Czytaj więcej:
I zbaw mnie ode złego okładka

Średnia Ocena:I zbaw mnie ode złego

W Chicago dochodzi do kolejnych brutalnych morderstw, a morderca stale przebywa na wolności. Mijają kolejne miesiące, śledztwo stoi w miejscu, zapytania pozostają bez odpowiedzi. Tymczasem niepokojąco realistyczne wizje niemalże doprowadzają do obłędu młodą detektyw, Rosalie Evans. Czy to możliwe, że właśnie w nich kryje się klucz do wytropienia zwyrodnialca? Wkrótce sytuacja utrudnia się jeszcze bardziej: znika dyrektor liceum, w którym uczyła się zabita nastolatka, a na policję zgłasza się nieoczekiwany świadek. Czasu jest coraz mniej, a Rosalie wie, że lada chwila będzie musiała zmierzyć się z prześladującymi ją demonami…Rosalie, to tylko sen, tylko sen, nie panikuj. Patrzę na siebie, ciągle siedząc pod prysznicem. Męskie nogi w czarnych spodniach, skórzana kurtka, buty trekkingowe, z których kapie błoto. Obrączka na palcu serdecznym prawej dłoni. Już wiem, co się dzieje. Wiem, że ponownie jestem w tym śnie. Tym samym cholernym śnie.

Szczegóły
Tytuł I zbaw mnie ode złego
Autor: Jonasz Aleksandra
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd I zbaw mnie ode złego pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. I zbaw mnie ode złego Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

I zbaw mnie ode złego PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • m_jak_mala

    Cóż mogę napisać, jest to druga część, wiem już, że nie ostatnia. I co tutaj się dzieje… Kiedyś przeczytałam „Obudź mnie zanim umrę”, stwierdziłam, że nie kluczowa jest ilość stron, kluczowa jest jakość i da się napisać idealny kryminał na 183 stronach (Legimi) i uwaga, to był jej debiut! Ta trylogia na pewno zapisze się wysoko w moich całorocznych czytelniczych przygodach. Nie mogłam doczekać się kolejnej części, gdyż autorka pozostawiła nas z taką niewiadomą, że czułam frustracje, że akurat w takim momencie przychodzi nam oczekiwać na kolejną część. I oto nadeszła. Czy tym razem czuje się inaczej? Zdecydowanie nie! Olu, jak mogłaś znów nam to zrobić ?! 🙈😂 wciągająca, trzymająca w napięciu, a jednocześnie przerażająca, idealny thriller psychologiczny! Czytając wielokrotnie odczuwałam ciary, opisy wydarzeń, snów są tak realistycznie napisane, że klimat tej książki jest niepowtarzalny. Trzeba przyznać, autorka ma styl. W dalszym ciagu nie rozwiązano śledztwa brutalnych morderstw w Chicago. Śledczy stale nie maja nic, żadnego punktu zaczepienia. Stan Rosalie pogarsza się, jest wykończona psychicznie, nie tylko z powodu swego prywatnego życia, lecz także z powodu nawracających, coraz częstszych wizji, w których to pełni „główną rolę”. Kolejne morderstwa, bardziej brutalne, bardziej sugestywne, jednak Rosalie nie potrafi stale się w nich odnaleźć. Czy sny maja pokrycie z rzeczywistością? Wszystkie skrupulatnie stara się zapisywać, żeby niczego nie pominąć, jednak stale pewne punkty nie zgadzają się z rzeczywistością. Wraz ze swoim partnerem, w którym Rosalie ma ogromne wsparcie, natrafiają na kolejne, nowe fakty, które mogą pomóc w złapaniu mordercy. Lecz czy na pewno tak będzie? Przekonajcie się sami! Książka ebook dostępna na @czytamzlegimi 😉 warto, zalecam zacząć od pierwszej części żeby lepiej zrozumieć całą historię😉

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!