Czytaj więcej:
Historia. Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Liceum i technikum okładka

Średnia Ocena:Historia. Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Liceum i technikum

Świeża edycja podręcznika Historia 1. Liceum i technikum wzbogacona o nowe fragmenty i zgodna ze zmianami w podstawie programowej. Uczeń i nauczyciel mają pewność, że w pełni zrealizują materiał wymagany na egzaminie maturalnym.Wskazówki i plan krok po kroku tworzenia maturalnej wypowiedzi argumentacyjnej usprawnią umiejętność pisania wypracowań. Warsztaty historyka pozwalają opanować umiejętność pracy z różnorakimi typami źródeł występującymi na maturze. W nowej edycji podręcznika dla klasy 1 zostały przedstawione 2 epoki: Starożytność, Średniowiecze. Treść podręcznika podzielono na 6 działów: Pradzieje i historia starożytnego Wschodu, Świat starożytnych Greków, Rzym i świat śródziemnomorski pod rzymskim panowaniem, Kształtowanie się średniowiecznej Europy, Rozkwit średniowiecza, Schyłek średniowiecza. Na początku podręcznika znajduje się wprowadzenie najistotniejszych pojęć dotyczących nauk historycznych, info odnoszące się do periodyzacji dziejów, rodzajów źródeł historycznych i ich krytycznej analizy. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Historia. Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Liceum i technikum
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Historia. Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Liceum i technikum pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Historia. Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Liceum i technikum Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Historia. Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Liceum i technikum PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Dokument.pdf - Rozmiar: 106 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Grażyna

  bardzo dynamiczna realizacja zamówienia ,obsługa bardzo sprawna i miła

 • Alicja

  Jestem zadowolona, bardzo zalecam empik.

 • lidia wijata

  Piersza strona książki jest rodarta.

 • Anonim

  Dynamiczna i bezproblemowa wysyłka.

 • Justyna

  Produkt przyszedł uszkodzony

 • Anna

  Polecam. Dynamiczna wysyłka.

 • anonymous

  ksiazka jak ksiazka

 • Grażyna

  Sprawnie i szybko.

 • anonymous

  Dynamiczna dostawa

 

 

Historia. Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Liceum i technikum PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 INFORMACJA O OPŁATACH 2022 R. Nr konta 75 1050 1357 1000 0022 8135 1516 Od kogo Marek Kaboth Winien Ma Konto nr Nr działki 193 zł 1. Składka członkowska 6,00 2. Opłata ogrodowa za rok 168,48 3. Opłata na inwestycje i remonty w ogrodzie 4. Jednorazowa opłata wnoszona przez nowego działkowca ustalona przez OZ 5. Jednorazowa opłata wnoszona przez nowego działkowca ustalona przez ROD 6. Opłata energetyczna 9,00 7. Opłata za zużytą energię /2021r./ Zużyto 303 181,80 - kwh x 0,60 8. Opłata wodna 13,00 9. Opłata za zużytą wodę /2021r./ Zużyto 8 m3 x 52,00 6,50 10. Opłata za wywóz śmieci 50,00 11. Składka członkowska zaległa 12. Opłaty zaległe 13. Odsetki Słownie złotych 480,28

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!