Czytaj więcej:
Idealna para okładka

Średnia Ocena:Idealna para

Dwa lata temu Bella Castle opuściła rodzinne miasto lecząc złamane serce po Dominicu Thane, facetowi w którym się zakochała, lecz nie mogła mieć …Obecnie rozpoczyna nowe życie na wsi, mieszka z ukochaną babcią, Alice i pracuje jako agentka nieruchomości. Bella wielbi własną pracę i własnego chłopaka Nevila. Lecz ostatnio wydaję się czymś pochłonięty, a ona sama rozważa czy jego nadzieje i marzenia doskonale pasują do jej własnych.Kiedy Dominic nagle zjawia się u progu jej drzwi z potrzebą znalezienia nowego domu, Bella zastanawia się czy „dom jest tam, gdzie serce twoje”. Przecież Dominic to przeszłość, nieprawdaż? Teraz wszystko, co musi zrobić Bella to znaleźć Dominicowi wymarzony dom. Czy Bella znajdzie kogoś z kim stworzy doskonała parę?

Szczegóły
Tytuł Idealna para
Autor: Fforde Katie
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Idealna para pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Idealna para Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Idealna para PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • knigoholiczka

    „Doskonała książka ebook dla fanek współczesnej literatury kobiecej”.Tak, to prawda. Tym razem zgadzam się z cytatem widniejącym na okładce. Tę książkę zalecam osobom zmęczonym, pragnącym spokoju, spędzenia wieczoru przy powieści ciepłej.Jak wiecie- bardzo lubię książki, które sprawiają, że serce zamiera, historie smutne i wzruszające czy oparte na faktach. Jednak czasami trzeba odmiany, czegoś co pozwoli oczyścić umysł z emocji (tych złych i dobrych).Każdy z nas zna kogoś, kto w poszukiwaniu miłości trafiły na na nieodpowiednie osoby. Bella spotkała żonatego mężczyznę, zakochała się w nim. Jednak nie chciała wiązać z nim przyszłości, wdawać się w romans, być tą trzecią. Postanowiła wyjechać.Zamieszkała u babci, którą bardzo kocha, odnalazła pracę jako agentka nieruchomości. Jej życie wydaje się rozkwitać, ma nawet narzeczonego Nevile'a. Jak zareaguje gdy nieoczekiwanie pojawi się jej dawna miłość, osoba, przez którą porzuciła poprzednie życie.Podczas lektury pojawia się dużo pytań: jak potoczą się dzieje głównej bohaterki? Z kim się zwiąże? Który "tym jedynym", a który nie warty uwagi? Odpowiedź czeka w powieści.Bardzo interesujący był wątek pracy Belli, a także rozterek miłosnych jej babci. Dobrze, że wszystko się ułożyło. Czasami niezbędna jest historia z happy endem.

  • Inga

    W poszukiwaniu lekkiej, kobiecej literatury sięgnęłam po "Idealną parę ".Książka okazała się napisana w sposób bardzo infantylny, co wręcz irytuje podczas czytania. Odnosi się wrażenie że inspiracją autorki są niskich lotów romanse Harlequina.Na dodatek autorka tłumaczy szczegółowo wszystko co pisze, tak jakby czytelnik był za mało rozgarnięty by mógł to sam pojąć. Być może książka ebook jest skierowana właśnie do takich osób, jednak szczerze wątpię żeby ktokolwiek z IQ wyższym niż u kury, mógł ją pochwalić.

  • Paulina Kos

    Bardzo fajna, sympatyczna historia, dokładnie taka, jakich szukam na letnie wolne chwile. Śliczna okładka zaprasza do zagłębienia się w tą oto ciekawą lekturę. Lubię takie książki które choć trochę dają mi do myślenia, jestem nimi oczarowana i pozostają w mojej głowie, a Doskonała para na pewno do takich tytułów należy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!