Czytaj więcej:
Karty obrazkowe. Angielski w zagadkach 4-6 lat okładka

Średnia Ocena:Karty obrazkowe. Angielski w zagadkach 4-6 lat

Karty obrazkoweAngielski w zagadkach4-6 latUnikalna książeczka z kartami obrazkowymi. Kreatywna nauka angielskiego dla dzieci w wieku 4-6 lat.Karty obrazkowe Angielski w zagadkach to:- kolorowe karty angielsko-polskie- 112 zagadek o różnorakim stopniu trudności- szybkie sprawdzanie odpowiedzi – na rewersie kart- pomocna krótka instrukcja, jak korzystać z kartKolorowe karty polsko-angielskieZestaw dwustronnych kart obrazkowych został specjalnie opracowany dla dzieci w wieku 4-6 lat. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie – odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko. Karty nie tylko uczą języka, ale także rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową. Idealnie sprawdzą się w domu, w przedszkolu czy szkole. Można zabrać je na spacer albo w podróż – są idealnym metodą na naukę języka angielskiego w każdej wolnej chwili!112 interesujących i różnorodnych zagadekZagadki to bardzo skuteczna forma nauki, bo wzbudzają ciekawość, a ich rozwiązywanie sprawia młodszym przyjemność. Dzięki nim dzieci nie tylko trenują i utrwalają słynne już słówka i zwroty, ale także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod wobec poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Urozmaicone zadania sprawiają, że dzieci idealnie się bawią, a śmieszne ilustracje pomagają im lepiej zapamiętywać nowe wyrazy. Dla ułatwienia każda karta zawiera polecenie do zagadki w języku angielskim (awers) i polskim (rewers).GRATIS – tutorial dla rodziców i nauczycieliRodzice i nauczyciele znajdą w nim porady, jak uczyć dzieci języka obcego, pomysły na wspólne zabawy z wykorzystaniem kart, a także przydatny w praktyce zapis wszystkich słówek wraz z tłumaczeniem.

Szczegóły
Tytuł Karty obrazkowe. Angielski w zagadkach 4-6 lat
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Karty obrazkowe. Angielski w zagadkach 4-6 lat pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Karty obrazkowe. Angielski w zagadkach 4-6 lat Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Karty obrazkowe. Angielski w zagadkach 4-6 lat PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • magdalena

  Idealna zabawa z dzieckiem. Jeśli jesteś rodzicem, który chce by twoje dzidziuś poprawnie się rozwijało by zaspokajało chęć uczenia się - wybierz te karty.

 • justyna manasterska

  świetn zabawa i idealny sposób na naukę dla dzieci!

 • Katarzyna Szrajnert

  Kupiłam z myślą o czterolatce i na początku byłam rozczarowana, ponieważ wydawało mi się, że za trudne. Lecz powoli się uczymy:-) Produkt raczej nie do samodzielnej zabawy dla dzieci, przynajmniej na początku wymaga uwagi ze strony rodzica. Co nie jest minusem wg mnie:-)

 • Marta mama Nikusia

  Fantastyczna szata graficzna a także forma zawarcia tych wszystkich informacji są bardzo atrakcyjne dla malucha. Zagadki w niczym nie przypominają nudnej książki do nauki, a ich niewielkie gabaryty a także lekkość sprawiają, że możemy zabrać je ze sobą wszędzie. Karty te zmieszczą się do każdego plecaka czy torebki, dzięki czemu możemy bawić się nie tylko w domu, lecz i w samochodzie, czy na nowym powietrzu.Szalenie podobają mi się także pomysły przekazywania tej wartościowej wiedzy naszym maluchom. Nie ma tu zwykłych pytań "co to jest" albo poleceń "wymień..." . Zagadki są interesujące a ich forma i treść na pewno nie prędko znudzą się dziecku. Nasze brzdące mogą na przykład odszukać właściciela cienia pokazanego na karcie bądź powędrować labiryntem. Nawet zwykła nauka np. części ciała nie polega na wyklepaniu co jak się nazywa. Tutaj autorzy zadają zapytania np. na co zakładamy buty? itp.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!