Czytaj więcej:
Jak napisać i wydać książkę okładka

Średnia Ocena:Jak napisać i wydać książkę

Napisz książkę i zostań uznanym autorytetem!  To jest pierwsza książka, która krok po kroku pokazuje, jak umiejętnie można promować się na rynku i w ten sposób zdobyć dynamicznie przewagę ponad konkurencją.  Z poradnika dowiemy się:• Dlaczego rynek wymusza umiejętność pisania? • Jak pisać efektywnie, o czym, dla kogo i gdzie szukać inspiracji? • Jak napisać i wydać dobrą książkę?• Jaka jest siła w Public Relations?• Jak stać się uznanym ekspertem?• Jak przyśpieszyć i zwiększyć szansę na sukces? Wraz z wydaniem swojej książki How to Start a Small Business in Canada moja liczba klientów pokaźnie wzrosła. Dużo cennych i efektywnych wskazówek  w okresie procesu powstawania książki zawdzięczam mojemu coachowi, Pani Tallar.Tariq Nadeem Chciałbym  mieć tę wiedzę i takie porady kilkanaście lat temu, kiedy stawiałem  pierwsze kroki jako twórca i tak długo tylko marzyłem o tym, by wydać moją książkę.Mariusz Bober  Książkę pani Tallar Jak napisać i wydać książkę przeczytałam z olbrzymim zainteresowaniem. Autorka wykazuje znakomitą znajomość tematu. Cenne info są  przekazane w zwięzły, logiczny i obrazowy sposób. Entuzjazm i pozytywna energia autorki są taką inspiracją, iż czytając ten tutorial odczułam rosnące przeświadczenie, że ja również może jestem w stanie coś napisać i zaistnieć na rynku. Lektura jest użyteczna dla każdego. Maria Kasina Grażyna Grace Tallar – autorka wielu ebooków i artykułów publikowanych na paru kontynentach, Managing Editor Storyalis III – Antologii pisarzy ontaryjskich, redaktor merytoryczny, szef kontentu, dziennikarka. Konsultant biznesowy, projektantka nowoczesnego systemu zatrudniania 3D Recruiting a także międzynarodowy ekspert i coach w dziedzinie inteligencji emocjonalnej, Self-PR a także wystąpień publicznych. Jej podręczniki są wykorzystywane jako materiały w Humber College Canada. Absolwentka UW a także montrealskiego uniwersytetu McGill. Nie spotkałam nawet jednego autora, który by żałował, że spisał książkę!

Szczegóły
Tytuł Jak napisać i wydać książkę
Autor: Tallar Grażyna Grace
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jak napisać i wydać książkę pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jak napisać i wydać książkę Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jak napisać i wydać książkę PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • syl mt

  Książka ebook bardzo praktyczna i przystępnie napisana, zalecam wszystkim zainteresowanym.

 • Sylwia Wadowska

  bardzo fajna książka ebook , napisana w bardzo dosępny sposób

 • Bozena Krajewska

  Praktyczne rady i ćwiczenia. Doskonałe narzędzie dla początkujących pisarzy. Dzięki tej książce pdf odważyłam się napisać i wydać moją opowieść "Zdrada przeznaczenia". Uwierzyłam, że można nauczyć się warsztatu pisarskiego.

 • spctaqlr

  Od zawsze szukam świeżych sposobów na to w jaki sposób mogę pomagać ludziom poprzez dzielenie się własną wiedzą a także doświadczeniem. Od niedawna mieszkam w Polsce i dlatego rówież szukam świeżych metod dotarcia do większego grona odbiorców. O napisaniu książki też pomyślałam jako narzędzie PRowe. Natomiast nie miałam pojęcia jak się do tego zabrać. Grażyny książka ebook nie tylko dodała mi motywacji lecz też pomogła mi w dążeniu do mojego kolejnego celu jaki jest napisanie książki. Gorąco polecam! Anna

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!