Czytaj więcej:
Historie z nieba. Światło od bliskich. Lekcje dla żyjących okładka

Średnia Ocena:Historie z nieba. Światło od bliskich. Lekcje dla żyjących

Poruszająca historia kobiety, która posiada dar i dysponuje mocą pochodzącą z Drugiej Strony. Zdolności spirytystyczne autorki zostały przetestowane i zweryfikowane przez najbardziej słynne organizacje naukowe badające zjawiska paranormalne. Poświęciła ona własne życie na badanie naszego połączenia z zaświatami, rozmawiając ze zmarłymi, a ich bliskim pomagając pogodzić się ze stratą.W swoim międzynarodowym bestsellerze udziela odpowiedzi na nasze odwieczne pytania: Dlaczego tu jesteśmy? Co się losy gdy umieramy? W jaki sposób możemy znaleźć drogę w tym życiu? Przedstawia też autentyczne historie przebaczenia i pojednania, które przekraczają barierę pomiędzy życiem i śmiercią. Dostarcza nam wielu porad dotyczących życia na Ziemi a także przypomina, że nasze relacje z tymi, których kochamy trwają cały czas. Uświadamia nam także, że wszyscy jesteśmy połączeni i istniejemy, żeby dawać i otrzymywać bezinteresowną miłość. Dzięki tej publikacji Ty też będziesz mógł doświadczyć kontaktu z osobą zmarłą a także stać się jasnowidzem i prawdziwym medium. Nauczysz się widzieć wydarzenia i rzeczy znajdujące się poza granicami przestrzeni, materii i czasu. Dowiesz się także jak rozmawiać z dzieckiem, które od Ciebie odeszło i jak poczuć jego obecność. Ponadto odnajdziesz info jak więzi z bliskimi, którzy odeszli wpływają na poprawę Twojego życia na ziemi.

Szczegóły
Tytuł Historie z nieba. Światło od bliskich. Lekcje dla żyjących
Autor: Lynne Jackson Laura
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Historie z nieba. Światło od bliskich. Lekcje dla żyjących pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Historie z nieba. Światło od bliskich. Lekcje dla żyjących Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Historie z nieba. Światło od bliskich. Lekcje dla żyjących PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • gosia19830

    Super książka!!! wciągająca fajnie się czyta. Autorka w bardzo interesujący i łatwy sposób omawia różnorakie historie i etapy ze własnego życia. Zalecam osobą które poszukują potwierdzenia, że kontakt ze zmarłymi jest możliwy. Można też dowiedzieć się jak ciężko jest zdobyć certyfikaty potwierdzające nadprzyrodzone zdolności do odczytywania przekazów z zaświatów. Zalecam też osobą które zauważają, że są troszkę inni od własnych rówieśników tzn widzą i słyszą więcej niż inni by się tego nie wypierały i nie sądziły się za gorsze. Autorka omawia własne odczucia i jak sama uczyła się akceptować ten dar.

  • Karolina

    Moja przyjaciółka utraciła ostatnio matkę w wypadku samochodowym. Bardzo cierpiała z tego powodu i nie umiała poradzić sobie z tą stratą. Dzięki Bogu ta książka ebook wpadła mi w ręce i czym prędzej podarowałam ją przyjaciółce. Okazała się wyjątkowo pomocna w jej cierpieniu. Dodała jej dużo otuchy, nadziei i wsparcia, o dużo więcej niż jakiekolwiek słowa pocieszenia. Jestem wyjątkowo wdzięczna losowi, że podarował mi tę książkę w odpowiednim momencie. Zalecam jej lekturę nie tylko w niełatwych chwilach.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!