Czytaj więcej:
Ja zołza czyli jak rak miał ze mną wspak okładka

Średnia Ocena:Ja zołza czyli jak rak miał ze mną wspak

Bohaterka książki nie jest szczęśliwą dziewczynką biegającą beztrosko po łące życia. To życie dało jej w kość. Musiała walczyć o szczęście, o miłość, o własne miejsce na ziemi. Jako samotna matka musiała zawalczyć o byt własnego dziecka. Jednak w każdym nawet drobnym zwycięstwie ponad przeciwnościami dopatrywała się szczęścia. Czerpała radość z każdej chwili, którą dał jej los. W momencie, gdy myślała, że wszystko co złe już za nią, dopadł ja wyrok: guz mózgu - rak.Niezdrowy tryb życia i jego tempo, brak czasu na odpoczynek, zła dieta i stres powodują, że goniąc za codziennym sukcesem, zapominamy o tym, co najcenniejsze i tylko jedno - życie. Czy zmieniając przyzwyczajenia możemy wspomóc medycynę, mobilizując organizm do potyczki z chorobą? Garść przetestowanych porad i informacji przeplata się tu z analizą uczuć.Chwile zwątpienia i chwile nadziei. Miliony sekund przepełnionych strachem o słuszność podjętych decyzji. Nierówna potyczka z przeznaczeniem i pytanie, które stawia każdy: dlaczego ja? Gorzkie migdały i wiara, że determinacja może przynieść zwycięstwo.Poznajcie Ulę, która postanowiła się nie dać.

Szczegóły
Tytuł Ja zołza czyli jak rak miał ze mną wspak
Autor: Kędzia Urszula
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Białe Pióro
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ja zołza czyli jak rak miał ze mną wspak pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ja zołza czyli jak rak miał ze mną wspak Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ja zołza czyli jak rak miał ze mną wspak PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Jula Willis

    Książkę czyta się dynamicznie i wbrew tematyce książka ebook nie jest przytłaczająca, przygnębiająca, a wręcz przeciwnie! Bohaterka jest tak zdeterminowana potyczką z chorobą, że jej siła i determinacja udziela się czytelnikowi. Czyta się świetnie. Warta polecenia każdemu, nie tylko tym co zderzyli się z chorobą. Po zakończeniu czytania chciałoby się poznać dalsze losy, więc zostaje niedosyt i chciałoby się więcej ! Super historia.

  • Ósemkowy Klub Recenzenta

    Urszula Kępska debiutowała książką "Afryka od zaplecza", jest również autorką blogów: zdrowydom.blog.pl, swiatodzaplecza.blog.pl Jest kobietą, która dużo w życiu przeszła. Dotknięta nagłą śmiercią ojca w dzieciństwie, dynamicznie musiała dorosnąć, gdyż matka pogrążyła się w cierpienia i mało interesowała dzieciakami i domem. Młodo wyszła za mąż i została mamą, niestety związek dość dynamicznie zakończył się rozwodem. Autorka musiała sama stanąć na nogi, podjąć pracę, znaleźć mieszkanie, dbać o siebie i dziecko. Gdy w końcu odnalazła dobrą pracę i miejsce dla siebie, lecz i osobę z którą chciała dzielić dalsze życie okazało się, że jest trudno chora...Diagnoza glejak - guz mózgu okazuje się powodem przewartościowania całego własnego życia i całkowitej jego zmiany. Autorka po konsultacjach, badaniach, diagnozach nie decyduje się wydawało, by się na jedyna słuszną wówczas decyzję - operację - ale postanawia przemienić własny styl życia, dietę...W książce pdf pt.: "Ja zołza, czyli jak rak miał ze mną wspak" śledzimy zmagania z "meduzą", jak nazywa autorka guza. Przemiana diety, postawienie na optymizm, ruch okazuję się całkiem dobrym rozwiązaniem. W następnych latach okazuje się, że co prawda guz nie zmniejszył się, lecz i nie rośnie i nie daję żadnych (ku zdziwieniu lekarzy) objawów.W "Ja zołza.." poznajemy przemyślenia, a nawet wiersze autorki, jej życie lecz i życie jej przyjaciółki z pracy, która zmaga się z rakiem piersi. Po własnych doświadczenia Urszula jest znacznym wsparciem dla niej.Książka na pewno nie jest prosta w odbiorze, ponieważ kto z nas chce czytać o chorobach? Jednak biję z niej duży optymizm i dużo praktycznych porad nie tylko co robić jak chorujemy, lecz co robić aby właśnie nie zachorować. Autorka zmusza do rozważań, dużo rzeczy podpowiada. Jak najbardziej jest to pozycja godna polecenia. M.J. źródło: osemkowyklubrecenzenta.blogspot.com

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!