Czytaj więcej:
Joy okładka

Średnia Ocena:Joy

Czy skoczyła? Czy wypadła? Czy się przebudzi?Zwykłe piątkowe popołudnie w kancelarii prawniczej. Młoda utalentowana prawniczka Joy Stephens spada z wysokości kilkunastu metrów na marmurową posadzkę.Ten tajemniczy wypadek rzuca cień na życie paru osób z jej najbliższego otoczenia, powodując liczne konfrontacje i nieoczekiwane zmiany. Dennis, mąż Joy, wykładowca uniwersytecki, po kompromitacji na uczelni, szuka pocieszenia w książkach, kumpel z kancelarii, Peter, ucieka w mieszkankę hedonizmu i ciężkiej pracy, Barbara, wiecznie zirytowana osobista sekretarka Joy, marzy o wyjeździe do Nowego Jorku, a Samir, osobisty trener prawniczki, ma obsesję na punkcie higieny, wykonywania ćwiczeń i odprawiania dziwnych rytuałów. W błyszczących szklanych wnętrzach kancelarii prawniczej w londyńskim City – miejscu pełnym pracowniczych flirtów, scysji i zabójczej nudy – każdy z tej czwórki musi zadać sobie pytanie, czego był świadkiem i ocenić minione wydarzenia, które zadecydowały  się nie tylko o życiu Joy, ale także o jego własnym.

Szczegóły
Tytuł Joy
Autor: Lee Jonathan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Joy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Joy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Joy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Katowiczanka

  Książka, która pochłonęła mnie bez reszty i wprowadziła w świat intrygi i zaskakujących splotów akcji. Przedstawiona historia może jest odrobinę smutna lecz i takie książki są nam potrzebne. Na pewno warto ją przeczytać, aby zrozumieć, że pościg za pieniędzmi, popularność i materializm niekoniecznie jest tym do czego powinien dążyć człowiek. Mnie tak historia urzekła – polecam!

 • malutka_ska

  Tematyka tak kluczowa dla każdego pracującego/ poszukującego zatrudnienia za nic w świecie nie powinna umknąć naszej uwadze. W końcu praca w korporacji dotyczy albo może w przyszłości dotyczyć każdego z nas. Grunt to przygotować się na jej skutki uboczne. Takie właśnie "przygotowanie" może zapewnić lektura "Joy", która będzie znakomitą propozycją dla wszystkich zainteresowanych literaturą głęboko osadzoną w rzeczywistości.

 • veg_a

  Miejscami zabawna, miejscami smutna, zaskakująco głęboka! Poruszająca i nieprawdopodobnie ludzka! Książka, w której każdy odnajdzie choćby milimetr siebie - znakomita! i....dojrzała, bez wątpienia. Niepozorna okładka, niepozorny tytuł, a nawet kolorystyka. A w środku - mocne zaskoczenie ! Polecam!

 • Oseska

  Interesująca pozycja ukazująca świat za szklanymi oknami dużych biurowców, obnażająca skutki pracoholizmu i pokładania zbyt wielkich nadziei w życiu zawodowym. Książka ebook bardzo na czasie, porusza problemy, z którymi boryka się młode i pełne ambicji pokolenie. Twórca dokonuje szczegółowej psychoanalizy ludzi pracujących w korporacji.

 • Ekspert Empiku

  Opowieść Jonathana Lee traktuje o dwóch dniach z życia londyńskiej prawniczki, zakończonych lotem z drugiego pietra na marmurową posadzkę elitarnej kancelarii. Lee sprawnie manipuluje literacką materią: z tych samych składników udałoby się upichcić romantyczną komedię w korporacyjnym sosie. "Joy" bywa zresztą książką bardzo zabawną, niemniej jednak opowiada historię o niemożności spełnienia się w świecie, który obiecuje wszystko. Poruszająca. Marta Żynel, empik Białystok

 • Vasyl

  Książka ebook bardzo ciekawa, nie jest prosta i lekka, lecz koniecznie trzeba ją przeczytać. Charakterystyki życia i zachowań paru osób odsłaniają pewne kompleksy i ich zakłamanie. Śmierć młodej kobiety, prawniczki wywołuje zmianę zachowań wszystkich osób z jej otoczenia. Książka ebook napisana w bardzo interesujący sposób, nieźle się czyta. Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!