Czytaj więcej:
Katie Maguire. Tom 3. Czerwone światło hańby okładka

Średnia Ocena:Katie Maguire. Tom 3. Czerwone światło hańby

W dzielnicy czerwonych latarni w Cork dochodzi do wielu brutalnych morderstw, których ofiarami padają sprawny w tym okręgu sutenerzy. Detektyw Katie Maguire staje przed dylematem – czy szukać mordercy bandytów zaangażowanych w handel żywym towarem, których ona sama nie była w stanie złapać i zamknąć, czy również pozwolić na to, by ktoś wymierzał sprawiedliwość na swoją rękę. Wstrząsający thriller dla czytelników o mocnych nerwach – tak realistyczne opisy są znakiem rozpoznawczym Grahama Mastertona.

Szczegóły
Tytuł Katie Maguire. Tom 3. Czerwone światło hańby
Autor: Masterton Graham
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Katie Maguire. Tom 3. Czerwone światło hańby pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Katie Maguire. Tom 3. Czerwone światło hańby Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Katie Maguire. Tom 3. Czerwone światło hańby PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Violetta

  Idealna książka ebook Wciąga tak ,że czas przestaje się liczyć .

 • Małgorzata Różańska

  Zalecam całą serię ("Białe kości" i Upadłe Anioły"). Książki które ciężko odłożyć gdyż pragniesz wiedzieć co dalej. Główna bohaterka i jej prywatne życiowe rozterki doskonale wkomponowane w trudne śledztwa - szczerze zalecam całą serię. Doskonała oferta zarówno dla dziewczyn jak i mężczyzn.

 • jdolar

  Kolejne perypetie Pani komisarz z Irlandii. Jak zwykle udana i tajemnicza. Zachęca do sięgnięcia po następne przygody!

 • ANNA PIETROWSKA

  Cóż mogę napisać? Uwielbiam Mastertona od nad 20 lat, stale jest dla mnie zagadką i czytanie jego ebooków , w tym tej najwieższej ,jest dla mnie czystą przyjemnością. Przygody pani detektyw, skrupulatność, dążenie do celu i siła jej samej powoduje ,że chciałabym być jak ona i oby tacy ludzie byli na tym świecie. Tło opowieści, opisy prowincji i życie prywatne głównej bohaterki jest tak realistyczne , że zapragnęłam tam być.....mimo iż nienawidzę deszczu i zimna. POLECAM!!!!

 • Hugginglola

  Obojętnie na jaki temat by nie pisał, uwielbiam sięgać po jego książki. Graham Masterton. Lubię ten charakterystyczny styl tego autora, konkret i wyrazistość, pewnego rodzaju napięcie. W Czerwonym świetle hańby też to wszystko znalazłam, książkę czyta się jak z płatka. Tematyka interesująca i warta uwagi.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!