Czytaj więcej:
Jak ugryźć ADHD. Pomóż dziecku odpowiednią dietą! okładka

Średnia Ocena:Jak ugryźć ADHD. Pomóż dziecku odpowiednią dietą!

Odpowiednia dieta to jedna z metod leczenia zespołu nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD). Może wspierać terapię psychologiczną czy farmakologiczną dziecka. U dzieci z ADHD, podobnie jak u dzieci autystycznych, nierzadko występują alergie pokarmowe. Korzystne okazuje się zastosowanie diety bezmlecznej, bezglutenowej i bezcukrowej. Nieźle dobrana dieta w leczeniu ADHD, a także autyzmu, ma ważne znaczenie. Ta książka ebook powstała z myślą o dzidziusiach cierpiących na zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD) i spektrum autystyczne (ASD), lecz może okazać się pomocna też w przypadku dzieci z różnorodnymi kłopotami rozwojowymi.

Szczegóły
Tytuł Jak ugryźć ADHD. Pomóż dziecku odpowiednią dietą!
Autor: Laake Dana, Compart Pamela
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Buchmann
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jak ugryźć ADHD. Pomóż dziecku odpowiednią dietą! pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jak ugryźć ADHD. Pomóż dziecku odpowiednią dietą! Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jak ugryźć ADHD. Pomóż dziecku odpowiednią dietą! PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Karina

  Interesująca tematyka, genialnie przedstawiona, na pewno zainteresuje.

 • jarlon

  Dużo ebooków wydrukowano na temat diety. Autorzy prześcigają się w udowadnianiu co rusz, to świeżych hipotez. Zapewne pojawi się kiedyś, w przyszłości jakieś dzieło podsumowujące nagromadzoną w dużym trudzie wiedzę wielu naukowców i powstanie panaceum na wszelkie choroby ludzkości nie wyłączając pychy, zaślepienia i agresji. Dopóki co cieszmy z tego co mamy, ponieważ niewiele jest publikacji na temat właściwego i niewłaściwego żywienia człowieka. Uważam, że nadgorliwa suplementacja albo przesadny deficyt są równie szkodliwe dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Niedobór spowalnia rozwój, a suplementacja rozleniwia skomplikowany organizm do poszukiwania tego co organizmowi niezbędne wśród witamin, minerałów, protein itp. Do zainicjowania prawidłowego metabolizmu w początkowym rozwoju każdej istoty potrzebna jest prowokacja. Jeśli czegoś organizm nie otrzyma na etapie burzliwego wzrostu, tego nie będzie tolerował w stanie dorosłym. Czytajmy... analizujmy... wyciągajmy wnioski i polemizujmy z naukowcami! Oni nierzadko wracają do ponownego rozwiązywania wcześniej rozwiązanych przez siebie zagadek, przyznając się do błędów. Ta książka ebook jest niezła, choć tłumaczenie "nagięte" do powszechnej polskiej wiedzy i stereotypów. Wartą ją przeczytać!

 • anonymous

  Wiele informacji dotyczących diety i jej wpływu na funkcjonowanie organizmu

 • Joanna Bienioszek- Popławska

  Bardzo cenna wiedza. Cywilizacja niestety bardzo nam szkodzi zdrowotnej, pożywienie kipi od pestycydów, GMO i chemicznych dodatków! To wszystko ma wpływ na zdrowie, długowieczność i nasze zdrowie. Eliminacja białka pszennego pozwala pozbyć się wielu dolegliwości bez konieczności wcinania hepatilow i innych farmaceutyków które tylko szkodzą. Cukier nie wnosi kompletnie nic dobrego i wartościowego dla życia i zdrowia, a mleko krowie jest dla cieląt a my kopyt nie mamy! Książka ebook super, tym bardziej ze prowadzona od 3 lat u mojego dzidziusia dieta eliminacyjna jest skuteczna! Ko!ejna sprawa to odporność na choroby, dzięki diecie moje dzidziuś nie pamięta kiedy było chore i nie wie co to antybiotyk! Zalecam

 • Dreptak

  Smutno czytać... Takie brednie w cywilizowanym kraju....

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!