Czytaj więcej:
Jacek Placek. Szkolny smok okładka

Średnia Ocena:Jacek Placek. Szkolny smok

Cykl ebooków o nieprawdopodobnych dla dorosłych, lecz prawdziwych przygodach, które przydarzają się Jackowi Plackowi. Jego mama twierdzi, że Jacek wszystko zmyśla, nauczyciele mają pretensje, że buja w obłokach, zamiast sądzić na lekcjach, tymczasem on w szkolnej kotłowni spotyka najprawdziwszego smoka i przeżywa mrożącą krew w żyłach chwilę, gdy nauczycielka zmienia się w wilkołaka! Wszystkie przygody spisuje w notesie, samodzielnie ilustrując i robiąc śmieszne dopiski. Trzy niewiarygodne przygody: Szkolny smok Zaginiony troll Podstępny duch.

Szczegóły
Tytuł Jacek Placek. Szkolny smok
Autor: Broad Michael
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo BIS
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jacek Placek. Szkolny smok pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jacek Placek. Szkolny smok Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jacek Placek. Szkolny smok PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • emik84

    Moje dzieci lubią niewiarygodne historie, co w sumie w ogóle mnie nie dziwi, ponieważ jak nie lubić smoków, trolli czy duchów. Brzmi strasznie? Nic bardziej mylnego. Znam książkę, na kartach której dzieci poznają każdego z nich i co interesujące dużo się przy tym uśmieją. Chodzi o publikację „Jacek Placek. Szkolny smok”. Jest to zestaw trzech opowiadań, których głównym bohaterem a także narratorem w jednej osobie jest tytułowy chłopiec. Jacek ma niesłychane szczęście do pakowania się w najróżniejsze kłopoty i spotykania dziwacznych fantastycznych stworzeń. Raz pomaga w leczeniu smoka za co zostaje po lekcjach za karę. Innym razem troll mieszkający pod jego łóżkiem robi mu taki bałagan, że strach pomyśleć. I co? Jacek musi sprzątać a jakby tego było mało ratować się przed zmiażdżeniem przez olbrzyma. Ale najbardziej daje mi się we znaki duch, za sprawą którego ląduje w gabinecie dyrektora. Oczywiście w tłumaczenia chłopca nikt nie wierzy. Troszkę to denerwujące, lecz ciężko się dziwić. Spotykają go przecież bardzo niewiarygodne przygody.Bardzo spodobały mnie się nieco niecodzienne ilustracje, których autorem jest oczywiście sam Jacek. Jego ołówkowe malunki są przezabawne i dodają uroku każdej z opowieści. Całą lekturę czyta się niemalże ekspresem. Sprzyja temu wartka akcja, masa przygód, niezły humor i znacznych rozmiarów czcionka. Z Jackiem Plackiem na pewno nie można się nudzić. W serii ukazały się też trzy inne tytuły tj. Moja nauczycielka jest wilkołakiem, Odwiedziny wampira a także Futbolowe bestie. Polecam, ogrom emocji i niezła zabawa gwarantowane ;)

  • Marta mama Nikusia

    Książka ebook ta jest wyjątkowo zabawna. Jestem pewna, że dzidziuś czytając ją niejednokrotnie wybuchnie śmiechem :) Nawet ja się uśmiałam... Jacek Placek jest chłopcem, który opowiada niestworzone historie i nikt nigdy nie chce mu wierzyć. Jednak my przekonamy się, że to wszystko najprawdziwsza prawda ;)W książce pdf prócz trzech rewelacyjnych opowiadań o zwariowanym życiu Jacka Placka, znajdziemy jeszcze całą masę humorystycznych, "ołówkowych" ilustracji, a właściwie rysunków. W końcu Jacek twierdzi, że wszystko narysował sam :)Książki te są naprawdę ciekawe. Zapewniam, że nie sposób się przy nich nudzić. Mogę się wręcz założyć, że spodobają się one każdemu młodemu czytelnikowi :) Zalecam też "Futbolową bestię" a także "Moja nauczycielka jest wilkołakiem" :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!