Czytaj więcej:
Jak szybko opanować język obcy? Wybierz najlepszą metodę dla siebie okładka

Średnia Ocena:Jak szybko opanować język obcy? Wybierz najlepszą metodę dla siebie

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest potrzebna – pewnie słyszałeś to nie raz od nauczycieli czy kolegów z pracy? Nierzadko zastanawiasz się, dlaczego innym nauka języka przychodzi tak łatwo, a ty stale czujesz się „wiecznie początkujący”? Zaczynasz naukę, lecz dynamicznie zniechęcasz się brakiem postępów? Jeśli którykolwiek z tych kłopotów dotyczy ciebie, to wybór naszego poradnika jest strzałem w dziesiątkę!Z książką poznasz skuteczne sposoby nauki płynnej komunikacji, żeby raz na zawsze pokonać barierę językową! Wypróbujesz 51 sprawdzonych pomysłów na to, jak uczyć się słówek szybciej niż dotąd! Dowiesz się, jak z powodzeniem opanować gramatykę, m.in. dzięki „technikom niezapominajkom”. Odkryjesz efektywne tricki, które pomogą ci rozwinąć umiejętność rozumienia ze słuchu a także rozumienia tekstu czytanego.Poznasz superszybkie techniki, motywujące do dalszej nauki i dowiesz się, jak wykorzystać każdą wolną minutę na doskonalenie znajomości języka. Praktyczne szablony pomogą ci w samodzielnej nauce – szybciej opanujesz mowa dzięki czytankom, obrazkom i piosenkom. Będziesz mógł prosto skserować sobie umieszczone na końcu książki szablony do m.in. synonimów, antonimów, rozprawek, drzewek słów, map myśli i wielu innych. Sztuczki słynnych poliglotów pomogą ci opanować nawet kilka języków. Dzięki poradnikowi przekonasz się, jaki sposób nauki jest najlepszy dla ciebie – ponieważ tylko to gwarantuje ci sukces w poznawaniu języków obcych! Dlaczego tutorial trafia w Samo Sedno? jako jedyny na rynku prezentuje tak dużo zróżnicowanych sposobów na szybką naukę języka pomaga rozprawić się z lenistwem, brakiem konsekwencji i wiary w własne możliwości podpowiada jak zaktywizować pamięć, wyobraźnię i skutecznie zmotywować się pomaga ci ułożyć prywatny program nauki, dostosowany do twoich oczekiwań i możliwości przekonuje, że w tej dziedzinie każdy może odnieść sukces, jeśli dobierze właściwą dla siebie strategię nauk. w przystępny sposób przekazuje podstawową wiedzę o sprzęcie, oprogramowaniu i Internecie

Szczegóły
Tytuł Jak szybko opanować język obcy? Wybierz najlepszą metodę dla siebie
Autor: Szyszkowska-Butryn Anna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jak szybko opanować język obcy? Wybierz najlepszą metodę dla siebie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jak szybko opanować język obcy? Wybierz najlepszą metodę dla siebie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jak szybko opanować język obcy? Wybierz najlepszą metodę dla siebie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Magdalena

  Bardzo niezły motywator, jednak techniki podane powtarzają się potem kilka razy. Zalecam jednak, całkiem solidna, duzo pomyslow, warto zakupić.

 • zosia

  Autorka omawia szczegółowo jak należy uczyć się a także podaje techniki motywacyjne żeby lepiej opanować język. W książce pdf omawia też 51 pomysłów na naukę języka obcego. Zapewniam że każdy znajdzie jakiś pomysł na naukę języka obcego, bo ja również coś znalazłam. Podaje również sztuczki poliglotów i samouków, które są bardzo ważnym etapem nauki języka obcego. Bardzo zalecam tą książkę.

 • Salem

  ... o to jest zapytanie ;) Czy ta książka ebook na nie odpowiada, nie sądzę, jednak druga element tytułu sprawdziła się. Autorka podaje bardzo wiele metod nauki języka obcego i przynam, że i ja znalazłem coś dla siebie. Książkę polecam, ponieważ myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, lecz nie ma co liczyć na znalezienie złotej metody, dzięki której w lot nauczymy się języka obcego.

 • aset77

  mogłaby być bardziej konkretna. Dużo ćwiczeń banalnych. Czuję niedosyt...

 • zofia

  Książka ebook bardzo ciekawa, dużo przydatnych technik, polecam!

 • Lucecita

  Pani Anna Szyszkowska-Butryn w swej książce pdf pokazuje nam aż 51 skutecznych technik, dzięki którym uda nam się osiągnąć oczekiwany efekt, a nauka przestanie być przykrym obowiązkiem! „Jak dynamicznie opanować mowa obcy?” wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie i naprawdę zaczynam wierzyć, że nauka języków obcych nie musi być męczarnią, jeżeli tylko znajdziemy sposób, by tchnąć w nią trochę kreatywności. Jestem pewna, że dzięki tej książce pdf każdemu uda się skutecznie opanować mowa obcy, jeżeli będzie wytrwały w swym postanowieniu i wybierze metodę dla niego odpowiednią. Polecam, zalecam i jeszcze raz polecam!

 • ederlezi

  Podczas wizyt w księgarniach nigdy nie zwracałam specjalnej uwagi na regały z poradnikami. Nie sądziłam, ze mogą one człowiekowi w czymkolwiek pomóc. Jednak książka ebook "Jak dynamicznie opanować mowa obcy?" całkowicie przemieniła mój pogląd. Jest to książka, która otworzy przed Wami nowe horyzonty na naukę nie tylko języków obcych. Zapewniam, że pomysły w niej zawarte będzie można z powodzeniem wykorzystać także przy uczeniu się innych przedmiotów. Gorąco polecam, nie zawiedziecie się!

 • Forever

  Choćbyśmy nie wiem jak się zaklinali, że nauka języków jest okropna i manifestowali naszą niechęć wszędzie, gdzie tylko się da, nie damy porady przemienić jednego - aktualnie człowiek wykształcony to człowiek znający języki obce. Taka jest brutalna prawda i im wcześniej się z nią pogodzimy, tym lepiej dla nas. Zyskamy więcej czasu, aby zabrać się za siebie i wziąć do roboty, która... może być przyjemna, jak przekonuje nas Anna Szyszkowska-Butryn, autorka poradnika "Jak dynamicznie opanować mowa obcy", który podbił moje serce.I tak sobie myślę, że gdyby wszyscy nauczyciele mieli tak kreatywne i wszechstronne podejście do ogromnej ilości metod nauczania przedstawionych w poradniku to lekcje języków obcych byłyby w szkołach o dużo ciekawsze. Wiem coś na ten temat, ponieważ w ławkach szkolnych i w różnego rodzaju szkołach językowych spędziłam trochę czasu, widziałam wiele, od absolutnej żenady po cudotwórcze fenomeny. Pani Anna Szyszkowska- Butryn stawia na indywidualność. Ty sam masz określić, ja

 • Miqa

  Bo jestem studentką dwóch języków obcych (angielskiego i francuskiego) książka ebook ta ma dla mnie podwójną wartość. Autorka nie tylko zmobilizowała mnie do działania, lecz także odkryła przede mną możliwości mojej pamięci, których nigdy do tej pory nie wykorzystywałam. Moim kłopotem jest słomiany zapał, lecz dzięki tej książce pdf z każdym świeżym epizodem znajdywałam w sobie coraz więcej motywacji do nauki. Nie chcę zdradzać zbyt wiele, lecz szablony zaprezentowane w książce pdf są naprawdę rewelacyjne!To pierwsze moje spotkanie z poradnikiem z serii „Samo Sedno” i muszę przyznać, że ta książka ebook trafiła w samo sedno problemu jakim jest brak pomysłu na owocną naukę! Serdecznie zalecam tutorial Anny Szyszkowskiej-Butryn wszystkim tym, którzy nie tylko chcą podszkolić się w języku albo zacząć się efektywnie uczyć, lecz także tym, którzy są ciekawi poznania nowych, skutecznych metod nauki dla siebie albo po to by uczyć kogoś innego. Osobiście mogę powiedzieć, że się na tym poradniku nie zawiodłam :)

 • kolmanka

  Uczę się paru języków naraz. To właśnie z tego powodu sięgnęłam po ten poradnik. Autorką książki jest absolwentka anglistyki, podróżniczka i pasjonatka nauczania. Dzięki jej wiedzy zapoznamy się z najbardziej znanymi, a przede wszystkim, najskuteczniejszymi sposobami nauki języków. Nauka łatwa nie jest i każdy podchodzi do niej inaczej. Losy się tak dlatego, że każdy z nas chłonie wiedzę w innym stopniu, potrzebuje różnorakich bodźców i innego rodzaju motywacji. Dla niektórych sprawdzi się system nagradzania a dla innych wizja siebie jako poligloty. Inaczej przyswaja słówka wzrokowiec, inaczej słuchowiec. Tutorial na początku pomaga nam zrozumieć i zdefiniować samego siebie i dzięki temu wybrać przyszłą ścieżkę nauki.To co jest równie ważne podczas nauki języków obcych to plan. Realny, mierzalny i skuteczny. W jaki sposób zaplanować naukę, aby nie była tylko przykrym obowiązkiem, lecz i przyjemnością? Jak słuchać uważnie i nie błądzić myślami w chmurach? Jakie są kreatywne sposob

 • Czytelniczka

  Każdy znajdzie w tej książce pdf coś dla siebie. Myślę, że jest doskonała na upominek - dla znajomego, kolegi z pracy, a nawet szefa. Każdy z nas uczy się języków obcych, każdy potrzebuje motywacji i odpowiednio dobranej do swojego charakteru, usposobienia, potrzeb sposoby nauki języka obcego. Autorka pokazuje ich tak wiele, że moim zdaniem pomoże każdemu uczyć się języków obcych tak, by się ich nauczyć :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!