Czytaj więcej:
Kamień z serca okładka

Średnia Ocena:Kamień z serca

Dwie dziewczyny, zamieć śnieżna i gorąca czekolada... Poznajcie przepis na zimowy romans – doskonały dla kochających „She Drives Me Crazy” i „Ofelia mimo wszystko”! Martwe ryby nie złamią ci serca. Zwłaszcza te, które nie żyją od milionów lat. Dlatego Shani zamierza myśleć wyłącznie o martwych rybach. A konkretnie o skamielinach, które będzie badać w Waszyngtonie w ramach stypendium. Jednak jej myśli zaprząta „przeurocze” pierwsze spotkanie z May, na którą wpadła przypadkiem... samochodem mamy. Shani może dopisać to do listy własnych wątpliwych sukcesów: związek z – jak jej się wydawało – wymarzoną kobietą skończył się ciężkim zerwaniem, a wyjazd na stypendium oznacza dla jej mamy samotne święta. Jedno jest pewne: przerwa zimowa nie stanowi dla niej przerwy od problemów. Pomimo niefortunnego początku Shani i May zbliżają się do siebie, a szalejąca śnieżyca, która odcina je od świata, zmusza Shani do zmierzenia się ze własnymi uczuciami. Czy śnieg, zimowe dekoracje, kubki z gorącą kawą, życzenia i magia świąt sprawią, że jej serce znów otworzy się na miłość? "Zabawna, szczera i prawdziwa... Jake Maia Arlow to jeden z najistotniejszych świeżych głosów w literaturze młodzieżowej” Kelly Quindlen, autorka powieści „She Drives Me Crazy” "Burzliwa podróż od złamanego serca, po wspomnienie pierwszej miłości, aż do wejścia w dorosłość. Shani sprawi, że będziesz się śmiać, płakać i kibicować jej aż do ostatniej strony." Racquel Marie, autorka powieści „Ofelia mimo wszystko” "Dowcipna, pełna rozbrajającej chemii między bohaterami, przepełniona słodyczą wyśmienitej gorącej czekolady i przyprószona delikatnym śniegiem - „Kamień z serca” to opowieść doskonała na zimowy wieczór! W trakcie czytania będziecie chcieli delektować się każdym jej słowem, a po przeczytaniu polecicie ją każdemu, kogo tylko znacie. " Dahlia Adler, autorka powieści „Cool for the Summer” Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Kamień z serca
Autor: Arlow Jake Maia
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Moondrive
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kamień z serca pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kamień z serca Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kamień z serca PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Marta

    Z całą pewnością spodziewałam się czegoś innego po tej książce. Jasne, wiedziałam że będzie to romans 2 dziewczyn, i naprawdę myślałam, ze mi się spodoba. Jednak tak się nie stało. Osobiście uwielbiam książki z motywem enemies to lovers, w książce pdf jest ten motyw, jednak ten moment trwał chwilę. Po drugiej lub trzeciej rozmowie one się lubiły. Romans był naprawdę przeuroczy, jednak nie przemawiał do mnie, związek kobiet za dynamicznie się rozwinął. Shani chwilę przed wyjazdem zerwała ze własną poprzednią dziewczyną, a jednak od razu po poznaniu Mai, myśli tylko o niej. Sceny muzealne były moimi ulubionymi elementami w całej powieści. Książka ebook jest przeznaczona do najmłodszych czytelników, więc książka ebook naprawdę może być ulubieńcem znacznej ilości społeczności.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!