Czytaj więcej:
Jak ogarniać emocje w pracy okładka

Średnia Ocena:Jak ogarniać emocje w pracy

O emocjach w pracy i o tym, jak pomagają nam odnieść sukces zawodowy. Wyjątkowo zabawny, ciepły, dowcipny i genialny przewodnik, pokazujący jak inteligentnie pogodzić emocji z profesjonalizmem. Obala mit, że w pracy nie ma miejsca na emocje. Nie można komunikować się zrozumiale, póki nie będzie się świadomym swoich uczuć i emocji, które wywołuje się u innych. Nie można budować produktywnych relacji w pracy, jeśli prezentuje się siebie jak robota. Ta książka ebook pomoże zbudować dyscyplinę emocjonalną, której potrzeba, żeby odnieść sukces.W książce pdf znajdują się krótkie komiksy - śmieszne i pouczające. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Jak ogarniać emocje w pracy
Autor: Fosslien Liz , West Duffy Mollie
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jak ogarniać emocje w pracy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jak ogarniać emocje w pracy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jak ogarniać emocje w pracy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Większość z nas w dużym stopniu nie docenia siły i zakresu potrzeb emocjonalnych, które zabieramy ze sobą do pracy. Prócz relacji lider-pracownik, emocjonalne mechanizmy wpływają także na naszą motywację, zdrowie, komunikację czy podejmowanie decyzji. Dlaczego więc myśląc o profesjonalizmie natychmiastowo wydaje nam się, że powinniśmy tłumić wszystkie własne uczucia? Książkę „Jak ogarniać emocje w pracy” napisały dwie młodziutkie przyjaciółki, które musiały się nauczyć jak akceptować obecność emocji w miejscu pracy. A u każdej z nich była to pierwsza praca. Jedna z nich -Molly pracowała na stresującym stanowisku menedżera produktu w firmie. Pewnego dnia, rano, po wstaniu zorientowała się, że obszar ponad prawym okiem jest zupełnie pozbawiony czucia. Kiedy przez kilka dni nie było poprawy, poszła do lekarza. Padła diagnoza! Stany lękowe. Brak czucia spowodowały napięcia w okolicy ramion i szyi. W tym momencie Molly zrozumiała, że musi przemienić pracę. W dzisiejszych czasach praca wymaga umiejętności efektywnego wykorzystywania emocji, lecz większość ludzi nie wie jak to robić w życiu zawodowym. Dlatego autorki książki - „Jak ogarniać emocje w pracy” stworzyły siedem świeżych zasad emocji w pracy, żeby stanowiły wskazówki, jak i kiedy opierać się na własnych uczuciach. Są to: *zdrowie *motywacja *podejmowanie decyzji *zespoły *komunikacja *kultura *przywództwo Ucząc się jak emocje wpływają na nasze decyzje, tworzymy bardziej przyjazne i sprawiedliwe miejsce pracy. Książka ebook ta nauczy Cię jak uchwycić i poznać własne emocje, a to może także oznaczać podejście do nich ze zdrowym dystansem. Kiedy skończysz czytać, zaczniesz rozumieć dlaczego coś czujesz i będziesz wiedzieć co z tym uczuciem zrobić. Nakreślone ogólne ramy będą dla Ciebie drogowskazem, dzięki którym łatwiej Ci będzie identyfikować emocje, interpretować je i wykorzystywać ich moc w różnorakich sytuacjach. W każdym rozdziale zaproponowane są niewielkie praktyczne zmiany, które możesz wprowadzać w życie. Ta książka ebook napisana jest dla wszystkich tych, którzy czują się w pracy osamotnieni, znudzeni, sfrustrowani, przytłoczeni czy przerażeni. Zawiera też test do oceny tendencji emocjonalnych, który możesz swobodnie wykonać, zaś zawarte malunki pozwolą łatwiej zrozumieć i przyswoić tekst. Zatem możesz zabierać emocje do pracy nie wywołując chaosu, lecz odpowiednia pora i sposób ich wyrażania mają tutaj znaczenie, np. staraj się nie umawiać na spotkania z szefem w dni, w których wiesz, że będziesz zestresowana albo sfrustrowana. Wiadomo, prosto się mówi, lecz wszystko jest do opanowania, a porady i porady w tej książce pdf zawarte z pewnością Ci w tym pomogą. Książka ebook wyjątkowo niezbędna i przydatna w życiu zawodowym. Polecamy: Dobre Recenzje

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!