Czytaj więcej:
Kłamstwa, w które wierzą dziewczęta oraz Prawda, która daje im wolność okładka

Średnia Ocena:Kłamstwa, w które wierzą dziewczęta oraz Prawda, która daje im wolność

Dotarcie do słów prawdy może być trudne.W tej książce pdf Nancy i Dannah analizują 25 kłamstw najpowszechniej uznawanych w młodym pokoleniu, prezentując relacje uzyskane w rozmowach z dziewczętami a także ich uczciwe opowieści o przezwyciężaniu kłamstw, w które uwierzyły. Autorki wchodzą do indywidualnych bitewnych okopów i pokazują, jak prawda może nas wyzwalać.Nancy Leigh DeMoss jest autorką bestsellera "Kłamstwa, w które wierzą kobiety" a także prezenterką dwóch cotygodniowych audycji radiowych "Review Our Hearts" ("Wejrzyjmy w nasze serca") i "Seeking Him" ("Szukając Go"), nadawanych w tysiącu radiostacji w całych Stanach Zjednoczonych. Od nad 25 lat Nancy wytrwale zachęca do indywidualnej i zbiorowej odnowy na konferencjach i rekolekcjach.Dannah Gresh jest autorką bestsellera "Panna młoda w bieli" i założycielką duszpasterskiej organizacji "Pure Freedom" ("Czysta wolność") propagującej wśród facetów i dziewczyn w każdym wieku ideę życia w moralnej czystości. Jest także autorką serii "Secret Keeper" ("Dyskretny Opiekun") i "Pursuing the Pearl" ("W poszukiwaniu Klejnotu"). Dannah mieszka ze własną rodziną w State College, w Pensylwanii.

Szczegóły
Tytuł Kłamstwa, w które wierzą dziewczęta oraz Prawda, która daje im wolność
Autor: DeMoss Nancy Leigh, Gresh Dannah
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Logos Oficyna Wydawnicza
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kłamstwa, w które wierzą dziewczęta oraz Prawda, która daje im wolność pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kłamstwa, w które wierzą dziewczęta oraz Prawda, która daje im wolność Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kłamstwa, w które wierzą dziewczęta oraz Prawda, która daje im wolność PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Bezpiecze_stwo_w_internecie_sklepbelfra.pl.pdf - Rozmiar: 199 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Kłamstwa, w które wierzą dziewczęta oraz Prawda, która daje im wolność PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE Obejrzyj uważnie filimik: W TRAKCIE OGLĄDANIA, ODPOWIEDZ NA PYTANIA: WYMIEŃ 3 NAJCENNIEJSZE STWÓRZ DOBRE HASŁO! RADY WYMIENIONE W FILMIKU: Najłatwiejszym sposobem stworzenia silnego hasła które jest jednocześnie łatwe 1. ___________________________ ___________________________ do zapamiętania jest zamiana liter na liczby ___________________________ i znaki specjalne np . ___________________________ HasłoDoWifi zamieniamy na H @ sł 0 D 0 W ! f ! 2. ___________________________ (zamiast „O” jest „zero” słabo to widać ___________________________ w niektórych czcionkach ). ___________________________ Inne przykłady to zamiana “ a ” na “@”, ___________________________ 3. ___________________________ “e” na “3” lub “i” na “!” ___________________________ ___________________________ TWOJA KOLEJ: Wymyśl dwa przykładowe hasła składające ___________________________ się z łatwego dla Ciebie do zapamiętania KTÓRE Z WYMIENIONYCH słowa , pozamieniaj znaki, aby hasło było BŁĘDÓW POPEŁNIŁEŚ trudne do odszyfrowania . UZYWAJĄC INTERNETU: _____________________________ _____________________________ 1. ___________________________ _____________________________ ___________________________ ___________________________ _____________________________ ___________________________ _____________________________ 2. ___________________________ _____________________________ ___________________________ ___________________________ _____________________________ SPRAWDŹ SWÓJ ADRES MAILOWY ___________________________ NA STRONIE www.haveibeenpwned.com 3. ___________________________ ___________________________ ___________________________ Czy był celem ataków hackerskich ? ___________________________ TAK / NIE ZNAJDŹ 3 STRONY/ PROFILE/ FORA/ KONTA NA FB, INSTAGRAMIE, KTÓRE PASUJĄ DO TWOICH PASJI I ZAINTERESOWAŃ: 1.______________________________________________________________ 2. _____________________________________________________________ 3.______________________________________________________________ @POGADUCHYBELFRÓW WWW.SKLEPBELFRA.PL

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!