Czytaj więcej:
Ja, inkwizytor. Tom 2. Wieże do nieba okładka

Średnia Ocena:Ja, inkwizytor. Tom 2. Wieże do nieba

Oto On, inkwizytor i Sługa Boży Człowiek głębokiej wiary Oto dwie minipowieści, których bohaterem i narratorem jest Mordimer Madderdin, świeżo promowany absolwent Akademii Inkwizytorium. Kobiety Rzeźnika Cudowne dziewczęta giną z ręki okrutnego seryjnego zabójcy. Rozwikłania tajemnicy morderstw podejmuje się mistrz Knotte. Starego i doświadczonego inkwizytora, wspomaga serdecznie go nienawidzący Mordimer Madderdin. Wieże do nieba Dwaj znani architekci rywalizują o to który z nich wybuduje najdoskonalszą katedrę na świecie. Mordimer Madderdin zostaje wezwany, by zbadać, czy jeden z nich nie stosuje czarnej magii w celu pognębienia przeciwnika.

Szczegóły
Tytuł Ja, inkwizytor. Tom 2. Wieże do nieba
Autor: Piekara Jacek
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ja, inkwizytor. Tom 2. Wieże do nieba pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ja, inkwizytor. Tom 2. Wieże do nieba Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ja, inkwizytor. Tom 2. Wieże do nieba PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • agusiaa12

  Książka ebook dobra. jednak osobiście cały cykl mnie mocno rozczarował. spodziewałam się czegoś ciut lepszego

 • rybak2703

  Jest to druga pozycja cyklu i po przeczytaniu pierwszej od razu sięgnąłem po Wierze do nieba. Chciałem zobaczyć w którą stronę twórca poprowadzi opowieść. Już pierwsze strony przeświadczyły mnie w przekonaniu, że Piekara wie o czym pisze i wie w którą stronę poprowadzić historię. Mam wrażenie, że przy drugim tomie wszystkiego jest więcej i opowiadanie wchodzi na drugi bieg. Jest więcej Mordiego;-), więcej zagadek i więcej przemocy, a całość okraszona idealnymi wtrąceniami z epoki, które po mistrzowsku Piekara wymyśla urozmajcając całą opowieść.

 • Losiu377448

  Jacek Piekara jest mistrzem w swoim fachu. Jego książki czyta się z dużym zafascynowaniem, działają na wyobraźnię czytelnika.

 • Tomasz Widera

  Łezka w oku się kreci na wspomnienie godzin przy serii o Mordimerze super książki naprawdę godne polecenia.

 • Mateusz Nawrot

  Druga książka ebook z serii przygód Inkwizytora Mordimera Madderdina. Mocno wciągająca w wykreowany przez Jacka Piekarę świat.

 • pallek

  Pierwszy tom cyklu Ja, inkwizytor. W dwóch opowiadaniach poznajemy młodego sługę bożego Mordimera Madderdina. Piekara serwuje nam to, czego wszyscy po nim oczekują: wartka akcja, interesujące postacie, niesamowity klimat alternatywnej rzeczywistości, w której Chrystus zszedł z krzyża i ukarał grzeszników mieczem i ogniem. Idealna lektura w czasie świąt wielkanocnych i pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli inkwizycji :)Wysyłka z odbiorem w sklepie dynamiczna i bezproblemowa, obsługa w sklepie miła i profesjonalna. Gorąco polecam!

 • Klimczak

  Pan Jacek Piekara stworzył jedną z moich ulubionych postaci w literaturze fantastyki. Inkwizytor to facet, z którym lepiej nie zadzierać, bez skrupułów bez zbędnych dylematów. Tym razem ma przeświatlić dwóch architektów którzy konkurują ze sobą przy budowie katedr. Jeden z nich może uzywać ciemnych mocy do uzyskania przewagi. Książka ebook jak zawsze trzyma w napięciu a Inkwizytor nie ma sobie równych. Polecam!

 • wredna_kozka

  Nie należy mówić, ze ten tom jest gorszy i Piekara nie ma o czym pisać. Tom przedstawia Mordimera zanim stał sie bezlitosnym dobrym draniem, mnie interesuje ta ewolucja. I przeczytałam tom chętnie, widać inną postać, taki niewinny Mordi.

 • fredator

  to już piąta albo nawet szósta księga przygód inkwizytora. Powstał idealny pierwszy tom powieści o Mordimerze, zapowiedziano kolejny na rok 2008 i wena zdechła. Pan Piekara zajął się produkowanie opowiadanek ze środka życia inkwwizytora ponieważ najwyrażniej nie ma pomysłu jak całość podsumować

 • kaliope

  Oczywiście książka ebook mi się podoba coraz bardziej z tomu na tom. Coś pięknego. Czyta się to jak najlepszy kryminał, a jednocześnie oglądamy świat, w którym Jezus zszedł z krzyża i pomścił własne rozpacz zabijając prześladowców. I świat, o dziwo, wygląda tak samo jak nasz. Właściwie nic się dla maluczkich nie zmienia. Czytając tę książkę po raz następny dochodzę do wniosku, że naprawdę nieważne, jakie idee głoszą ludzie u władzy. Dla nas na dole, nic się nie zmienia. Język jest tak sugestywny i przykuwający uwagę, że książkę pochłania się jednym tchem. Już teraz nie mogę się doczekać 3 tomu przygód Mordimera Madderdina.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!