Czytaj więcej:
Harmonia życia okładka

Średnia Ocena:Harmonia życia

„Historia Beaty jest fascynująca i niezwykła. Poznałam ją kilka lat temu, kiedy wychodziła z ciężkiej, przewlekłej choroby. Doktorzy nie dawali jej szans na uzdrowienie i dobre życie. Od chwili, kiedy wzięła własne zdrowie, szczęście i całe życie we swoje ręce, zaczęły dziać się cuda. Z osoby mocno schorowanej nieustanna się autorką świetnych książek, warsztatów, została dietetykiem i nauczycielką jogi. Beata udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych! Uzdrowiła własne życie, a teraz pomaga innym uzdrowić siebie. To wyjątkowo motywująca i wspierająca autentyczna historia idealnej dziewczyny – takiej, jaką i Ty możesz się stać. Polecam. Powodzenia!!!”. Z miłością, Agnieszka Maciąg, autorka bestsellerowych książek, webinarów i bloga   „Podziwiam Beatę za jej determinację w dążeniu do zdrowia i odwagę podążania swoją życiową ścieżką. To wielka wartość, że Beata dzieli się w książce pdf wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu każdy może odnaleźć własną drogę i normalnie – poczuć się nieźle w życiu. Beata inspiruje do zmiany i inwestycji we swój dobrostan, który jest, jak pisze, na wyciągnięcie ręki. Polecam!”. Agnieszka Bera, nauczycielka jogi kundalini „Książka, którą pragnę podarować czytelnikom, pokazuje, jak kluczowe jest zrozumienie własnego ciała, umysłu i duszy. Dokonywanie świadomych wyborów stanowi podstawowy fundament w tworzeniu dobrostanu. Cudownym środkiem w dążeniu do zdrowia i osiągnięcia harmonii są joga, medytacja i dieta. Książka ebook to nie tylko kompas, który pozwala wrócić w głąb siebie, lecz i przewodnik, jak zbudować prostą drogę do harmonijnego życia. I jak na nią wracać, gdy życie niepostrzeżenie wciągnie nas w wir codzienności”. Beata Abramczyk Autorka książek, dietetyczka, dieto terapeutka, terapeutka Access Bars, refleksologii, certyfikowana terapeutka Jogi Nidry, nauczycielka jogi Kundalini, jogi Yin. Jest skarbnicą wiedzy o hashimoto – przez dużo lat walczyła bowiem z chorobą, aż udało się jej wyzdrowieć. Właścicielka firmy aapnaya, gdzie stworzyła naturalne ziołowe herbatki i pełne natury kosmetyki. Organizuje warsztaty a także konsultacje terapeutyczne dla dziewczyn chorych na hashimoto. Dzieli się swoim doświadczeniem i cennymi radami. Zakochana w naturze, zdrowym jedzeniu, świadomym życiu tu i teraz.

Szczegóły
Tytuł Harmonia życia
Autor: Abramczyk Beata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Luna
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Harmonia życia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Harmonia życia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Harmonia życia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    @recenzje_ksiazek_niezwyklych_ 🌿 "Harmonia życia. Jak uzdrowić ciało, umysł i duszę" Beaty Abramczyk, to interesujący i motywujący poradnik, który pomoże wam osiągnąć harmonię w życiu, i polepszyć jego jakość. 🌿 Już sama okładka zachęca do sięgnięcia po tą książkę. Wydawnictwo Luna ma jedne z najładniejszych okładek na rynku wydawniczym, a ja jestem sroką okładkową, i dla mnie oprawa graficzna jest bardzo ważna. W przypadku tej książki już spoglądając na nią czuję się zrelaksowana, i przyjemnie jest wziąć ją do ręki. W środku znajdziecie cudowne fotografie i grafiki, które sprawiają, że czytanie jej to sama przyjemność. Autorka chce nam uzmysłowić jak kluczowe jest zrozumienie naszego ciała, umysłu i duszy. Książka ebook podzielona na osiem rozdziałów, z których dowiecie się pomiędzy innymi jak wybrać swoją drogę, poznać własny umysł, poznacie znaczenie medytacji i jogi. Autorka prezentuje jak kluczowe jest zdrowe odżywianie, i podaje nam przepisy na pyszne i zdrowe dania na śniadania, obiady, przekąski, sałatki, zupy, a także słodkie przysmaki. Dowiemy się także jak zrobić różnego rodzaju soki i koktajle. Autorka miała poważne kłopoty zdrowotne gdyż choruje na Hashimoto, i doktorzy nie dawali jej wielkich szans na powrót do normalnego życia, lecz dzięki własnej determinacji i zmianie stylu życia udowodniła, że nie ma rzeczy nieosiągalnych. Dlatego postanowiła podzielić się własną wiedzą i doświadczeniem. Jest to bardzo motywującą i dającą nadzieję historia wyjątkowej kobiety, i uważam, że może pomóc wielu ludziom, dlatego serdecznie wam ją polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!