Infos 2. Zeszyt ćwiczeń. Szkoły ponadgimnazjalne okładka

Średnia Ocena:


Infos 2. Zeszyt ćwiczeń. Szkoły ponadgimnazjalne

Infos. Kurs wieloletni Składa się z 4 tomów rocznych umożliwiających pracę zarówno z grupami rozpoczynającymi, jak i kontynuującymi naukę języka niemieckiego w wymiarze 2 godzin tygodniowo. Uwzględnia doświadczenia i sugestie nauczycieli, którzy pracowali z kursem Infos w ciągu ostatnich 3 lat. Wspiera przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego. Zapewnia rozwój wszystkich sprawności językowych a także daje doskonałą możliwość rozwijania podsystemów języka, np. gramatyki, słownictwa, fonetyki. Przekazuje uczniom podstawowe info z zakresu kultury krajów niemieckiego obszaru językowego i zachęca do poszerzania wiedzy. Zeszyt ćwiczeń Integralna element kursu, a każdej stronie z podręcznika odpowiada strona zadań w zeszycie ćwiczeń. Prócz materiału utrwalającego i zadań gramatycznych o stopniowanej trudności, w zeszycie ćwiczeń znajdują się także: zestawienia aktywnego słownictwa Wortschatzkiste wraz z tłumaczeniami na mowa polski, nowość! Grammatik kompakt – zestawienia zagadnień gramatycznych w formie tabel ułatwiających zapamiętanie potrzebnych struktur. nowość! Projektaufaufgabe – propozycje dodatkowych zadań dla uczniów lubiących uczyć się z wykorzystaniem z technologii informatycznych.

Szczegóły
Tytuł Infos 2. Zeszyt ćwiczeń. Szkoły ponadgimnazjalne
Autor: Sekulski Birgit, Drabich Nina, Gajownik Tomasz, Serzysko Cezary
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Pearson Education
Rok wydania: 2015
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Porównaj ceny książki Infos 2. Zeszyt ćwiczeń. Szkoły ponadgimnazjalne w internetowych sklepach i wybierz dla siebie najtańszą ofertę. Zobacz u nas podgląd ebooka lub w przypadku gdy jesteś jego autorem, wgraj skróconą wersję książki, aby zachęcić użytkowników do zakupu. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź szczegółowe informacje, opis i recenzje.

Infos 2. Zeszyt ćwiczeń. Szkoły ponadgimnazjalne PDF - podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby podgląd był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: EKSPERYMENT_6_BIGLABY (1).pdf - Rozmiar: 159 kB
Głosy: -9
Pobierz

 

promuj książkę

To twoja książka?

Wgraj kilka pierwszych stron swojego dzieła!
Zachęcisz w ten sposób czytelników do zakupu.

Recenzje

  • Łukasz Szmulo Szmulik

    Książka ebook zawiera bardzo dużo aktualnych informacji dotyczących wiedzy o języku niemieckim.

  • Anai Galwas

    OK

  • gosiuniunia1970

    Ćwiczenia pomagają utrwalić wiedzę nabytą podczas nauki z podręcznika . Zadania opracowane łatwo i przystępnie.Polecam.

  • Barbara Bartosik

    Dynamiczna dostawa. Zalecam

 

Infos 2. Zeszyt ćwiczeń. Szkoły ponadgimnazjalne PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 EKSPERYMENT nr 6-Zajęcia naukowe- BIGLABY EKSPERYMENT- Czy kiełkujące nasiona fasoli oddychają? INSTRUKCJA Materiały – nasiona fasoli, woda, zlewki, podgrzewacz, zapałki Sposób wykonania: 1. Przygotuj dwa słoiki z nasionami fasoli. 2. Do jednego ze słoików wlej wodę i pozostaw na 12 godzin. 3. Zaobserwuj zmiany w wyglądzie nasion fasoli w obu słoikach. 4. Zapal podgrzewacz za pomocą zapałki. 5. Za pomocą zapalonego podgrzewacza sprawdź zawartość dwutlenku węgla w obu słoikach ( dwutlenek węgla nie podtrzymuje palenia). 6. Obserwacje i wyniki zanotuj w karcie obserwacji, wyciągnij wnioski. Strona 2 KARTA EKSPERYMENTU: Zespół badawczy: ………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………. Temat eksperymentu/problem badawczy: ………………………………………………………………………………………………….. Hipoteza badawcza: ………………………………………………………………………………………………….. ………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………. Potrzebne materiały: ………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………. …………………………………………………………………………………………………. Przebieg doświadczenia: …………………………………………………………………………………………………. ………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………. …………………………………………………………………………………………………. Obserwacje: …………………………………………………………………………………………………. ………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………. …………………………………………………………………………………………………. ………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………. …………………………………………………………………………………………………. Wnioski: ………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………. ………………………………………………………………………………………………….