Czytaj więcej:
Kangurek okładka

Średnia Ocena:Kangurek

Bajki dla malucha to seria najładniejszych polskich wierszy dla dzieci, które niezmiennie od lat uczą i bawią, rozwijając wyobraźnię kolejnych pokoleń młodych czytelników. To wydanie, wzbogacone barwnymi i sympatycznymi ilustracjami, zachwyci zarówno dzieci jak i rodziców, którzy przypomną sobie lata własnego dzieciństwa.

Szczegóły
Tytuł Kangurek
Autor: Kozłowska Urszula
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Skrzat
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kangurek pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kangurek Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kangurek PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anna Sikorska

    Książki dla młodszych muszą być pełne radosnych barw (czerwień, zieleń nasączona słońcem, pomarańcz), posiadać twardą okładkę odporną na gryzienia (zwłaszcza w czasie ząbkowania), być śliskie i odporne na wycieranie (jedzenie w ebookach u nas było normą), zawierać niewiele tekstu (mały czytelnik nie jest cierpliwy), posiadać ilustracje wykonane prosto, pewną kreską i pełne akcji, a do tego bohaterami powinny być zwierzęta, które mają podobne kłopoty jak maluchy, czyli nie do końca wiedzą jak nawiązać kontakt z innymi, dużo razy przed wyjściem na spacer muszą się przebierać, czmychają rodzicom i nie posiadają takich umiejętności jak dużo dorosłych. Nakładem wydawnictwa „Skrzat” ukazała się cudowna seria książeczek „Bajki dla malucha” w twardych okładkach. Nie zabraknie w niej klasyków, lecz ja szczególną uwagę zwróciłam na nowsze książeczki, w której mali odkrywcy borykają się ze własnymi brakami i światem, który trzeba odkrywać. Te niewielkich rozmiarów książeczki zawierają różnorodnych zwierzęcych bohaterów, dzięki czemu nasze maleństwo nie tylko może posłuchać i obejrzeć, lecz i nauczyć się rozpoznawać zwierzaki. Niewielka ilość stron (cztery grube kartki) sprawia, że maluch nie nudzi się przeglądaniem i chętnie sięga po kolejne. Dużym plusem tego jest możliwość zabierania czytanek na spacer. Lekkie książki nasze pociechy bardzo prosto utrzymają w rękach nawet w wózku czy podczas podróży samochodem. Nam te książeczki bardzo się podobają, a do tego są niedrogie. Urszula Kozłowska „Pingwinek” „Pingwinek” to opowiadanie o smutnym pingwinku, który jest ptakiem nielotem, ale… za to jest radosny, kiedy odkrywa własną mocną stronę, czyli niezwykłą umiejętność szybkiego pływania. Renata Opala „Kaczuszka” „Kaczuszka” z kolei jest historią o dziecięcych dylematach, kiedy to wszystkie zabawki chcą spać z maluchem i dla niego w łóżku brakuje miejsca. Renata Opala „Gąsieniczka” „Gąsieniczka” to wierszyk o owadzie, który lubi się stroić i przez nadmierną dbałość o wygląd nie może wyjść na spacer. Urszula Kozłowska „Kangurek” „Kangurek” pokazuje rozbrykanego malucha, który podczas krótkiej drzemki mamy ucieka bawić się z przyjaciółmi w chowanego. Urszula Kozłowska „Pieseczek” „Pieseczek” natomiast jest małym odkrywcą, któremu czasami zdarza się zagubić, lecz na szczęście zawsze pojawia się mama, z którą po męczących przygodach może odpocząć. Wiesław Drabik „Smutny jeżyk” „Smutny jeżyk” to opowiadanie o zwierzątku, z którym nikt nie chce bawić się przez kolce. Na szczęście ma jeszcze mamę, która jego „szpileczek” na grzbiecie się nie boi. Książki z serii „Bajki dla malucha” zalecam dzieciakom od paru miesięcy do czterech lat. W przypadku czytelników ząbkujących i odkrywających świat ustami trzeba uważać, aby nie odgryzło zbyt wielkiego kawałka książki i nie zakrztusiło się. Moja córka zaczęła samodzielnie przeglądać książki od czasu, kiedy moja córka zaczęła siadać.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!