Czytaj więcej:
Jak zerwać ze swoim smartfonem okładka

Średnia Ocena:Jak zerwać ze swoim smartfonem

Czy telefon jest pierwszą rzeczą, po którą sięgasz rano i ostatnią, jakiej dotykasz przed snem? Czy nierzadko bierzesz go do ręki, aby „tylko coś sprawdzić”, a odrywasz od niego wzrok czterdzieści pięć minut później, zastanawiając się, jakim cudem czas tak dynamicznie zleciał? Czy twierdzisz, że pragniesz spędzać mniej czasu klikając na telefonie, lecz nie masz pojęcia, jak to zrobić bez rezygnacji z niego? Jeśli tak, to ta książka ebook podsunie ci rozwiązanie. Uhonorowana wieloma nagrodami reporterka Catherine Price przestawia praktyczny, sprawdzony plan, jak zerwać – a później pogodzić się – ze swoim telefonem. Po co? By stworzyć z nim trwały związek, w którym czujemy się naprawdę dobrze. W okresie lektury odkryjesz, że telefony i aplikacje z założenia mają nas uzależniać i dowiesz się, że używanie smartfonów negatywnie wpływa na naszą zdolność skupienia, kontemplacji i tworzenia świeżych wspomnień. Książka ebook pomoże ci wprowadzić konkretne zmiany w ustawieniach telefonu, aplikacjach, otoczeniu i sposobie myślenia, dzięki czemu wreszcie odzyskasz kontrolę ponad swóim życiem.

Szczegóły
Tytuł Jak zerwać ze swoim smartfonem
Autor: Price Catherine
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jak zerwać ze swoim smartfonem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jak zerwać ze swoim smartfonem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jak zerwać ze swoim smartfonem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!