszcze popracować, lecz tak sama wymowa względnie ogarnięta. Gorąco zalecam

 • Akanusia

  Klejki to innymi słowy naklejki zawierającą zaproponowaną przez wydawnictwo leksykę, związaną z naszym najbliższym otoczeniem, które możemy przyczepić do dowolnej powierzchni. Ich kolorystyka jest dość przyjemna dla oka, gdyż ogranicza się jedynie do dwóch barw: niebieskiej i białej. Na każdej naklejce dane słowo zostało zapisane w trzech wersjach: po japońsku (w jednym z alfabetów), w romaji (czyli przy pomocy alfabetu łacińskiego) i po polsku. Paseczki mają wymiary 2,4cmx 7cm, czyli są nie duże, lecz jednocześnie czytelne. Cały pakiet zawiera 96 naklejek. Klejki są dobrą metodą, gdyż pozwalają nam łączyć słowo z konkretnym przedmiotem, co szczególnie nieźle sprawdza się przy osobach określanych mianem wzrokowców. Każda domowa czynność, czy nawet w zwykłe poruszanie się po mieszkaniu zamieniają się dzięki naklejkom w naukę, gdyż nasz wzrok zatrzymuje się na nich, dzięki czemu mamy okazję wielokrotnie powtórzyć nowe słówka. Przyswajamy więc materiał "przy okazji". POLECAM!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!