Czytaj więcej:
Kapitan Nauka. Odkrywam świat. Owoce. Poradnik, karty obrazkowe okładka

Średnia Ocena:Kapitan Nauka. Odkrywam świat. Owoce. Poradnik, karty obrazkowe

Unikalny pakiet (karty + poradnik), który służy do wczesnej edukacji młodszych (dzieci od 1. do 3. roku życia). Jest doskonałą pomocą dla opiekunów, którzy mogą wykorzystywać go do organizowania dzieciakom zabaw wspierających ich rozwój a także do nauki czytania globalnego inspirowanej sposobem Glenna Domana. Dołączony do kart tutorial stworzyła para doświadczonych psychologów.Zestaw trwałych kartZestaw trwałych, usztywnionych kart obrazkowych dla dzieci od 1. do 3. roku życia służy do kreatywnej nauki i zabawy w czytanie. Na kartach zamieszczono kolorowe malunki z podpisami (awers) i powtórzonym wielkim podpisem (rewers). Karty są idealnym wstępem do wczesnej edukacji. Ich konstrukcja oparta jest na metodzie globalnego czytania, opracowanej przez Glenna Domana. We­dług jej wytycznych uczyć mogą się dzieci w każdym wieku, bez poczucia, że wykonują żmudne ćwiczenia. Ponadto zaba­wa z kartami idealnie wspomaga rozwój mowy, rozbudza w dzidziusiowi ciekawość świata i stymuluje pracę jego mózgu.Poradnik dla opiekunówPoradnik dla opiekunów stworzyli Natalia i Krzysztof Minge – para psychologów specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju intelektualnego młodszych dzieci i twórcy autorskich programów nauczania. W poradniku zamieścili pomysły na kilkadziesiąt rozbudowanych zabaw i gier przy użyciu kart a także info o tym, jak wykorzystywać karty do nauki inspirowanej sposobem Glenna Domana. Dzięki zabawie z zbiorem dzieci wzbogacą m.in. zasób słownictwa, co bardzo ułatwi im start w przedszkolu i szkole. A zapoznanie z pisownią i znaczeniem pierwszych słów zachęci je do dalszej nauki.

Szczegóły
Tytuł Kapitan Nauka. Odkrywam świat. Owoce. Poradnik, karty obrazkowe
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2103

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kapitan Nauka. Odkrywam świat. Owoce. Poradnik, karty obrazkowe pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kapitan Nauka. Odkrywam świat. Owoce. Poradnik, karty obrazkowe Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kapitan Nauka. Odkrywam świat. Owoce. Poradnik, karty obrazkowe PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • k0tus

  Karty obrazkowe są świetne! Zalecam jako trening umysłu już dla kilkumiesięcznych maluchów. U nas właśnie Owoce i Kolory wzbudziły największe zainteresowanie. Jednym z pierwszych słów synka był właśnie "anana", czyli ananas z tych kart :)

 • Katarzyna Kaczmarek

  Jestem rozczarowana obrazkami, dla młodszych dzieci się nie sprawdza edukacyjnie.

 • mdzon

  Super. Moje dzieci uwielbiaja kapitana nauke

 • ak081

  Świetne obrazki, super wykonanie. Na pewno posłużą na dłużej.

 • Magdalena Swatowska

  Masakra. Nie polecam!!! Malunki paskudne!!! Karty z obrazkami nadają się tylko do rzucania nimi :-) Dzidziuś nawet nie chciało spoglądać na rysunki...

 • Dominika Karkocha

  Niestety otrzymałam zdekompletowany zestaw. Ilość kart się zgadzała, wiec nic nie podejrzewałam. Okazało się, że 3 z kart zostały podmienione na wyblakłe z powtarzającymi się obrazkami.

 • Maria

  2 latka zachwycona kartami, biega do kuchni w poszukiwaniu odpowiedników i wymawia wyraźnie ich nazwę. Przy okazji widzi podpis pod obrazkiem, a na odwrocie rozpoznaje cały wyraz. Z przyjemnością bawi się kartami, codziennie je ogląda.

 • Aleksandra Baj

  Zalecam karty obrazkowe. Moje dzidziuś bardzo lubi je. Mam nadzieje ze z czasem przygotują ją do nauki szybkiego czytania ;)

 • Katarzyna Borkowska

  Założyłam sobie, ze nauczę 1,5 roczniaka czytania. Na razie czyta mama, lecz maluch jest zainteresowany obrazkami. Są w fajnym rozmiarze, są wyraźne i ładne graficznie. Jego 3 letnia siostra stosuje je, jako produkty "na straganie" przy kuchennym stole. Wybiera owoce, nazywa je, wymawia wyraźnie dla brata i wkłada do wiklinowego koszyczka. Tak jak mamusia robiąca zakupy na rynku w piątkowy poranek. Myślę, ze zdecyduje się na zakup jeszcze innych zestawów kart z tej serii.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!