Czytaj więcej:
Karmienie dziecka okładka

Średnia Ocena:Karmienie dziecka

Dlaczego niektóre dzieci są niejadkami, a inne zawsze mają apetyt? Co powinny jeść dzieci w wieku 0–6 lat? Jak zachęcić je do zdrowego jedzenia? Czy pozwalać im jeść słodycze? Jak uniknąć kłótni i awantur przy stole? Jak poradzić sobie z zaburzeniami odżywiania u najmłodszych? Jeśli ty też zastanawiasz się ponad odpowiedziami na te pytania, koniecznie przeczytaj tę książkę! Światowej sławy specjaliści: pediatra Thomas B. Brazelton i psychiatra dziecięcy Joshua D. Sparrow z empatią, zrozumieniem i ciepłem pokazują, jak dbać o zdrową i smaczną dietę dziecka. Tłumaczą, jak dostosować ją do wieku i upodobań malucha. Przedstawiają dużo skutecznych metod radzenia sobie w trudnych sytuacjach, pomiędzy innymi z alergiami na produkty spożywcze, odmową jedzenia, brakiem apetytu podczas choroby, niepohamowaną chęcią jedzenia fast foodów, potyczką ze złymi nawykami żywieniowymi, wypluwaniem pokarmu, złym zachowaniem przy stole czy oglądaniem telewizji podczas posiłków. Ich przystępne i praktyczne porady pomogą rodzicom i opiekunom uniknąć niepotrzebnego stresu, dodadzą otuchy i sił w chwilach zwątpienia a także przywrócą radość płynącą ze wspomagania rozwoju dziecka.

Szczegóły
Tytuł Karmienie dziecka
Autor: Brazelton Thomas B., Sparrow Joshua D.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Karmienie dziecka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Karmienie dziecka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Karmienie dziecka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • olaswiat

  Bardzo przydatny tutorial dla rodziców dzieci, które mają trudności podczas karmienia i nie tylko.

 • KasiaWilk23

  Książka ebook fajna jednak to również nie to czego szukałam, lecz porady ciekawe.

 • anusia nossu

  Wiadomości dotyczące jedzenia malucha zawarte w pigułce. Fajnie się czyta. Kłopoty dotyczące żywienia omówione dość pobieżnie, lecz ze względu na niewielką lekturę nie mam o to pretensji. Zawiera podstawowe wiadomości w kwestii żywienia dzieci.

 • aniasob

  Książka ebook nie zawiera gotowych przepisów, lecz opisano w niej ogółne zasady karmienia niemowląt. Bardzo cenne rady. Szkoda, że nie miałam jej wcześniej, kiedy moja wnuczka nie chciała jeść z powodu refluksu. Zalecam świeżo upieczonym rodzicom.

 • emik84

  Właściwe odżywianie dzidziusia jest wyjątkowo kluczowe i ma olbrzymi wpływ na jego poprawny rozwój psychiczny i fizyczny. Odpowiednie nawyki żywieniowe zakorzenione w psychice dzidziusia już we wczesnym dzieciństwie będą automatycznie wykorzystywane w późniejszym życiu. Temat ten nie jest łatwy szczególnie dla świeżo upieczonych rodziców. Pojawienie się nowego członka rodziny rodzi najczęściej masę pytań i wątpliwości. Myślę, że tutorial „Karmienie dziecka” pomoże znaleźć odpowiedź na większość z nich.Autorzy publikacji w kompleksowy sposób opowiadają o żywieniu dzidziusia w wieku 0 – 6 lat. Tak naprawdę to ten właśnie okres ma ważne znaczenie i to właśnie wtedy u dzidziusia wyrabiają się zasadnicze nawyki i zachowania.Autorzy w nieskomplikowany sposób omawiają karmienie dzidziusia od narodzin aż do osiągnięcia przez nie 6 roku życia. Podpowiadają jak radzić sobie z alergikiem, niejadkiem, jak zachęcić do próbowania nowości i poszerzać dietę. Poruszają również odwieczny kłopot słodyczy, czyli pozwalać czy nie pozwalać, a jeśli tak to ile i w jakich okolicznościach. Przypominają o konieczności wprowadzania kluczowych zasad savoir vivre przy stole i chociażby o tym czy można pozwolić dzidziusiowi na oglądanie TV podczas posiłku.Książka jest przystępna a rady jakie w niej znalazłam ciekawe bo bardzo przyziemne i życiowe. Sposób w jaki są one przekazywane przypomina rady doświadczonych rodziców.Lektura uzmysławia czytelnikowi, że kluczowe jest zarówno to co jemy jak i w jaki sposób jemy. Myślę więc, że ćwiczenie właściwych nawyków u dzieci, mimo iż nie proste i nierzadko wymaga dużo naszej cierpliwości i zaangażowania, w przyszłości okazuje się umiejętnością wręcz bezcenną.W serii ukazały się inne warte uwagi tytuły: Sen dziecka, Grzeczne dziecko, Uspokajanie dziecka, Rywalizacja rodzeństwa, Rozwój dzidziusia 0 – 3, Rozwój dzidziusia 3 – 6, Dzieci pełne złości.Z pewnością rady autorów, profesora pediatrii a także psychiatrii dziecięcej, pomogą nam rodzicom rzucając jasne światło na ten rozległy temat. Korzystajmy z doświadczenia i wiedzy innych ponieważ to normalnie się opłaca ;) Polecam.

 • Kasinia

  "Karmienie dziecka" to następna książka ebook Thomasa Brazeltona, którą pragnę polecić w szczególności młodym mamom. Książka ebook odpowiada na dużo pytań dotyczących odżywiania naszych pociech i jednocześnie jest idealnym poradnikiem, dzięki któremu każda mama uświadomi sobie, że nie wszystko co jest dobre dla nas jest dobre dla dziecka. To pozycja, dzięki której nauczymy się jak unieść apetyt niejadka, jak dostosować dietę do upodobań i wieku dzidziusia itp. Brazelton w łatwy i przystępny sposób tłumaczy dobre praktyki odżywiania, dzięki którym mamy unikną niepotrzebnego stresu związanego z nieradzeniem sobie ze własną pociechą .

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!