Czytaj więcej:
Instastory okładka

Średnia Ocena:Instastory

Oto Sandra: cudowna początkująca instagramowa influencerka, redaktorka gazety lifestylowego i kobieta Mirka, uroczego nieudacznika. Sandra marzy o łatwym i przyjemnym życiu w świetle instagramowych reflektorów. Tylko jak je osiągnąć? Kiedy pewnego dnia poznaje znanego kompozytora, w jej głowie rodzi się pomysł na dynamiczny sukces."Instastory" to opowieść dla wielbicieli czarnego humoru, parodii i śmiechu. Idealna książka ebook zarówno na lato, jak i na mroźną zimową noc! "Wielbicielom naprawdę niezłych komedii zalecam tę książkę, będącą także doskonałą i przezabawną obserwacją współczesności. Humor, o który nie tak łatwo, jest tutaj doskonały. Całym sobą jestem za tą książką!" Jacek Galiński, twórca cyklu o Zofii Wilkońskiej "Pełna inteligentnego humoru, flirtująca z pastiszem, pokrętnie mroczna, a równocześnie mądrze oddająca współczesne podejście do życia. Zabawna, żartobliwa, lecz i odrobinę gorzka komedia, w której seks, pieniądze i morderstwo grają główną rolę, lecz i tak lajki są najważniejsze". Iwona Banach, autorka "Głodnemu trup na myśli""Bardzo udana książka! Przekonująco wykreowana główna bohaterka, chcąca zgarnąć od życia pełną stawkę i nie cofająca się przed niczym. Żywe dialogi i czarny humor, który bardzo mnie śmieszył". Monika Mudranicová redaktor naczelna gazety "Marianne""Duży talent satyryczno-obserwatorski, który we współczesnej literaturze czeskiej nie pojawia się zbyt często, a właściwie jest go jak na lekarstwo!" Jiří Peňás, Tygodnik "Echo"

Szczegóły
Tytuł Instastory
Autor: Hadj Moussa Iva
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Stara Szkoła
Rok wydania: 2020

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Instastory pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Instastory Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Instastory PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • anik_80

    W “Instastory” główną bohaterką jest Sandra i to głownie z jej punktu widzenia patrzymy na całą historię. Sandra to młoda, atrakcyjna dziewczyna, która bardzo chce zostać instagramową influencerką. Ponadto jest dziennikarką w lifestylowym magazynie i jest szaleńczo i od wielu lat zakochana w swoim chłopaku Mirku: biznesmenie – nieudaczniku o niezbyt wysokim ilorazie inteligencji. Oboje są młodzi, piękni i bardzo chcą osiągnąć sukces i pieniądze, tylko nie bardzo wiedzą jak to zrobić. Pewnego dnia Sandra przeprowadza wywiad ze znanym kompozytorem Johannesem Ulriksenem. Po tym spotkaniu w jej głowie rodzi się pomysł jak życie jej i Mirka może ulec zmianie. Pomysł jest szalony, niebezpieczny i wiąże się z wieloma konsekwencjami, lecz Sandra i Mirek, to również nie są normalni ludzie 😉 Cała historia opowiedziana jest w poważno-prześmiewczy sposób. Iva Hadj Moussa ma olbrzymi talent do obserwacji rzeczywistości. To słodko-gorzka historia o ludziach, którzy chcąc osiągnąć własny cel potrafią po drodze skrzywdzić dużo osób. Czytając “Instastory” nie raz śmiałam się przez łzy. Postaci są przejaskrawione, lecz uwydatnione są cechy, które tak naprawdę każdy prawdopodobnie może znaleźć w sobie. W tej książce pdf każdy może odkryć element siebie, ponieważ obnaża ona bardzo ludzkie wady i przywary. Książka ebook jest zaliczana do gatunku czarnej komedii,ale poza idealnym czeskim humorem znajdziemy tu też dużo spostrzeżeń “na serio”. Książka ebook jest niezła na letnie dni, lecz też na zimowe wieczory. Czyta się ją szybko, lecz nie można jej dynamicznie zapomnieć. W części końcowej autorka posłużyła się ciekawym zabiegiem, mianowicie przemieniła formę powieści na tragedia (sztukę teatralną). Bohaterowie nie są już mobilni, znajdują się przeważnie w jednym pomieszczeniu i wchodzą tylko nowi, a akcja i dialogi prowadzą do zaskakującego zakończenia. Przyznam, że pierwszy raz z takim rozwiązaniem się spotkałam i bardzo mi się to spodobało. Nie czytałam wielu ebooków czeskich autorów, lecz wszystkie które do tej pory miałam okazję poznać były bardzo dobre i z niecierpliwością czekam kiedy sięgnę po kolejną.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!