Czytaj więcej:
Jego wysokość penis okładka

Średnia Ocena:Jego wysokość penis

Czy atrybut Twojej męskości płata ci czasem figle, uporczywie prężąc się na baczność albo pozostając nieczuła na uroki chwili? Może od lat bez powodzenia starasz się o dzidziuś czy wręcz przeciwnie – marzysz o tym, by zarówno dzieci, jak i wszelkie plagi trzymały się od ciebie na bezpieczną odległość? Czy masz świadomość, do czego dokładnie służy prostata? Pragniesz się dowiedzieć, co zrobić, na wypadek gdyby pęcherz czy nerki zbuntowały się przeciwko Tobie? O tym i o wielu innych męskich sprawach jest ta dowcipna, pełna zabawnych historii książka. Ponieważ o zdrowie – jak przekonuje dr Wittkamp – mając odpowiednią wiedzę, da się skutecznie zadbać.Część tematów, o które być może wstydzisz się zapytać: skrzywienie wzwiedzionego członka, złamanie penisa, wzwód przetrwały, choroby weneryczne, skręt jąder, przedwczesny wytrysk, antykoncepcja dla mężczyzn, leczenie bezpłodności, osłabienie erekcji, zapalenie pęcherza, nietrzymanie moczu, kamica nerkowa, prostata. Dla jasności: urologia nie jest seksistowska – leczymy również panie (w zakresie tych narządów, którymi dysponują).

Szczegóły
Tytuł Jego wysokość penis
Autor: Wittkamp Volker
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Feeria
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jego wysokość penis pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jego wysokość penis Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jego wysokość penis PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Bombonierka

    Jak w domu jest dwóch mężczyzn i jeden dojrzewa, a drugi jest w średnim jakby już wieku, to warto kupić. Nieźle i fajnie się czyta. Wartościowa wiedza. Twórca z wielkim dystansem do samego siebie i z poczuciem humoru, a tego mężczyżnom nierzadko brakuje i to im prawdopodobnie potrzebne.

  • Patryk Witczuk

    Sama książka ebook zapada w pamięci. Nie jest napisana w wulgarnym stylu, a wręcz przeciwnie - terminy medyczne połączone są z dawką humoru. Daje nam to połączenie niemal idealne. Ja osobiście uwielbiam takie miksy, ponieważ nie czyta się tego, że tak napiszę "na sucho". "Jego wysokość penis" to również, powtórzę się, wyjątkowo bogate kompendium wiedzy. Gdy skończysz lekturę, zawsze możesz sięgnąć po ten tytuł znowu i przypomnieć sobie to, co ważne. A kluczowych treści jest tam cała masa. Wszystko to, co kluczowe w jednym miejscu, na dodatek to danie (książka) jest zaserwowane w sposób wykwintny - twórca idealnie podaje przykłady różnorakich medycznych terminów czy metody leczenia chorób. Właśnie w taki sposób, żeby każdy wiedział, o co chodzi. Volker Wittkamp wspomniał w własnej książce, że lekarze, a już tym bardziej urolodzy, potrafią w zabawny sposób przedstawiać wygląd różnorakich części naszego układu płciowego, na przykładzie... owoców. Tak, owoców: mandarynka, śliwka, wiśnia. To wszystko sprawia, że prosto przyswoić info i łączyć fakty. Na rynku wydawniczym jest to coś zupełnie nowego, ponieważ o ile pojawiały się różnorakie poradniki, jak mieć lepszy seks, jak się bronić przed zakażeniami, chorobami wenerycznymi czy jak radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem; o tyle nie było to do końca kompletne, a styl właśnie gra tutaj dużą rolę - same zwykłe terminy medyczne nierzadko zwykłym obywatelom niezbyt wiele mówią. To jest wówczas tak, jakby tłumaczyć matematyczne zadanie osobie, która z tego przedmiotu nie potrafi praktycznie nic... A lekar Volker Wittkamp wiedział, jak do sprawy podejść, jak przedstawić te wszystkie terminy w sposób taki, by zostały one przyswojone i zapamiętane. Tak, powtarzam się, lecz o tym warto wspominać. Ponieważ w końcu nie sztuką jest przeczytać i zapomnieć. Sztuką jest zapamiętać i się nauczyć wielu ciekawostek, które krótko mówiąc w naszym życiu się przydadzą. I właśnie ta metoda, ten pomysł podejścia do tematu, wypycha ten tytuł przed wszystkie o podobnej tematyce. Jesteście ciekawi, co to jest wzwód przetrwały, pozycja litotomijna (gdy jesteście u lekarza) i kłykciny kończyste? To wszystko tutaj jest. Terminy, których można było do tej pory nie słyszeć, a także takie, które już znamy, jak zapalenie pęcherza, niewydolność nerek czy kamienie w pęcherzu. Całość tutaj: http://www.lifestylebypw.pl/2017/03/przedpremierowo-jego-wysokosc-penis.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!