Czytaj więcej:
Hey, I slept with your crush okładka

Średnia Ocena:Hey, I slept with your crush

„Jossie Roden jest uczennicą ostatniej klasy liceum w Richmond. Ma przyjaciółkę Holly Willstone i… sypia z Lukiem Prestonem – chłopakiem, w którym jej przyjaciółka się podkochuje. Kobieta sama nie jest pewna, jak wplątała się w cały ten bajzel. Przecież nienawidzi Luke’a… odkąd pamięta. Znają się od lat i on zawsze starał się uprzykrzyć jej życie. Fakt, że jest niesamowicie męski i to ten Pan Słynny w szkole, lecz co z tego? Przecież go nienawidzi a w dodatku jej przyjaciółka się w nim zadurzyła, choć na razie bez wzajemności. Jednak Jossie nie potrafi przerwać tego „czegoś”. Ostatnio może myśleć wyłącznie o spotkaniach z Lukiem: o jego ustach, dłoniach, o nim. Lecz to, co robi, jest złe, prawda? Przecież to Holly planuje własną przyszłość z tym chłopakiem i gdyby wiedziała, że Jossie robi coś takiego za jej plecami, nigdy by jej tego nie wybaczyła.

Szczegóły
Tytuł Hey, I slept with your crush
Autor: Julia Kubicka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Hey, I slept with your crush pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Hey, I slept with your crush Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Hey, I slept with your crush PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Nie polubiłam żadnego bohatera. Długo się zastanawiałam co o niej napisać… pisałam, mazałam, pisałam i ponownie mazałam… Bardzo lubię książki młodzieżowe, lubię się zatracać w ich świecie, przeżywać z nimi ich miłostki, błahe problemy, które dla nich są nie do przeskoczenia. Lubię taki lekki styl, fabułę która losy się w szkole- no ogółem uwielbiam. Dlatego byłam przekonana, że tutaj też się zakocham. Niestety nie. Nie przemawia do mnie styl autorki, dialogi no i te zwroty bezpośrednio do czytelnika („Przestańcie jeść, cokolwiek wzięliście do jedzenia, rozsiadając się przy mnie. Wypluj tę gumę, tak Ty, do Ciebie mówię. Super, dziękuję”). Nie polubiłam tutaj też żadnego bohatera, pomysł na książkę może i fajny lecz na tym koniec. Holly z tego co zauważyłam nie tylko mnie irytowała do tego stopnia, że zagryzałam zęby jak tylko była wspominana. Zdanie, które doskonale omawia całą tę historie: „Nie widzisz tego, że ona cię gasi? (…) Nie masz czasem ochoty powiedzieć „Hej, Holly, p***** się?” W zupełności się zgadzam. Nigdy również nie zrozumiem jak można izolować się od miłości dla kogoś. Jeśli dwie osoby są sobie przeznaczone to są i koniec kropka. Nie można wyłączyć się z uczuć lub w drugą stronę- sprawić, że dwójka osób na siłę ze sobą będzie. Jest to debiut, może następne będą lepsze- ja dopóki co daje sobie spokój. Ponieważ zdecydowanie się wymęczyłam czytając ją, a ma niecałe 300 stron. I z tego co widzę jestem w mniejszości lecz trudno. Nie będę udawała, że coś mi się podoba jeśli tak nie jest.

  • Zosia

    Książka ebook szczególna, dla osób młodych. Opisująca toksyczną relację z ,, przyjaciółką". Styl, który uwielbiam, czyli jako czytelnik wchodzę w relację z główną bohaterką, stając się powiernikiem jej zwierzeń. Super!!!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!