Czytaj więcej:
Jak płynie wódeczka na wsi i w miasteczkach okładka

Średnia Ocena:Jak płynie wódeczka na wsi i w miasteczkach

Po raz pierwszy w jednym tomie meneliki niemal wszystkie!Krzysztof Daukszewicz od nad dwudziestu lat zapisuje własne spotkania ze smakoszami win regionalnych, które nigdy nie zdążą poleżakować. Koneserzy soczyście i bezpardonowo punktują naszą polską rzeczywistość. Czyż spostrzeżenia ludzi, którzy nigdy nie trzeźwieją, nie obnażają czasem w bezlitosny sposób także naszych wad i przyzwyczajeń, do których nawet przed sobą nie pragniemy się przyznać?"Drogi czytelniku, po ukazaniu się książki "Meneliki nowe, czyli wina Tuska i logika białoruska" na spotkaniach z czytelnikami proszono mnie o wznowienie wcześniejszych menelików. Tak również i czynię; starsze meneliki uzupełniają najnowsze, a także opowieści o murkowcach i epitafia, których dużo przybyło. Przyjemnego czytania." Krzysztof Daukszewicz"Lekarz do pacjenta mocno sponiewieranego przez alkohol i życie: - Za wiele pan pije, a za mało je. - Cóż zrobić, na wszystko nie wystarcza.""Czas płynie tak szybko, że ledwie człowiek wytrzeźwieje po Sylwestrze, już trzeba ubierać choinkę.""Tu na Wawelu spoczywa Jarosław Kaczyński. Wspólnie z demokracją rozstał się z nami. Leży również z ochroniarzami.Wawel - obojętnie, czy upał czy również siarczyste mrozy - otoczony jest przez radiowozy.A tak naprawdę, nim wieści rozejść się zdążą, nie jest pochowany na Wawelu, tylko się schował pod Łomżą." Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Jak płynie wódeczka na wsi i w miasteczkach
Autor: Daukszewicz Krzysztof
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jak płynie wódeczka na wsi i w miasteczkach pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jak płynie wódeczka na wsi i w miasteczkach Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jak płynie wódeczka na wsi i w miasteczkach PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Lżejsze traktowanie meneli przez pryzmat poczucia humoru i swoistego rodzaju filozofii ich życia . Czyta się beztrosko acz nie zwalnia z obowiązku obejrzenia "Ediego" - drugiego bieguna , prozy życia tych ludzi. Andrzej

 • Anonim

  Twórca życzy przyjemnego czytania i tak było. Bardzo niezła i odprężająca lektura na trudne czasy. Pan Daukszewicz ma świetne poczucie humoru . Zalecam !!! Renata

 • Marian

  Jak wszystkie książki Krzysztofa Daukszewicza rewelacyjna.

 • Marta Wiśniewska

  Następna poczytna pozycja! Lekka i przyjemna lektura.

 • IWONA

  SUPER KSIĄZKA I SZYBKA DOSTAWA

 • Anonim

  OK

 • Joanna Korneta

  Krzysztof Daukszewicz przyzwyczaił już własnych wielbicieli do tego, że zbiera opowieści o menelach i anegdoty z życia wzięte - a następnie przedstawia je w zabawnych i skondensowanych relacjach, z rzadka opatrując swoimi komentarzami. "Jak płynie wódeczka" to następna oferta tego autora, zestawienie menelików niemal wszystkich - czyli coś dla koneserów gatunku, niekoniecznie lubujących się w niedrogich trunkach, za to doceniających pomysłowość lokalnych pijaczków. Ponieważ dzięki Daukszewiczowi okazuje się, że menele bywają filozofami i satyrykami, potrafią precyzjyjnie puentować rzeczywistość i zaskakiwać ripostami nawet tych, którzy z satyry się utrzymują. Niebywale kreatywni w wyjaśnieniach, na co przeznaczą podarowane im monety, elokwentni i dowcipni bez przekraczania granic dobrego smaku - to menele z "Jak płynie wódeczka". Czasami są oni lekko złośliwi, innym razem przyjmują pozę naiwnych prostaczków, którzy tylko obserwują świat i wyciągają swoje - niezwykle precyzjyjne wnioski. Tomik poza menelikami (także tymi nadesłanymi przez słuchaczy audycji rozrywkowych Artura Andrusa a także opowiedzianymi przez innych ludzi estrady) zawiera pomiędzy innymi nekrologi i krótkie utwory Krzysztofa Daukszewicza, a także uniwersalne żarty z menelami w rolach głównych. Jest to zatem książka ebook dla czytelników, którzy chcą się pośmiać.

 • Marta Czyta

  Nie mogę się doczekać! :) Pan Daukszewicz jest idealnym satyrykiem, więc spodziewam się jeszcze więcej humoru, niż poprzednio! Z przyjemnością zaserwuję go sobie w tych smutnych czasach! Książka ebook zamówiona!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!